Skocz do zawartości

Gamescom 2010


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

A bo ja cały dziki już jestem i w gorącym piwie kąpany ;p Latam po tych stronach, przeglądam te gameplaye, filmiki, screeny zapowiedzi i łeb mi już pęka.

 

Zapisuje co jeszcze i lista mi wskazuje ME2 od Dice ;p

 

Hmm za zamkniętymi drzwiami czyli jest szansa, ze Rockstarek też coś pokaże chociaż nie po cholerę by mieli pokazywać coś za zamkniętymi drzwiami.

Chyba, że mają Agenta u siebie ;p

Odnośnik do komentarza

co do braku niespodzianki o dice licze ze jak jeszcze pokaza, z tego co mowili to zostanie ona ogloszona dla wszystkich. Fajnie by bylo gdyby Mirrors edge 2 mial jakies multi i zostal by udostepniona beta dla tych co maja preorder na moh tier 1 edition

Odnośnik do komentarza

co do braku niespodzianki o dice licze ze jak jeszcze pokaza, z tego co mowili to zostanie ona ogloszona dla wszystkich. Fajnie by bylo gdyby Mirrors edge 2 mial jakies multi i zostal by udostepniona beta dla tych co maja preorder na moh tier 1 edition

 

Dla tych co złożyli preorder na MOH jest zarezerwowana beta Battlefield 3, które jeszcze DICE nie zapowiedziało. Więc choć również bardzo bym chciał ME2, to tą "niespodzianką" jest, niestety, B3.

Odnośnik do komentarza

http://www.joystiq.com/2010/08/17/overheard-gdc-mirrors-edges-odd-go-here-color/ bla bla

 

Ale odnośnie sequela ME2:

 

"Silli is currently working on the Battlefield franchise, but she couldn't get into specifics when asked about which title (hmmm). When asked about a potential sequel to Mirror's Edge, she said she "can't talk about it, sorry." Asked how she would change the design for a sequel, she opened up to say that she'd focus on navigation and letting the player get a better idea of what's coming next, instead of relying on the red flashes to point the way. She would like the path of the player to be clear from the beginning. On whether she'd like to work on a sequel, "Yeah, I would love to work on a sequel." You want it, we want it ? let's just do this thing, EA."

Odnośnik do komentarza

Polecam wejść na http://www.gametrailers.com - mają wiele ciekawych filmików z gier z konferencji, które nie były transmitowane, np. pokaz współpracy Move z KZ3 http://www.gametrailers.com/game/killzone-3/13260

 

Albo misja ze śmigłowcem z MoH: http://www.gametrailers.com/video/gc-10-medal-of/703078 w której możemy zauważyć czarodziejsko znikające kawałki budynków podczas wybuchów.

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza

No i gdzie ten Uncharted 3? ;]

 

Btw na psstore jest już dzisiejsza aktualizacja i mamy pełno filmików z GC w dobrej jakości a także co dziwne jakiś nowy trailer mgs: rising w necie nie mogę go znaleźć.

I raczej nigdzie go nie pokazywali publicznie.

 

mgs: rising zan datsu trailer

właśnie ściągam

 

edit: to stary trailer po prostu pomyli nazwy E3 z GC

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Hehehe każdy zapatrzony grami, że zapomnieliśmy o drugim największym plusie targów ;].

Więcej fotek !

 

PS. Coś czuję, że jakbym był na takich targach to raczej gry by mnie nie interesowały :turned:

Policjantki najlepsze ;]

 

Na pewno jeszcze chłopaki z PE polują z cichacza na jakieś hostessy ;].

 

Co do zdjęć, które zarzucił Lothronik to faktycznie słabe niunie. Tak jak Mysza mówi jedna czy dwie niezłe reszta to...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Haha, to zdradzę Wam, że te fotki robione były głównie na hali, gdzie prezentowane były wyłącznie gry sieciowe (WoW). Na pozostałych halach trudno było znaleźć kogoś, na kim warto zawiesić oko, o strefach Sony, Microsoftu i Ninny nie wspominając, gdzie paniom ledwo widać było ręce od łokci w dół...

Edytowane przez lothronik
Odnośnik do komentarza

Co do ME2

 

Napisano 02 marzec 2010 - 21:30

Panowie dobra wiadomość dla posiadaczy PS3, gra na 100% ukaże się, właśnie na tą konsolę 8) Wiadomość prosto od zaprzyjaźnionego mi kolegi, który "jest najbliżej korytka" więcej nie mogę napisać. Na E3 prawdopodobnie pierwsze wieści-pokaz?

 

Nikt mi nie wierzył, napisałem o tym już 2 marca:)

Odnośnik do komentarza

Co do ME2

 

Napisano 02 marzec 2010 - 21:30

Panowie dobra wiadomość dla posiadaczy PS3, gra na 100% ukaże się, właśnie na tą konsolę 8) Wiadomość prosto od zaprzyjaźnionego mi kolegi, który "jest najbliżej korytka" więcej nie mogę napisać. Na E3 prawdopodobnie pierwsze wieści-pokaz?

 

Nikt mi nie wierzył, napisałem o tym już 2 marca:)

 

No to w takim układzie niezłe masz wtyki :thumbsup:.

 

Co do ME2 to ja jestem strasznie podjarany, że ta gierka wyjdzie na ps3.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...