Skocz do zawartości

GamesCom 2010


Hejas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem M$ miał niby coś ogłosić i jak zawsze nic z tego nie wyszło, nie wiem na co oni czekają i gdzie się podziały Gearsy 3?! Sony wypadło lepiej i nawet niema co dyskutować.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Ja nie wiem M$ miał niby coś ogłosić i jak zawsze nic z tego nie wyszło, nie wiem na co oni czekają i gdzie się podziały Gearsy 3?! Sony wypadło lepiej i nawet niema co dyskutować.

 

nic nie miał ogłaszać i sami przed GC mówili że nic nowego nie będzie z gier ogłoszone jedynie nowe materiały z HR/F3 i kilka informacji

 

a girsów3 nie było bo ta gra jest zabroniona w Niemczech

takie akcje by się działy:

http://www.youtube.com/watch?v=6tyW4OSzZIo

 

welna - nie zmiażdżyło ale zarządziło z zapowiedziami na 2011 ;]

Odnośnik do komentarza

Bylem wczoraj na Gamescom 2010, chodzilem ta cale 10 godzin, duzo zobaczylem, nawet pogralem - bylo swietnie ! :)

 

Jesli chcecie zobaczyc duzo materialow z Gamescom 2010 to zapraszam na moja relacje z wystawy, jest duzo zdjec, a za jakis czas wrzuce jakies filmiki, ktore nakrecilem:

http://saptis.blogspot.com/

Youtube:

http://www.youtube.com/user/saptis1

 

Wystawa na prawde ogromna - cala masa wystawcow, duzo swietnych gier do sprawdzenia no i oczywiscie hostessy ! :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z wyjazdu na GamesCom. Rozrywek było bez końca.

 

"Ograłem" między innymi:

 

PS Move - między innymi w Heavy Rain (świetne sterowanie), czy w zestawie sportowych minigierek, którego tytułu nie pamiętam - strzelanie z łuku, czy walka na miecze/topory/maczugi, w której żeby zadać konkretny damage trzeba było włożyć naprawdę sporo siły w wymachiwanie różdżką. Moim zdaniem PS Move to strzał w dziesiątkę - kupuję w dniu premiery.

 

Kinect - w rewelacyjnym Dance Central sprawdzał się doskonale (pierwsza gra taneczna, w której rzeczywiście się tańczy - opanujesz ze 2-3 choreografie i jesteś królem dyskoteki), podobnie w Your Shape Fitness Evolved - lag był naprawdę niewielki i wszystko śmigało elegancko. Szkoda, że tylko Dance Central było pełnowymiarową godną uwagi grą...

 

Force Unleashed 2, inFamous 2 - oba te sequele wyglądają świetnie i biją na głowę swoje pierwowzory

 

Enslaved, które zachwyciło mnie swoim klimatem

 

Pro Evolution Soccer 2011, czyli moim skromnym zdaniem powrót PESa na tron ;)

 

do tego Halo Reach, Fable III, LittleBigPlanet2, Vanquish, nową Castlevanię, Super Scribblenauts, Donkey Kong Country Returns* i wiele innych.

 

Ostro pozamiatała mną też prezentacja gameplayu śmigającego w 60fps'ach Rage na dużym ekranie - gra wyciska z poczciwego Xboxa360 ostatnie soki. ;)

 

 

Miłym bonusem była też możliwość zdobycia unikalnych itemów do DragonQuest IX na DS'a. Jeden był do zdobycia na specjalnym stoisku - drugiego trzeba było odnaleźć gdzieś na terenie targów za pomocą specjalnej opcji wyszukiwania pobliskich graczy zawartej w grze. Świetny patent.

 

 

Obawiam się, że w przyszłym roku też sobie gamescomu nie odpuszczę.

 

 

* i wszystkie były co najmniej dobre

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...