Skocz do zawartości

Two Worlds II


szczepan1235

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odpaliłem dzisiaj mój prezent gwiazdkowy na jakieś 2h i moje pierwsze spostrzeżenia:

 

-Grafika i animacja:

O ile grafika prezentuje się ładnie, to jednak gra trochę się krztusi. Ogólnie na +

 

-Questy

Na razie standard. Liczę na coś lepszego w dalszej części

 

-Interfejs

Niestety, ale strasznie słaby. Walkę chcieli zrobić na modłę Demon's Souls, ale trochę nie wyszło.

 

To tyle na razie, jak ktoś chce zagrać w multi to nick: Karol633

Edytowane przez Karol633
Odnośnik do komentarza

Mi się gra bardzo spodobała, jako fan gry gothic 1 i 2 spodziewałem się czegoś przystępnego i ta gra spełniła moje oczekiwania. Masa questów pobocznych, fajny system walki. Obecnie w singlu mam 36 poziom, 30h gry i jestem w trzecim rozdziale, błędów żadnych do tej pory nie uświadczyłem. Czytając niektóre opinie i recenzje nie mam pojęcia dlaczego sporo rzeczy jest wytykane tej grze. Ekwipunek mi nie przeszkadza- w gothicu był taki sam, walka także sprawia przyjemność- w singlu gram łucznikiem (w recenzji w psx extreme napisali coś o kiepskim rozwiązaniu gry łukiem, nie mam pojęcia czemu, w żadnej innej grze tak przyjemnie mi się strzelało z łuku) w multi natomiast mam wojownika i maga. Gra wojownikiem jest satysfakcjonująca dużo ciosów specjalnych pozwalają robić niezłe kombinacje jak w jakiejś grze akcji. Oczekuję tylko nowego contentu do multi bo po skończeniu paru questów i rozwinięciu wioski nie ma za bardzo co robić. Patch podobno jest już wysłany do sony i trzeba poczekać z 2 tyg zanim wszystko pozatwierdzają i wrzucą na serwery, chociaż tak jak mówiłem ja żadnych błędów nie uświadczyłem i nie mam pojęcia co ten patch poprawia. Grafika jest bardzo dobra, jednak tak jak pisali poprzednicy animacja lubi zwalniać do kilkunastu fps co troszkę denerwuje, jednak jestem przyzwyczajony do czegoś takiego, w gothicu 1 i 2 na starym kompie było gorzej. Jeżeli lubiłeś gry gothic 1 i 2 wg mnie możesz sięgać po ten tytuł śmiało. W gry rpg raczej nie nie grywam (jedyne tytuły w jakie grałem to gothic morrowind i oblivion) także nie wiem do jakich gier two worlds jest tak krytycznie porównywany, mi jak na razie wszystko pasuje.

 

ps. Szukam chętnych do pogrania paru pojedynków w multi celem zdobycia trofeów, przez 2 dni nie spotkałem żadnej aktywnej gry pvp, także chciałbym te trofea skompletować zanim wszyscy przestaną w to grać, gram wieczorami po 20

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Czy u Was tez sie tak dzieje, ze czesc liter z Menu w lewym dolnym rogu ekranu wychodzi poza ekran wlasnie?

Jest jakaś opcja w menu żeby to naprawić, było wytłumaczone na oficjalnym forum już nie pamiętam co i jak, ale poszukaj po opcjach.

Przeszukalem Menu dosc uwaznie i nie doszukalem sie tej opcji.Coz...sprobuje w takim razie jeszcze raz...

Odnośnik do komentarza

Czy u Was tez sie tak dzieje, ze czesc liter z Menu w lewym dolnym rogu ekranu wychodzi poza ekran wlasnie?

Jest jakaś opcja w menu żeby to naprawić, było wytłumaczone na oficjalnym forum już nie pamiętam co i jak, ale poszukaj po opcjach.

Przeszukalem Menu dosc uwaznie i nie doszukalem sie tej opcji.Coz...sprobuje w takim razie jeszcze raz...

 

 

Settings -> Graphics.

Then turn "safe area in interface" -> ON now press A.

Tak się rozwiązuje ten problem na xklocu w wersji angielskiej, poszukaj czegoś w ten deseń w opcjach.

 

 

Odnośnik do komentarza

Czy u Was tez sie tak dzieje, ze czesc liter z Menu w lewym dolnym rogu ekranu wychodzi poza ekran wlasnie?

Jest jakaś opcja w menu żeby to naprawić, było wytłumaczone na oficjalnym forum już nie pamiętam co i jak, ale poszukaj po opcjach.

Przeszukalem Menu dosc uwaznie i nie doszukalem sie tej opcji.Coz...sprobuje w takim razie jeszcze raz...

 

 

Settings -> Graphics.

Then turn "safe area in interface" -> ON now press A.

Tak się rozwiązuje ten problem na xklocu w wersji angielskiej, poszukaj czegoś w ten deseń w opcjach.

To bylo to!Gram po polsku. W naszej wersji jest "Uzyj bezpiecznego obaszaru w interfejsie".W zyciu bym sie nie domyslil ze to sluzy do kalibracji wlasnie :lol: Na swoje usprawiedliwienie moge powiedziec tylko to, ze od 10-ciu lat nie gram na pececie, a to rozwiazanie jest chyba tylko tam stosowane.Wielkie dzieki za pomoc!

Odnośnik do komentarza

byłem dzisiaj na forum TW2 i myślą nad wydanie DLC :D

ciekawi mnie co w nim będzie się znajdować, ile będzie kosztować :D

 

 

 

kurde, co do Trofeów :D to musi przynajmniej być kilka osób :D

DLC na pewno będzie do trybu multi (głownie mapy), a do platyny potrzebowałem tylko 1 osoby żeby wbić trofea pvp, chociaż samemu też by dało radę, tylko trwało by to dużo dłużej bo po 1 nikt prawie nie gra w pvp a po drugie max 1 na 10 gier uda się skończyć bo ludzie wychodzą jak przegrywają.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jedyny poważny błąd jaki uświadczyłem podczas 40h grania w single to zacięcie się świata po wyjściu z budynku (nic się nie ruszało, ja też nie mogłem), ale wystarczyło wejść do ekwipunku i się wyteleportować do miasta i było ok. Chyba miałem jakąś magiczną kopię tw2 bo totalnie nie rozumiem o co chodzi osobom które mówią o bugach uniemożliwiających dalszą rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

No to macie fajnie. Ja wydalem prawie 200zl a kilka dni pozniej wkur... wymienilem gre na nfs bo drzwi w 2 akcie sie nie otwieraly o nie moglem misji robic. Fabula mi siadla i 6h gry do tylu. Wczesniej save sie zwalil i klatkowalo jak na starym pececie. Podobala mi sie gra ale bez patcha jej juz nie rusze

mowimy o

 

dzwiach od kasyna?

 

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

No to macie fajnie. Ja wydalem prawie 200zl a kilka dni pozniej wkur... wymienilem gre na nfs bo drzwi w 2 akcie sie nie otwieraly o nie moglem misji robic. Fabula mi siadla i 6h gry do tylu. Wczesniej save sie zwalil i klatkowalo jak na starym pececie. Podobala mi sie gra ale bez patcha jej juz nie rusze

mowimy o

 

dzwiach od kasyna?

 

 

Dokladnie. Wszystko mialem zrobione, a tu szlaban i koniec:/ kiedys na pewno skoncze ale zanim do tego dojdzie ta giera mocno stanieje

Odnośnik do komentarza

Gram magiem i mam male pytanie

 

Dzis wzmocnilem i zwiekszylem ilosc moich summonow i teraz zamiast byc Magiem Ognia co wali we wszystko fireballami to stalem sie przywolywaczem :)

Jednym czarem przyzywam na raz 11 Mrocznych Ksiazat, ktorzy sa dokladnie na moim poziomie (czyli 24).

To co oni robia ze straznikami w miescie przechodzi ludzkie pojecie. Roznosza na mieczach i dzidach wszystko i wszystkich.

Rzucenie tego czaru przyzwania tych zabijakow kosztuje mnie 8000 many i tu zauwazylem niescislosc.

 

Nie mam pojecia czy to bug, ale chyba nie dziala mi w grze umiejetnosc Mistycyzm u mojego maga.

Mam mistycyzm wymaksowany (do tego jeszcze +4 w amuletach, czyli razem mam 14 punktow w tej umiejetnosci).

Powinno mi zmniejszac pobor many przy rzucaniu czarow o 70%.

Niestety czy mam punkty w mistycyzmie (specjalnie do testow zmniejszylem te umiejetnosc do 1 punktu) czy ich nie mam - koszt przyzwania summonow to ciagle 8000 many i dokladnie tyle schodzi z postaci (mam teraz ponad 11000 many i zawsze porzuceniu czaru zostaje ok 3000).

 

To bug, czy czegos w mistycyzmie nie rozumiem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...