Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Zakladam temacik bo widze ze nie ma takowego jeszcze (co mnie dziwi).

 

League of Legends czyli:

 

http://eu.leagueoflegends.com/

 

Gra bardzo podobna do DotA lecz troche w cukierkowym stylu (idzie przywyknac) od jak to mowia "tworcow doty". Gra jest darmowa

 

Zastanawiam sie czy ktos z forum PE w to pyka?

Odnośnik do komentarza

ja pykam, nick OrangeHaze, ostatnio prawie tylko z Owcem, bądź dawniej Masło. ;)

 

na początku Masterem Yi grałem dużo (rekordowe gry po prawie 30:1:1), ale później mi się znudził taki slasher i ogarniam trochę tanków i niektórych magów (Fiddlesticksem potrafię grać, uwielbiam go za wygląd, draina i ulti, pozostałych się uczę), ale wiele ostatnich gier idzie bardzo słabo - po równo staty albo nawet w du'pę. pewnie jest to spowodowane tym, że matchmaking wymusza to, że teraz gramy z graczami na wyższych levelach niż na początku, jednak gra zyskuje coraz więcej, kiedy wkurzam się na postać, a po chwili widzę, że jakiś koleś kręci nią 20 killi pod rząd - wtedy chce się grać. :D

 

chętnie pona(pipi)iam z kimś z forum, bo z Owiecem często mamy do 3v3 raczej team, dwie osoby by doszły, głos przez jakiegoś TeamSpeaka i można grać 5v5.

Odnośnik do komentarza

No ja mam roznie,czasem ekipe 5 osob a czasem wlasnie 3 i brakuje nam 2 osob wiec mozna razem cos pograc. Zaczalem dopiero z 3 tygodnie temu ale gralem ponad 2 lata w dote wiec ogarnianie szybko mi przyszlo i mam juz 30 lvl i prawie wszystkie postacie. Pytam bo czesto grajac solo lub z kumplem-dwoma trafiamy na glony a nie ludzi bo matchmaking to jakas pomylka i dostajemy w tylek bo koles albo nie kupuje itemow albo ma 2 pary butow lol ;D

 

Jak cos to nick Velsu,dodawajcie do friendsow.

 

Moje main chary to:

 

1)Kassadin - pasuje mi jego playstyle,przewaznie koncze gry z dobrym k:d ratio

2)Rammus - Amumu to najlepszy tank w grze ale mi wlasnie rammus przypadl do gustu i jak mamy arranged to przewaznie wygrywam nim gry

3)Tutaj ciezko mi sie zdecydowac miedzy Galio,Kog'mawem a bounty Hunter

 

Tymi postaciami idzie mi najlepiej ale ogolnie to probuje grac wszystkim zeby wiedziec jak counterowac ;p

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

DjZlotyLancuch

Mam 21 lvl gram roznymi czempami, ogolnie Morgana/nasus/olaf/amumu/urgot/Sona, w tej kolejnosci ;d Teraz pogralem pare matchow jaxem i chyba go kupie, co by sie pobawic troche. Dodawajcie do friendsow, ogolnie mam pelno znajomych w grze, wiec nie bedzie problemu ze sklejeniem jakiegos milego primejda.

Odnośnik do komentarza

DjZlotyLancuch

Mam 21 lvl gram roznymi czempami, ogolnie Morgana/nasus/olaf/amumu/urgot/Sona, w tej kolejnosci ;d Teraz pogralem pare matchow jaxem i chyba go kupie, co by sie pobawic troche. Dodawajcie do friendsow, ogolnie mam pelno znajomych w grze, wiec nie bedzie problemu ze sklejeniem jakiegos milego primejda.

 

Cos nie moge cie dodac,mowi ze taki player nie istnieje,wyslij mi friend invite na Velsu.

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie wszyscy gramy na EU, raaajt?

Gierka jest swietna i naprawde polecam, prawie 250 meczy juz mam przegrane ; d

Ostatnio cykam prawie wylacznie junglujacym amumu, chetnie cykne z kimkolwiek.

Jeden z ostatnich meczy - http://i51.tinypic.com/2dhbkvk.jpg

Zauwazcie, ze w przeciwnym teamie nasus nie ma butow, a reszta jak idzie berserki :D:D:D No i oczywiscie malady, ktore jest bezuzyteczne. To sie nazywa Rape.

W primejdach ogolem dostosowuje sie do timu, tak wiec inwajtujcie ;)

Odnośnik do komentarza

No troche jest,ale jest tez sqishy i trzeba ja jako pierwsza targetowac. Ja sobie nia troche ostatnio gram

 

Już odwołuję, Lux jest lajtowa, cisnę ją głównymi moimi postaciami (Jax i Nasus) bez problemu na solo, a w teamfighcie (gdzie ona powinna być dobra) nawet nie zdąży dobrze tych swoich denerwujących debuffów zapodać. Poje'bani natomiast są Mordekaiser i Vladimir - ich w ogóle w tej grze nie powinno być!

 

Ogólnie postacie, które wydawały mi się imba na początku (Yi i Ryze szczególnie) wydają mi się teraz beznadziejne. :D Squishe, które tylko porządnie wyfeedowane coś działają (Ryze z AP, a Yi na atk speed i crity)... Dziwnie. Teraz wolę te takie niepozorne.

I Olafa dziś kupiłem, rozegrałem nim kilkanaście gier jak był free, bardzo fajny Champ.

Odnośnik do komentarza

Wow granie z randomami moze doprowadzic do placzu. Nie sadzilem ze niektorzy ludzie maja tak ułomne umysly.

 

Moja rada,jezeli pierwszy raz gracie w LoL i gracie solo queue podejdzcie do jej oceny z dystansem,gra najbardziej lsni gdy gra sie z kims znajomym,tak to mozna sie tylko wkrurzac ;o

Odnośnik do komentarza

Chyba na practice game da rady grać np 2 v 2

 

tak, nawet 1v1 można, ale to tylko do farmienia ip na botach (wtedy 1v1 właśnie najszybciej leci) albo sprawdzenia skilla jednorazowo z jakąś przeciwną drużyną. no ewentualnie testu postaci, której się kompletnie nie ogarnia.

 

ostatnio znów gram Olafem, jest zaje'bisty. team (mój premade na 5v5) często mi płacze w żartach, że tym Olafem nic nie robię na teamfightach a wszystkich zabijam. ;D o ile nienawidzę prostych postaci typu gangplank i stackowania na nich crit chance itemów i runów a później dobijania przeciwników osłabionych przez innych członków drużyny i zgarniania za to killsów to... Olafem jest inaczej. ;) wbijam się w wir teamfighta, zabijam na szybko wszystkich nukerów jacy są (z włączonym ulti, to nie mają jak mnie zatrzymać też) osłabiam tanków dzięki true dmg i spierniczam daleko z ~1 barem...

 

a co do randomów... jak ostatnio grałem z Veliusem to to była jedna z moich ostatnich gier, gdzie randomów jest więcej niż jeden - jako jedyni chyba nie feedowaliśmy na początku, a oczywiście później spinali się na mojego Singeda bez powodu. :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie widzialem jeszcze nowego champa w akcji, dobry jest ?

Olaf ogolem ultra champ, mam go juz kupe czasu, tylko czesto nei moge ogarnac momentu w ktorym trzeba wlaczyc ulti i spie,rdalac, no ale w+lizard buff = o ku,rwa. LeBlanc gram ostatanio <ok>

A i nie graj Ak0nia za czesto z randomami bo to najlepszy sposob na maksymalne zniechecenie sie do gry, smaczku zyskuej dopiero jak grasz w primejdach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

no ja mam kumpla ze stałego teamu co go kupił. ja miałem brać, ale to nie spodobały mi się skille i przeznaczyłem 5k na ostatnie runki pod Nasusa. ogólnie to fajny do dżungli jest, oprócz tego wytrzymały i dmg też nienajgorszy przy niektórych buildach. ale jak na razie to wiadomo, wśród 30 lvl też nawet na razie nikt go dobrze nie prowadzi, więc dla mnie to często po prostu freefragi, bo jak myślą, że mają na jakimś obszarze większy atk speed i speed to już wszystko mogą - błąd, jeden z lepszych slowów w grze, obniżam im armor i padają jak muchy mimo tej wytrzymałości.

 

ogólnie na nowo zakochałem się w Nasusie, jak już tak o nim piszę. teraz inny build nieco trzaskam (wcześniej typowa świnia, że mnie nikt nie mógł ruszyć, a na ulti w teamfightach nieśmiertelność prawie się załączała, ale jak to w takim wypadku - mało zgarniałem killi; teraz generalnie to jest na początku dążenie do chalice + potki -> sheen + młotek od frozena + zeal -> trinity force -> mercury/ninja -> sunfire/thornmail/banshee-> warmog) i jestem zachwycony - mało popularna postać (tak jak np. Gragas), więc ludzie trochę nie wiedzą co mi robić, a jak widzą, że Nasusa siła nie tkwi w tym w czym u większości postaci, to zaczynają lekceważyć i popełniają zaje'bisty błąd. :D nie wiem, czy to mój nawyk do grania niedocenianymi postaciami, czy po prostu po kilkudziesięciu grach jeszcze bardziej go ogarniam, ale polecam bardzo. :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...