Jump to content

Problem z padem - warto rozkręcić?


Recommended Posts

Siema.

 

Mam problem z jednym padem.

 

Generalnie to LT nie jest w ogóle wciśnięty ale większość gier wykrywa, że LT minimalnie jest włączone. Dopiero po mocnym "odciągnięciu" w drugą stronę wszystko jest ok. Do czasu gdy znowu nie wcisnę tego spustu - sytuacja się powtarza. Pad ten ma tak od nowości (a przynajmniej tak mi się wydaje)

 

Jakie to powoduje efekty:

 

- w samochodówkach mam cały czas wciśnięty minimalnie hamulec

- w FPSach i innych strzelaninach nie muszę cały czas trzymać LT by celować

- w takiej FIFA jest niemożliwa do gry gdyż cały czas jest wykrywane jakbym chciał zrobić jakiś trick (który się odpala przez LT)

 

Gwarancji na akcesoria już nie mam więc wymiana przez Microsoft nie wchodzi w grę.

 

Nie będe go wyrzucał bo pad jest w stanie praktycznie idealnym (nawet ma te gumeczki na analogach) a innym problemów z nim nie ma.

 

Zacząłem się zastanawiać czy go nie rozkręcić i coś pokombinować przy tym LT ale czy warto? Ktoś naprawiał coś w padzie na własną rękę?

Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

myślę, że jeśli masz jakieś podstawowe zdolności manualne to warto. w tym padzie raczej trudno coś samemu zepsuć, ja go 2 razy rozkręcałem (przez to że silniczek się przekęcił, bo padem rzucałem ^_^ ) i po przeczyszczeniu triggery nawet lepiej działały. według mnie nie masz nic do stracenia raczej.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.