Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Intrygująca czy nie, matchmaking w kolejkach solo i tak zawsze pozostanie w dużej mierze randomowy, bo choć z pewnością system mógłby brać pod uwagę jeszcze masę innych rzeczy, jak choćby preferowana rola, średnia K/D/A, cs'y i inne statystyki, które mogłyby pomóc lepiej parować graczy, to tak się nie stanie, bo czas wyszukiwania wydłużyłby się przez to diametralnie. Dlatego podobnie jak scuff kolejek solo nie tykam.

 

Owszem matchmaking to totalny random dlatego w tym nowym systemie awans o lige/tier jest calkowicie przypadkowy. Wylosuje Ci spoko teamy to wygrasz te 2/3 - 3/5 meczy. Wylosuje Ci downow i znow trzeba nabijac do 100pkt .... Trochę to bez sensu imo.

Edytowane przez STERN
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Chętnie z kimś pogram :) Jestem średnim raczej graczem, mam czasem przebłyski, ale tak to nic specjalnego - dopiero sie uczę. Jak coś to pisać pw czy cuś mam pare champów także spoko.

PS. LV 23

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

Ciągle słyszałem od ludzi z którymi gram że ap kennen to (pipi), nie ma dmg, nic nie robi. Zacząłem nim grać i nie wiem ocb, prawie zawsze kończe z największym dmg, a e+w+ulta w teamfightach to zupełny rak  :pirate:

 

W ogóle po ragequicie 2tyg temu zainstalowałem przedwczoraj lola i póki co mam 8 win streak, wszystkie randomy sa dla siebie miłe i każdy wie co robić, świat się kończy!

Odnośnik do komentarza

ja sie przeniosłem na eu NE bo miał być niby ranking od nowa, oczywiście zamiast silver V jakie miałem na euw po bataliach z noobami, przeniosło mnie po peirwszej wygranej do... BRONZE IV, dzięki (pipi)a bardzo.

 

Pierwsze pięć meczy i od razu do bronze III, zero trolli wszyscy mili, nagle je.b od tygodnia non stop afk, mordy drą, trollują. masakra ;/

Odnośnik do komentarza

na toxiców mam sposób - wchodze do gry insta ignore na wszystkich :D już po champion select widać czy są zje.bami. najgorsze są afk geniusze, naprawdę, masakra z nimi, co chwile (pipi)a, na EU WEST tak nie ma... a powrót na wesa 2600 RP... nie po to przeszedlem na EU NE, by płacić za powrót do EU W :D

 

sam nie jestem jakimś pro, no ale na silver conajmniej zasługuje, aaaaaaaaaaaaaale (pipi)a NIE I H U J :D

Odnośnik do komentarza

Gdybys zaslugiwal na wyzsze miejsce, to bys tych tardow poprowadzil do zwyciestwa. Mialem dwoch kumpli co tez  narzekali ze tardow ciagle trafiaja, ze ogarniaja tylko maja pecha. Obu wyciagnalem z okolic elo 900-1000 grajac glownie w jungli do 1600-1700, szybko wrocili tam gdzie ich miejsce.

 

a ze community w lolu to najgorsze bagno z jakim mialem stycznosc to inna sprawa, dlatego juz dawno w to nie gram.

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

Gdybys zaslugiwal na wyzsze miejsce, to bys tych tardow poprowadzil do zwyciestwa. Mialem dwoch kumpli co tez  narzekali ze tardow ciagle trafiaja, ze ogarniaja tylko maja pecha. Obu wyciagnalem z okolic elo 900-1000 grajac glownie w jungli do 1600-1700, szybko wrocili tam gdzie ich miejsce.

 

a ze community w lolu to najgorsze bagno z jakim mialem stycznosc to inna sprawa, dlatego juz dawno w to nie gram.

Tyle, że ja mam gold V na euW na koncie nowym, a stare konto ktore mam od bety ze skinami fajnymi i w ogole co mam na nim w (pipi) rzeczy (rune page, skiny właśnie) przeniosłem na eune z chęcią zrestartowania sezonu se i dobić też do gold (bo to maks co ze mnie może być, dobrze o tym wiem), niestety JEDEN mecz i od razu bronze IV, gdzie powinno być chyba 15 meczy o ile się nie myle plasujących mnie w lidze. ALE (pipi)A nie, jeden im wystarczył (notabene wygrany),

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiedziałem ze się da spaść pomiędzy ligami xD

 

Zawsze myślałem że najgorsze co może się stać to spadasz do [League] V i tyle. I jedyna możliwość by się przemieszczać w dół pomiędzy ligami to poprzez nieaktywność (bodajże 30 dni bez zagrania rankeda). Nawet pamiętam posty pełne płaczu od ludzi na forach że "co to za beznadziejny system że się nie da spaść? WTF i w ogóle OMFG"...

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem serwery kminisz, widze nikt nie ogarnia :D

 

Z EU WEST przeszedłem na EU NORDIC EAST, po to by móc kupować skiny se dalej i mieć ranking od nowa (jest napisane, że po przeniesieniu znika twój MMR i od nowa placement matches grasz do ligii), zagrałem jeden mecz WYGRAŁEM i je.b bronze IV, napisalem do rajotu, zero odezwu od 3 tygodni ;p kthxbye

Odnośnik do komentarza

Tutaj trochę lepiej napisane:

 

 

"You will also need to earn a new place in your new server's League ranking. You will have to play 1 ranked game in order to be placed in your new league.

 
Please note that you will be playing on a different region with different rating requirements, and the League you get placed in will not necessarily be the same as your previous server. Brand new servers will have their League threshold set to a value similar to what was used when the League system was first introduced.
 
Your new rank will be based on the MMR you had from your old server, the placement game you played, and the server's League threshold.
 
Additionally, your League Points value will be reset to zero when you are reseeded. If you transfer back to your previous server, you will start from where you left off in your League before you left the server. Essentially, this means that you will have different League rankings on each server."

 

 

 

 

Source:

http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=567983

 

 

 

Czyli to nie jest taki zwykły reset że zaczynasz od zera, bo Twój poprzedni ranking ma znaczenie w pewnym sensie.

Odnośnik do komentarza

Oglądam sobie LCS, w meczach EU nikt nawet nie mógł podejść do smoka bo wszyscy się zlatywali, latały wardy... mecz o 3 miejsce NA wyglądał jak solo queue  :pirate:

 

na toxiców mam sposób - wchodze do gry insta ignore na wszystkich  :D już po champion select widać czy są zje.bami.

 

 

Ja robię podobnie, może nie wszystkich ale po kilku minutach już widać kto płacze i lecą ignory. 

 

 

BTW. zrobiłem sobie konto u hamburgerów i mam pingi po 200+, można coś na to poradzić czy mam za długi kabel od internetu do ameryki?

Edytowane przez scuff
Odnośnik do komentarza

Tutaj trochę lepiej napisane:

 

 

"You will also need to earn a new place in your new server's League ranking. You will have to play 1 ranked game in order to be placed in your new league.

 
Please note that you will be playing on a different region with different rating requirements, and the League you get placed in will not necessarily be the same as your previous server. Brand new servers will have their League threshold set to a value similar to what was used when the League system was first introduced.
 
Your new rank will be based on the MMR you had from your old server, the placement game you played, and the server's League threshold.
 
Additionally, your League Points value will be reset to zero when you are reseeded. If you transfer back to your previous server, you will start from where you left off in your League before you left the server. Essentially, this means that you will have different League rankings on each server."

 

 

 

 

Source:

http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=567983

 

 

 

Czyli to nie jest taki zwykły reset że zaczynasz od zera, bo Twój poprzedni ranking ma znaczenie w pewnym sensie.

Aha, jesteś lepszy niż support... Jakby mi tak nie mogli odpowiedzieć... Chyba więc wydam te ~80 zł i wroce se do starego silvera na euw ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...