Skocz do zawartości

Gamescom 2010


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Od Dice nie a wiem, że chodzi Ci o ME2 ;] to teraz się spekuluje, że może na TGS go zapowiedzą.

 

Cholera, też strasznie liczę na ME2, ale przecież skoro do preorderów MOH dają dostęp do bety Battlefield 3, którego jeszcze nie zapowiedzieli, to chyba (niestety) o tą niespodziankę im chodzi. W ogóle wkurza już mnie to, bo co EA zapowiada że coś ogłosi to ja zawsze się napalam że właśnie ME2, a potem się rozczarowuje. Niech już w końcu je zapowiedzą :P .

Odnośnik do komentarza

Od Dice nie a wiem, że chodzi Ci o ME2 ;] to teraz się spekuluje, że może na TGS go zapowiedzą.

 

Cholera, też strasznie liczę na ME2, ale przecież skoro do preorderów MOH dają dostęp do bety Battlefield 3, którego jeszcze nie zapowiedzieli, to chyba (niestety) o tą niespodziankę im chodzi. W ogóle wkurza już mnie to, bo co EA zapowiada że coś ogłosi to ja zawsze się napalam że właśnie ME2, a potem się rozczarowuje. Niech już w końcu je zapowiedzą :P .

 

Jeszcze chwilę to do MoH-a pre orderów będą dorzucać całe konsole ;]. Serio czego tam już nie dorzucają wiedzą, że gra nie zachwyciła szczególnie w multi (singiel to jeszcze nie wiadoma choć też bez cudów) więc dorzucają co się da. Mi to tam na rękę bo wiem, że MoH szybciutko stanieje a nabyć go nabędę choćby ze względu na Frontline.

 

A wracając do ME2 no ja to samo, dokładnie to samo. Każda zapowiedź zapowiedzi nowej gry EA/Dice to już nadzieja, że to ME2 heh. No muszą prędzej czy później zapowiedzieć "dachy" (tak kumpel nazywa ME ;p) przecież pierwsza część się sprzedała, EA było zadowolone z wyników a plotki o sequelu przewijają się już od dłuższego czasu.

 

Dla mniej kolejnym wielkim nieobecnym (no może nie wielkim) na GC był The Drakness 2. Olali E3, olali Pax East (tylko te info o nowym developerze) myślałem, że może na GC się pojawi...

 

Kolejna gra z serii zapowiedzieliśmy i zapomnieliśmy. Już do tego grona wliczam: L.A. Noire, Max Payne 3, Agent, The Last Guardian, FFXIII Versus, The Darkness 2, Im Alive, Beyond 2.

I jeszcze zapewne parę tytułów mi uciekło.

 

A co R* robi to już w ogóle mi się w pale nie mieści ;p. Czy oni zdają sobie sprawę, że ich fani przechodzą TORTURY ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...