Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko ja mam teraz takie problemy z dostaniem się na JAKIKOLWIEK mecz? Niezależnie od trybu - już od 20 min oglądam ekrany wczytywania bez końca. Tylko raz odpaliła się Strefa Wojny, ale w w postaci 3 vs 6 i w dodatku po minucie wyskoczył błąd hosta.

Odnośnik do komentarza

No już trzy razy restartowałem konsolę. Dla pewności także router, ale z siecią okej wszystko. Kiedy próbuję się połączyć, to słyszę rozmawiających ludzi, ale po chwili dalej wywala błąd, albo wszystko cichnie i wczytuje bez końca.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Ja mam 10 MB i też takie numery odstawia. Pewnie trza zainwestować w 100MB. Widać technika na PSN idzie z taką prędkością do przodu, że jak kilka lat temu CoD4 chodził bez lagów na 128 kb to teraz już dyszka nie wystarcza, super granie.

Odnośnik do komentarza

Raz dziennie też łapię disca, ale ogólnie działa bez zarzutów. Wiadomo im więcej idiotów nawala z działek tym gorzej, ale i tak nie mogę narzekać. łącze 20MB, ping 20/60ms.

 

Z innej beczki. Na mapach otwartych zaczyna się (pipi)wać i na team 12 osobowy przypada 5 snajperów.. Ja pierdziele nie da się grać momentami. Lecisz do takiego, czaisz się i nawet jak go zabijesz to za chwile to samo - ja nie wiem jak rozwiążą problem ze snajperami w Battlefield 3 - gdzie będzie teren tak potężny, że dojście do takiego gościa może zając nawet ok. 5 minut o ile wcześniej nie ściągnie mnie inny snajper. Ogólnie multi jest super, nie wszystkie mapy są grywalne, na większości rządzi przypadkowość, ale jak wyczuje się mapę dobrze to lekko po 8/15 k za mecz. Skill > kampienie.

Odnośnik do komentarza

Kuzwa, musze zrobic przerwe bo non stop sa problemy z lacznoscia/stabilnoscia. Damn.

 

A swoja droga mialem przed chwia epicka akcje. Mecz sie laduje i jakis polak mial wlaczonego heada i tylko slysze jak sie wykluca z siostra. "Mloda, wypier.dalaj. No juz, wypier.dalaj" jakies krzyki mniej zrozumiale i huk. Potem nie bylo juz nic slychac, i raczej nie bylo go w meczu. Wnioskuje ze konsola mu sie rozwalila :P

Odnośnik do komentarza

mi najbardziej przypadła go gustu 'wojna taktyków'. taktyk to najciekawsza profeska w grze a batalie o przejmowanie punktów na mapie na których znajduje się działka, mortary itd daje mi najwięcej frajdy. ogólnie lubie patrzeć jak dzięki mnie moja drużyna ma z czego i jak naK$rw^ać :D nadal mało jest kumatych ludzi. nadal dużo patafianów co fraguja. nadal masa debili co to grają w CoD i chowają sie po kątach, nie racząc zbudowac działka, ammo, taktyka wziąć ('bo ktoś to zrobi a ja se będe sniper elo headshoot madafaka'). z innej beczki - ostatnio grałem przeciwko japońcom na mapie z jetpackami (tam gdzie wariuje 'Wielki Zderzacz Hadronów' hehe) i poczułem się jakby ktoś wsadzał mi wielkiego murzyńskiego pisiora w.. źle sie czułem. ja nie wiem co ten naród ma, że gra jak gra ale nie mogliśmy nawet wyjść Higami z respa.

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza
Ja mam 10 MB i też takie numery odstawia.

Też mam takie łącze, ale dla porównania znajomy gra na identycznym i nie ma najmniejszego laga czy problemów z łącznością. Może kwestia dostawcy :/

 

Co do snajperów - też mnie ostatnio to wpienia. Trafiłem kilka dni temu na mecz w Strefie Wojny, gdzie banda małolatów kampiła we wszystkich możliwych oknach i przed spawnami i ginęło się dosłownie co 5s. Zero przyjemności z gry.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Marksman to nie jest snajper ;) Tak samo jak w BC2 - w tej grze nie ma czegos takiego.

 

Ale to tylko taka mala dygresja. ;)

 

Różnica jest taka, że gość klęczy, a nie leży, bez podstawki pod broń ręka nie drgnie - dla mnie to porażka i do tego jest niewidzialny - zdecydowanie gorzej niż snajper, który potrzebuje dachu na pewnej wysokości, a nie zaciemnionej miejscówy w rogu.

Odnośnik do komentarza

poczytałem posty Seba z oficjalnego forum playstation. Koleś z GG już bardzo udzielał się przy okazji premiery K2, po raz kolejny bardzo fajnie,że developer tak wytrwale odpowiada na posty użytkowników. Dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałem. Tak w skrócie:

 

- nie będzie dlc do singla

- nie będzie nowych mapek do trybu operations

- nie będzie wyszukiwarki serwerów jaką znamy z k2 ale wprowadzą więcej kryteriów do wyszukiwania(obecnie tylko można szukać po mapce)

- będzie custom game, wytrwale nad tym pracują ale możliwe,że dostaniemy jeszcze parę innych patchy przed tym

- wywalenie wielu statystyk w grze ma służyć optymalizacji i płynności działania, rozbudowane statystyki dostępne są na stronce internetowej

- K3 chodzi na całkowicie innym kodzie sieciowym i w związku z tym nie ma czegoś takiego "jak przywrócenie opcji z K2". To całkowicie inne gry i na nowo trzeba wszystko tworzyć

- zmiana całej architektury sieciowej była wymuszona tym,że podobno silnik K2 był bardzo niewdzięczny w wydawaniu patchy i w zmianach stąd nie było możliwości wprowadzenia tego co zamierzali w oparciu o kod sieciowy K2

- zmiany w kodzie gry są tak duże,że nie da się przenieść map z K2 na zasadzie kopiuj-wklej i nawet jeśli by nie mieli ich poprawiać graficznie i przemodelować to wymaga to sporo pracy

- w bootzone brakuje kilku map z uwagi na to,że AI botów nie radzi sobie z obsługą jetpacków

- nie będzie nowych umiejętności dla klas ale ekipa rozważa dodanie nowych broni jak również podniesienia maksymalnego levelu postaci

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przed chwilą się strasznie wk.urwiłem. Gram sobie normalnie i jakiś typ z teamu w exo mnie zabija(skacze). Myślę, k przypadek. Pomyślałem,że chyba jednak nie jak zrobił to po raz 8 i wszystkich z teamu tak wybijał. WTF submitnąłem report ale co to za debilizm? Chciałem napisac kilka ciepłych słów k.utasowi ale nie mogłem go po tagu znaleźć więc olałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...