Skocz do zawartości

Złość Wszechobecna


Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim gratulacje dla ekipy magazynu za doskonałą pracę. Mimo 36 lat na karku wciąż sporo gram i regularnie Was czytuje, zawsze będąc pod wrażeniem fachowości i wyczucia w podejściu do tematu. Portal także jest bomba.

Jakkolwiek jestem zaskoczony mnóstwem negatywnych komentarzy- mam wrażenie,że gracze to nienawidzący wszystkich i wszystkiego równo bez zastanowienia. Jack Thompson?Zabić i zatłuc! Lubisz Sony(nintendo, microsoft)? Zabić Cię i zatłuc! Lubisz inna grafike? Debil!Zabić! Szukałem na forum wiadomości o Two Worlds 2... sami sprawdzcie co sie dowiedziałem.. hehe.. oczywiście zabić,zatłuc, a ci co robia gry to debile.. Dyskusje o niczym. Żadnej informacji poza kto jest jakim debilem:)

 

Może ja jestem nadwrażliwy, ale podobnie ma się rzecz z komentarzami pod news`ami. Nie jest aż tak żle ale obecne wszędzie. Byłoby miło gdyby w ślad za tak merytorycznym i fachowym czasopismem szło takie samo lustro w internecie. Zdaję sobie sprawę,że nie wybieracie sobie odwiedzających a i zbytnie banowanie łatwe nie jest(ani pewnie opłacalne).

Może czasem jakiś apelik w newsach albo częstsze reakcje autorytetów poprawiłyby to nieco?

 

Tak czy inaczej powodzenia, życzę sobie bym mógł czytać Was jeszcze długie lata.

Phooka.

Edytowane przez Phooka
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakkolwiek jestem zaskoczony mnóstwem negatywnych komentarzy- mam wrażenie,że gracze to nienawidzący wszystkich i wszystkiego równo bez zastanowienia. Jack Thompson?Zabić i zatłuc! Lubisz Sony(nintendo, microsoft)? Zabić Cię i zatłuc! Lubisz inna grafike? Debil!Zabić! Szukałem na forum wiadomości o Two Worlds 2... sami sprawdzcie co sie dowiedziałem.. hehe.. oczywiście zabić,zatłuc, a ci co robia gry to debile.. Dyskusje o niczym. Żadnej informacji poza kto jest jakim debilem:)

Dokładnie, dobrze to napisałeś. Największy problem portalu PPE to głupie komentarze i minusy przy wypowiedziach, nawet tych które na minusa nie zasłużyly.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Napisałem te slowa kiedy zacząłem poznawać portal. Po chyba miesiącu stwierdzam ,że jest tylko gorzej.Ciężko znależć informacje do której w komentarzach się nie pyskuje i fanboy-uje. Co drugi komentarz to atak na cos lub kogoś.Najmniejszego szacunku dla współkomentujących, kogokolwiek i czegokolwiek. Jedyne co warte czytania to artykuły redakcji.

Odnośnik do komentarza

phooka zakładasz temat , który sugeruje ze albo

 

1 urodziłes sie misiąc temu

 

2 internet załozyli ci miesiąc temu.

 

Mój wrodzony instynkt podpowiada mi ze raczej to drugie. znane jest powiedzenie "nie wiedziałem ze na swiecie jest tylu idiotów do póki nie ujrzałem internetu".

 

Chamstwo jest wszedzie, było , jest i bedze , zale mi sie zrymowało choc wcale nie miało :P

 

przywyknij lub...palnij sobie w łeb od razu :P

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Fakt to niezaprzeczalny, ludzie lubia krytykowac, obojetnie co, ale tak łatwo im to przychodzi, ze jestem tym zaskoczony. Yamauchego za przesuniecie premiery GT5 to chcieli zlinczowac, wyzwisk poleciało od cholery. Żal. Na Onet przestałem wchodzić, bo te komentarze doprowadzaja mnie do rozpaczy, jak glupi mamy narod. Dostaje się każdemu kto COKOLWIEK ROBI. Czasami mam wrażenie, że najlepiej by było gdyby nagle wszystkie pie...ło, lacznie z Internetem, i nic by nie było przez długi czas. Nie byłoby na kogo marudzic i kogo wyzywać.

Odnośnik do komentarza

  Cóż Mr_Sciera tutaj na forum na za dużo pozwalacie. Grożenie śmiercią , wyzywanie, przeklinanie, oczernianie i wiele wiele innych kwestii. Na inne fora na które wchodzę naprawdę wiele osób miałoby tam perm bana od razu. Nie powiem, przeżyłem mały szok jak zobaczyłem po zarejestrowaniu co się tutaj w wielu tematach wyrabia i jaka głupota panuje w niektórych tematach. Pewnie "bywalcy" forum oburzą się na mojego posta ale jakbym nie miał styczności z grami, i wszedł przypadkiem na forum i trafił na niektóre tematy to bym pomyślał,że te "gry naprawdę ogłupiają". I nie obchodzi mnie co jest gdzie indziej,  piszemy o tym forum a nie o innych, ale jeśli już to jest to moje pierwsze tak "rozpuszczone" forum na które zaglądam.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

ojej, ojej, ojej

 

po pierwsze to pewnie kłamiesz albo dramatycznie wyolbrzymiasz no albo nie wiesz co to ironia..grożenie smiercią lol, nosz kur.wa jestem tu 5 lat (ohhhh) i sie nie spotkałem z czyms takim...alien alien nazwał mnie larwą z pod kamienia, fenix sie na mnie wpienił i nazwał mnie chamem xd ale gróźb smierci sie nie doczekałem...cos ty im zrobił, nazwałes mariana zgejoną ciotą ? xd

 

pozatym, co jest chyba największą zaletą tego forum, to nie siedzi tu tylko banda nerdów to i czasem mocniejsze słowa padają...

 

sciera, uzupełnienie twojej wypowiedzi ...czasem ludzie czynią takie lamerstwo, ze az proszą sie o hejty..kottick, bezczelne dlc, online passy (kryminał, ea tłumaczyło to kosztami utrzymania infrastruktury sieciowej, jednoczesnie obiecując niesamowity online a jest gorzej niz w fifie 10..padają serwery, są kłopoty z połączeniami...i jak to nazwac inaxzej niz kur.ewstwo?)

 

a yamauchi powinien wziąść do reki książke do historii i poczytac co jego przodkowie czynili gdy popełniali taki fail....

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

  Cóż Mr_Sciera tutaj na forum na za dużo pozwalacie. Grożenie śmiercią , wyzywanie, przeklinanie, oczernianie i wiele wiele innych kwestii. Na inne fora na które wchodzę naprawdę wiele osób miałoby tam perm bana od razu. Nie powiem, przeżyłem mały szok jak zobaczyłem po zarejestrowaniu co się tutaj w wielu tematach wyrabia i jaka głupota panuje w niektórych tematach. Pewnie "bywalcy" forum oburzą się na mojego posta ale jakbym nie miał styczności z grami, i wszedł przypadkiem na forum i trafił na niektóre tematy to bym pomyślał,że te "gry naprawdę ogłupiają". I nie obchodzi mnie co jest gdzie indziej,  piszemy o tym forum a nie o innych, ale jeśli już to jest to moje pierwsze tak "rozpuszczone" forum na które zaglądam.

Polecam ci forum Neo Plus, po tym co tam poczytasz uznasz, że PE to istna ostoja kultury i dobrego wychowania.

Poza tym internet dodaje odwagi niestety.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie urodziłem się wczoraj, internet też znam nieco dłużej. Ale to bez znaczenia. To ,że na innych forach jest gorzej też. To jak bronić złodzieja argumentami,że przecież wszędzie kradną ,a on i tak jest ok bo przecież nikogo nie zgwałcił czy nie pobił. Jestem przeciwny takiemu stawianiu sprawy. A juz najbardziej przeciwny jestem kiedy chcąc poczytać o moim,skądinąd miłym hobby, lub szukając informacji ,muszę właśnie czytać obrażliwe dla każdego i wszystkiego komentarze. Nie idę pod budę z piwem, tylko na forum lub portal w nadziei, że poziom wypowiedzi w takim miejscu będzie wolny od klimatu wspomnianej budy. Tak ciężko uszanować innych wraz z ich gustami? Nazywanie kurestwem wszystkiego co się nie podoba to świadectwo ograniczonej kultury, słownictwa oraz intelektu. Jestem dorosły i jakoś zniosę mocniejsze słowo tu i tam, ale nie o przekleństwa chodzi, a o używanie obrażliwych "głupek, dureń,debil",że nie wspomnę cięższych określeń, w stosunku do wszystkiego i wszystkich- uczestników forum, komentujących, postaci realnych ,a co najlepsze nawet tych nieistniejących. Podejście "ja jestem alfą i omegą , a reszta sie nie zna i to debile" niezbyt zachwyca.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

1. Jak ktoś Cię obraża, raportuj, z chęcią wrzucę mu % i bana :diablo:

2. Forum jest otwarte, tak więc również ludzie spod "budki z piwem" mogą tu wpadać i się wypowiadać.

3. Wydaje mi się, że jesteś tutaj za krótko i czasami nie rozróżniasz wyzywania na serio, od koleżeńskiego dosrywania sobie ;)

Odnośnik do komentarza

Nie urodziłem się wczoraj, internet też znam nieco dłużej. Ale to bez znaczenia. To ,że na innych forach jest gorzej też. To jak bronić złodzieja argumentami,że przecież wszędzie kradną ,a on i tak jest ok bo przecież nikogo nie zgwałcił czy nie pobił. Jestem przeciwny takiemu stawianiu sprawy. A juz najbardziej przeciwny jestem kiedy chcąc poczytać o moim,skądinąd miłym hobby, lub szukając informacji ,muszę właśnie czytać obrażliwe dla każdego i wszystkiego komentarze. Nie idę pod budę z piwem, tylko na forum lub portal w nadziei, że poziom wypowiedzi w takim miejscu będzie wolny od klimatu wspomnianej budy. Tak ciężko uszanować innych wraz z ich gustami? Nazywanie kurestwem wszystkiego co się nie podoba to świadectwo ograniczonej kultury, słownictwa oraz intelektu. Jestem dorosły i jakoś zniosę mocniejsze słowo tu i tam, ale nie o przekleństwa chodzi, a o używanie obrażliwych "głupek, dureń,debil",że nie wspomnę cięższych określeń, w stosunku do wszystkiego i wszystkich- uczestników forum, komentujących, postaci realnych ,a co najlepsze nawet tych nieistniejących. Podejście "ja jestem alfą i omegą , a reszta sie nie zna i to debile" niezbyt zachwyca.

 

Wiekszosc robi to dla smiechu. Tak, mnie rowniez cieszy radosne bluzganie i jechanie innym, czy ktos ma to odbierac jako obrazliwe? Czlowieku, gdzie ja mam sie wyluzowac jak nie na forumingu siedziac przed kompem? Fakt faktem, sieje zlo i zniszczenie tylko w topicach gdzie mozna sobie pozwolic. Wiecej luzu & nie karm trolla - moja rada.

Odnośnik do komentarza

Odpowiedzi mówią same za siebie.Najwyrazniej uwielbienie chamstwa jest cenniejsze od dobrego wychowania.Dziwi mnie i przeraża wyżywanie się w ten sposób- niezbyt to rozgarnięte i świadczy o problemach emocjonalnych i braku rozsądku.Pochodze z domu, w którym zwracano na to uwagę a do wyżycia się nigdy nie służyli inni- siłownia czy basen,owszem.Brak kultury to brak kultury- można go bronić lub ganić, tym samym świadcząc o sobie.Ciekawy jestem czy takie samo podejście zastosujecie w wychowaniu własnych dzieci- dostałeś dwóje w szkole?kolega ma inną konsolę?to w ryj mu bo uzywa jakiegoś kurestwa:)dobry chlopiec, wyżyj się:).

I ubolewam nad faktem,że forum otwarte oznacza,że można cokolwiek. Kino, autobus czy sklep też są miejscami otwartymi dla wszystkich ,co wcale nie znaczy,że można wszystko.

Rozumiem i toleruję całkiem sporo w przyjacielskim docinaniu sobie, rozumiem,że słowa ,nawet te mocniejsze są by ich używać.Jak sie fest walnę w łokieć, to mówię ,że boli (pipi).Czasem trzeba wzmocnienia żeby wyrazić mocną emocję.Dlatego podkreślam,że nie jestem purysta ani dewotką- po prostu zauważam,że to co dzieje się w komentarzach na portalu, oraz na forum, pewne granice przekracza. Tym smutniej,że to forum reprezentuje bardzo dobry literacko i merytorycznie ogolnopolski magazyn.To działka uchodząca za część Kultury.Trochę to wstyd:/

 

ps. Właśnie zauważyłem,że moje przykładowe przekleństwa zmieniły sie w "pipi". Fajnie:)

Odnośnik do komentarza

Odpowiedzi mówią same za siebie.Najwyrazniej uwielbienie chamstwa jest cenniejsze od dobrego wychowania.Dziwi mnie i przeraża wyżywanie się w ten sposób- niezbyt to rozgarnięte i świadczy o problemach emocjonalnych i braku rozsądku.Pochodze z domu, w którym zwracano na to uwagę a do wyżycia się nigdy nie służyli inni- siłownia czy basen,owszem.Brak kultury to brak kultury- można go bronić lub ganić, tym samym świadcząc o sobie.Ciekawy jestem czy takie samo podejście zastosujecie w wychowaniu własnych dzieci- dostałeś dwóje w szkole?kolega ma inną konsolę?to w ryj mu bo uzywa jakiegoś kurestwa:)dobry chlopiec, wyżyj się:).

I ubolewam nad faktem,że forum otwarte oznacza,że można cokolwiek. Kino, autobus czy sklep też są miejscami otwartymi dla wszystkich ,co wcale nie znaczy,że można wszystko.

Rozumiem i toleruję całkiem sporo w przyjacielskim docinaniu sobie, rozumiem,że słowa ,nawet te mocniejsze są by ich używać.Jak sie fest walnę w łokieć, to mówię ,że boli (pipi).Czasem trzeba wzmocnienia żeby wyrazić mocną emocję.Dlatego podkreślam,że nie jestem purysta ani dewotką- po prostu zauważam,że to co dzieje się w komentarzach na portalu, oraz na forum, pewne granice przekracza. Tym smutniej,że to forum reprezentuje bardzo dobry literacko i merytorycznie ogolnopolski magazyn.To działka uchodząca za część Kultury.Trochę to wstyd:/

 

ps. Właśnie zauważyłem,że moje przykładowe przekleństwa zmieniły sie w "pipi". Fajnie:)

 

Generalizujesz i tworzysz szuflade o nazwie "polski internet i fora to siedlisko zla, wystepku i wulgarnosci"? Moim zdaniem plytkie myslenie - jak siedzisz w knajpie i gadasz z ludzmi tez jedziesz jedna miara i ten, ktory bluzga od razu jest chamem, prymitywem i jego inteligencja jest z miejsca niska? To wyznacznik dobrego i dobrze wychowanego czlowieka? Nie sadze. Forum jest miejscem luznym i mozna sobie pofolgowac, oczywiscie IMO bez przegiec. Fakt, ze lubie bluzgac, aczkolwiek w miejscach i momentach gdy to "wypada" - czy tutaj uzylem wulgaryzmow? No nie. Czemu? Bo to inny ton rozmowy, cos powazniejszego. Czemu w luznych topicach i rozmowach gdzie mozna sobie "pojechac" nie mam tego zrobic gdy kazda ze stron to akceptuje? Odpowiedz sobie sam - ty nie akcpetujesz i cie to boli? Hm...

Odnośnik do komentarza
Forum jest miejscem luznym i mozna sobie pofolgowac, oczywiscie IMO bez przegiec.-

I o to tylko mi chodzi:)Masz rację i nie chodzi mi o każde mocniejsze słówko.Akceptuję "luzne"topic`i ,akceptuję tu i tam wulgarniejsze podkreślenie emocji. Mnie martwi fanboystwo i bezmyślne jechanie po wszystkim co nie po czyjejś myśli.Czyli zamiast "sony jest za(pipi)iste a kto ma kinect`a to debil" wolę "lubię sony,a microsoftu nie".Nie lubię i chyba nie jestem w tym odosobniony, bezmyslności i to podanej w wulgarnej formie.I tak jak napisałeś- przegięcia nie są dobre dla nikogo,a mój głos tyczy sie tychże- według mnie jest ich zbyt wiele. I tylko tyle:)Mój głos miał zadanie STONOWAĆ, nie zabronić.

 

Ps.A jeśli ktoś siedzi w knajpie(czy innym miejscu publicznym,zresztą niekoniecznie)i klnie na czym świat stoi nie przejmując się innymi to owszem uważam,że zapomniał co to kultura.To nie jest tylko opinia bo mnie uszka bolą- to konsekwencja logiczna.Jeśli usiądziesz w tej knajpie w podkoszulku z wczorajszym spaghetti na klacie,to też siłą rzeczy nikt nie nazwie Cię czyscioszkiem.Ja po prostu cenię ogólnie pojęte własciwe zachowanie- na wszystko jest miejsce i czas.Odpowiednie ciuchy do miejsca, odpowiednie do miejsca słownictwo etc,etc.Kiedy trafiam w miejsce gdzie nikt nie puszcza kobiet przodem,wszyscy zalatują zeszłym tygodniem i klną, to nie znaczy że też tak zacznę i poczuję się usprawiedliwiony.Po prostu wymagam od siebie. I oby wszyscy żyli w zgodzie.:)

 

 

2 i ostatni raz łączę Ci posty. Naucz się korzystać z funkcji EDIT :potter: /Stona

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Co z tego, ze banowanie jest łatwe?

 

Ty Diabeu kojarzysz "koniobijce od chinskich bajek' aka Seigaku ? Zbanowaliscie go ale koles zaklada szybciej kolejne alter konta niz zdołacie sie podrapac po głowie...

 

i nadal tu jest, jednak nie potraficie go skasowac.

 

 

Czyli...dzieciak od chinskich bajek pokonał moderacje :ninja:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

czy na ppe.pl w ogóle jest jakaś moderacja? za wyzwiska powinny polecieć z miejsca bany, nawet polygamia trzyma dużo lepszy poziom niż ppe.pl, weźcie to ogarnijcie wreszcie

 

taki dzieciak jak karate koks powinien już dawno wylecieć:

http://www.ppe.pl/news-6206-Epic_Games_pragnie_Gearsow_na_PS3.html

 

poczytajcie sobie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...