Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem sobie pierwszy mecz od 2 tygodni (ranked) biorę Graves'a idę na bota wszystko cacy wbijam 4/0, mid Gragas ogarnia, jungle Shen też wszystko za(pipi)iście, ale nieeee (pipi)a.. Je.bana Riven musi feedować Jax'a na bocie dzięki czemu zostaliśmy ROZPIER.DOLENI W 35 MINUCIE. Janna oczywiście nie kupuje wardów bo po co? Enemy wbija 2 barony, ale spoko to nie wina Janny, BO TO MY JEJ KAZALIŚMY GRAĆ SUPPORTEM, a ona wcale nie musi umieć takową rolą grać, a pozatym kupowanie wardów jest trudne i wymaga wielu lat ciężkich treningów by to ogarnąć. Dodaj mnie ktoś, Meloprof - gram na East, a większość ziomków do duo już przestała grać. Jak mam grać solo to to pier.dole i ide w pizdu na Dote 2. <_<

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

Heh, udało nam się delikatnie oszukać system z kolegą - jak na razie działa. Oczywiście mowa o duo ranked, ja ide na topa, on na mida. BEZ WZGLĘDU NA TO czy ktoś inny chce iść na topa/mida i tak bierzemy to co chcemy (oczywiście kontrując wroga w miarę możliwości) zazwyczaj wygląda to tak:

Yorick top (ja)

Gragas mid (kolega)

Uznaliśmy, że lepszy jest double mid niż granie supportem i patrzenie jak Ryze 0/4 płacze, że noob team, że brak ss, że zero wardów w 7 minucie itp. Efekt? Ryze + Gragas mid totalny ownage Kassadin'a, na 8 meczy wygraliśmy 7 z czego ostatni wyglądał tak:

Yorick (ja) top, Gragas (kolega) + Fizz mid, Cho'gath bot, Diana jungle. Enemy też się nie popisało, nie mieli jungli ani supporta. Wygraliśmy oczywiście, zero flejmu, zero trollingu po prostu komunikujemy się między sobą poprzez skype i tyle, a przy okazji totalna beka z teamu, który każe nas reportować w early, kończąc na "gj yorick and gragas" gdy enemy po prostu wybiera opcję surrender.

 

Jak na razie moja przygoda z Yorickiem wygląda tak:

 

11qihdd.jpg

Więc nie narzekam. Uwierzcie, bez względu na cokolwiek, pickujcie to co chcecie (burst, cc i at least minimalna mobilność to podstawa) a zwiększycie swoje szanse na zwycięstwo do granic możliwości. Swoją drogą double mid sprawuje się całkiem dobrze na tym elo, na 3 double mid'y wszystkie mecze wygrane.

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

ban tygodniowy to nie pierwszy ban

 

enjoy ur buttfrustration

 

"itam. Żeby zmniejszych liczbe postów ktore ludzie beda pisac na ten temat, postaram sie mniej wiecej wyjasnic za co i dlaczego riot zbanowal spora liczbe osob. Pewnie sporo osob sie obudzi i zobaczy ze maja zbanowane konto, tak wiec tutaj jest wyjasnienie dlaczego.

 

Krotko: naduzywanie opcji report po grze.

 

Dokladniej:

1. Nie chodzi o sam fakt reportowania. Jezeli ktos reportowal tylko osoby ktore na to zaslugiwaly, to nie dostal bana.

2. Ban byl przyznawany osobom, ktore oprocz naduzywania reportow same byly czesto reportowane i mialy trafic do trybunalu.

3. Do liczby falszywych reportow nie liczyly sie reporty za "unskilled player".

4. Sporej czesci osob ktore klocily sie na oficjalnym forum sprawdzono statystyki, wszyscy reportowali ogromna ilosc osob w kazdej grze, wiekszosc reportow byla bezdpostawna.

5. Osoby ktore dostaly bana to ludzie ktorzy reportowali innych nawet 1000x wiecej niz normalni gracze (w ekstremalnych przypadkach).

6. Takie osoby byly same bardzo toksyczne w grach, zazwyczaj klneli po wszystkich i grozili raportami itd.

7. Spora czesc falszywych reportow byla za specjalne feedowanie, najwidoczniej ludzie nie rozumia co znaczy SPECJALNE feedowanie i kiedy sie powinno za to reportowac.

8. Wiekszosc zbanowanych graczy juz kiedys byla w trybunale.

9. Waga reportów (tlumaczylem to w temacie o trybunale) wiekszosci zbanowanych osob juz dawno byla rowna 0, czyli ich reporty nic nie znaczyly dla trybunalu bo reportowali falszywie.

10. Bana na tydzien dostalo 0.2% najczesciej falszywie reportujacych graczy.

11. Co ciekawe calemu community pomysl sie bardzo spodobal. Wiele osob uwaza ze najblizszy tydzien w lolu bedzie jednym z lepszych do grania (bez ragerow)

12. Typowe teksty osoby zbanowanej (sam Lyte je wrzucal na forum):

"REPORT THIS F@GGOT"

"F&G, ENJOY YOUR BAN"

"UNINSTALL THE GAME, REPORTED"

"REALLY? REPORTED"

"Hey sh*thead, if you don't go top I'm going to report you"

"Enjoy your ban f*ggot, I'm reporting you"

"god**** n*gger, report this a**hole"

13. Riot na poczatku planowal wyslac zwkle ostrzezenie do tych osob, ale po dokladnym ich sprawdzeniu okazalo sie ze to jedna z najgorszych czesci community i wszyscy zasluguja przynajmniej na tygodniowego bana.

14. 99% graczy uzywa opcji do reportowania w odpowiedni sposob."

 

 

To moj 2 ban, 1 byl 1 dniowy.

Nie wiem po co mialbym sie frustrowac.

Mam 2 smurfy a ban w tej grze obchodzi mnie tak jak Twoje zdanie ;)

Odnośnik do komentarza

N swoje konto dostalem tydz bana (acc; wroner ) [ mozecie dodawac, pogramy jak mnie odbanuja ;p )

Teraz gram na acc kolegi, dodajcie jak chcecie pograc wieczorem - dizzydom

West ofkoz.

Mam 2 smurfy a ban w tej grze obchodzi mnie tak jak Twoje zdanie ;)

Po co grać na koncie kolegi jak się samemu ma kilka?

 

 

 

A dwa: rozwala mnie fakt gdy ktoś mówi coś w stylu "jak chcecie razem pograć to mnie dodajcie do fl" a za chwilę przyznaje się, że dostaje bany za flame, rage i straszenie reportami na prawo i lewo. Ach ta zachęta ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
No i pozatym nie znam nikogo kto nie wpda w szal, chyba ze tak samo jak oni jest (pipi).

 

Ja nie znam nikogo kto wpada... To jest gierka komputerowa, ludzie grają żeby zabić czas i się pobawić, nikt nie chce czytać na czacie pierdół od sfrustrowanych polaczków bo nie wygrywają wszystkich gier pod rząd :confused:

Anyway, zwykle ci flamujący to najgorszy rak, zero teamplayu.

Edytowane przez scuff
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja gram na poziomie 1500-1600, teraz drastycznie spadl przez bf3 i diablo3.

Nie jestem uber pr0, ale mam mozg i czasem z niego korzystam i wierzcie lub nie, to pomaga.

Jak widze smiecia, ktory w 5 min potrafi zniszczyc cala gre to zal mi sie robi jak mozna byc takim trashem.

( Nie mam Was we friendach ale wydaje mi sie, ze Ci, ktorzy tak bronia tych cieciow 1/7 to jedni z nich,

Ci ktorzy wierza w elo hell i niemoc wybica sie z tego (pipi).. )

Edytowane przez wronerro
Odnośnik do komentarza
( Nie mam Was we friendach ale wydaje mi sie, ze Ci, ktorzy tak bronia tych cieciow 1/7 to jedni z nich,

Ci ktorzy wierza w elo hell i niemoc wybica sie z tego (pipi).. )

 

Gdybyś poczytał cały temat to zobaczyłbyś że nikt nie broni słabych graczy.

Czasem się każdemu jakiś trafi, ale jest różnica między przegraniem i "xxx you did terrible job", a "HURR DURR IDIOT ME FUK U MOM FUKIN FEEDER" i łapaniu banów.

simple as fck, trzeba umieć się zachować nawet w głupich gierkach.

Edytowane przez scuff
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...