Skocz do zawartości

EMMYs 2010


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

to było wspaniałe widowisko! z rozmachem, mega zabawne, momentami wzruszające. chciałbym poznać wasze opinie. ulubione momenty, co sądzicie o słuszności wyborów akademii, kto najlepiej się ubrał? piszcie.

 

coś dla moich hejterów:

 

 

anna paquin jak zawsze wyglądała szałowo. co prawda nic nie mówiła, ale słodko śmiała się do mikrofonu

 

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 19
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W sumie to, o dziwo, Emmy w głównych kategoriach dostali w tym roku aktorzy, którzy najbardziej zasługiwali - w każdym razie, spośród nominowanych (gdzie nominacja dla Katey Sagal?). Parsons, Cranston, Aaron Paul - to są przecież ludzie, których się zawsze wpisuje w "should win", ale w "will win" typowało się starych faworytów typu Alec Baldwin czy Emerson i O'Quinn.

 

Ale to nadal są nagrody, które nikogo nie obchodzą. W przypadku Oscarów - tacy twórcy jak James Cameron, Steven Spielberg czy Peter Weir sprężają się, żeby film wszedł do kin akurat pod koniec roku i był świeżo w pamięci głosujących. W przypadku Emmy, wygrywa je serial, który jest emitowany niemal idelanie po zakończeniu okresu zgłoszeniowego i "czeka" cały rok. Stacji to w ogóle nie obchodzi, ba, swój drugi najlepszy serial też przeniosła na lato.

 

W sumie trudno się dziwić. Nie można jednocześnie mieć mózgu i przejmować się nagrodami, które nagradzają "Lost" za montaż, "CSI" za zdjęcia, a "24" za muzykę. Ot, taka ciekawostka, żeby było o czym gadać w sezonie ogórkowym.

Odnośnik do komentarza

Wydawało mi się, że wszyscy wolą muzykę do "Lost", no ale skoro tak uważasz, cóż, na pewno masz swoje powody.

 

P.S. Teza, że nagrody dla najlepszego aktora powinno się dostawać nie za bycie najlepszym aktorem, a za to, że... twój serial nie będzie już trwać, jest bardzo pomysłowa.

Odnośnik do komentarza

nie no fanbojem jestem więc nie myślę trzeźwo. w zagubonych lepsza jest wiadomo to nie ma co dyskutować, ale w 24 znakomicie spełnia swoją rolę i lubię sobie czasem posłuchać jak gram w call of duty :P.

 

nie chcę mi się rozpisywać, ale z grubsza powiem, że zgadzam się z ogqozo, że ludzie zasłużeni podostawali. bardzo się cieszyłem z parsonsa i neila patricka harrisa (nie widziałem innych gościnnych występów, ale w glee był super - do tego dobry żart o gej.owskim prowadzącym :)). zaskoczył mnie ten gruby z modern family. co prawda widziałem tylko kilka odcinków, ale rudy wydawał się lepiej wypadać. dobrze, że glee prawie kompletnie pominięte.

 

poza tym dwa słowa: RICKY GERVAIS! - nie mogę się doczekać globów. rozniesie po raz drugi.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

doroczne modern family awards za nami. jak wrażenia z gali? czy blond lesba z "glee" przebiła zeszłoroczne musicalowe wyczyny jimmy'ego fallona? co sądzicie o tak licznych nagrodach dla "friday night lights? przecież i tak nikt tego nie ogląda. płakaliście jak pokazali andy'ego whitfielda w "in memoriam" przy akompaniamencie "hallelujah" w wykonaniu kanadyjskich tenorów?

 

zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

http://www.imdb.com/emmys/nominations?ref_=hm_ad_t1

 

lista tegorocznych zwycięzców. mnie osobiście cieszą statuetki zarówno dla julii louis-dreyfus jak i tony'ego hale'a bo "veep" uwielbiam i polecam gorąco każdemu kto choć trochę lubuje się w politycznych klimatach i nie tylko. irytujący daniels pokonujący kevina spacey'a to z kolei jakiś ponury żart :(.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...