Skocz do zawartości

Gamescom 2010


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

62882767.jpg

 

 

www.gamescom-cologne.com

 

 

Konferencja:

Sony: 19.00, wtorek, 17 sierpnia

 

Na GTP ktoś dał link do niby livestrama z konfy SONY. Ma być na stronie playstation. Niestety strona na PS3 nie działa a na PC jeszcze nie wbiłem więc nie wiem jak to z tym jest naprawdę.

Poza tym maja być też tutaj:

http://www.livestream.com/gamescom2010

 

 

Uwaga: tak jak to było podczas E3 - temat zostanie zamknięty podczas trwania konferencji.

 

zapraszam do dyskusji ;]

Odnośnik do komentarza

Bardzo chętnie bym przyjął wiadomość o premierze demka Enslaved...gra szykuje się na hita i fajnie by było zagrać w jakiś grywalny kod tej produkcji przed premierą. No i fajnie jakby pokazali jakiś gameplay z The Last Guardian ;)

 

Może się narażę, ale nie chce zapowiedzi Uncharted 3. Tak nie typowo troche ;)

 

Ja myślę,że na następnym E3 już takową otrzymamy ;) Gdyby na gamescomie miała pojawić się zapowiedź U3 już chyba dawno mielibyśmy jakiś wyciek jak to ostatnio z Sony...no ale mogę się oczywiście mylić :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

ok, jutro konferencja o 18 lub 19 - różne źródła różnie podają.

 

i jest problem, bo chyba nie bedzie live steam'u... znalazlem tylko live konferencji EA :/

 

 

podobno tutaj ma byc http://www.livestream.com/gamescom2010 wlasnie zobaczylem ze jest w 1 poscie i ze link juz nie dziala

 

A co do nadzieji na ME2 na gamescom to z tego co babka z ea na poly mowila to zapowiedzieli juz wszystkie gry i na gamescom nie zobaczymy nic nowego

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

na Home jeszcze nigdy nie leciała konfa na żywo i tym razem pewnie też nie ma co na to liczyć.

 

Co do samej konfy to megaton raczej się nie spodziewam choć na pewno będzie ciekawie.

 

Raczej w ciemno można zakładać,że lwią część konfy zabierze Move gdyż premiera za pasem. Co cieszy to praktycznie wręcz pewne wyłożenie WSZYSTKICH kart odnośnie GT5 - Kaz jedzie do Kolonii,GT5 będzie jutro na konfie, 18 sierpnia pokaz dla prasy oraz interview i co dodatkowo niezmiernie cieszy to fakt,że ekipa z gtplanet nie dość,że ma wejściówki na ten zamknięty pokaz to jeszcze ma zgodę na pierwszy w historii tej największej fanowej stronki o serii wywiad z samym Kazem :)

 

Będzie nowa gra Imsomniaców, będzie multi w Killzone3 ( oby pokazali nowe miejscówki bo mam obawy,że multi znowu pokażą na tej śnieżnej lokacji...) i raczej można się spodziewać nowego demka z nową trasą z Motorstorm 3.

 

Po cichu liczę na nowe info dla Europejczyków odnośnie Video Store i VidZone. O ile z dość dużym prawdopodobieństwem zapowiedzą te usługi na inne państwa Europy niż dotychczas to trzymam kciuki,że chociażby VidZOne zawita do Polski.

 

Last Guardian i Versus pierwszy raz objawi się światu na 99% dopiero w Japonii

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...