Skocz do zawartości

Two Worlds II


szczepan1235

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja planuje kupić grę na gwiazdkę. Ci co grali, mogliby odpowiedzieć mi na 2 pytania:

Czy gra działa płynnie, i czy dobrze wypada sterowanie?

Obie te kwestie kolega Orzeszek87 omawia powyzej dosyc szczegolowo...

Ja to w sumie waham sie na jakiej platformie w ta gre zagrac - na PS3 czy na X360. Sa gdzies w necie porownania obu wersji?Na lensoftruth.com poki co cisza...

Odnośnik do komentarza

Jestem pozytywnie zaskoczony tym tytułem. Ciekawy i całkiem rozbudowany system magii, rozwoju postaci i customizacji broni to wielki plus. Grafika widać, że była robiona pod mocne PC, a tutaj dostaliśmy okrojoną wersję (wygląda i tak o klasę lepiej niż ostatni Fallout), choć tragedii nie ma. Świetnie teksty z zapisków itp. Dobre pióro. Fabuła (gram dopiero 3,5 h) zjadliwa, choć główny bohater taki sobie. Jak na początek, to gra na sprawiedliwe 9

Odnośnik do komentarza

Nie gram magiem, ładuje wszystko w strzelca, sterowanie takie złe nie jest (mi nie przeszkadza), a braki stony video? Umówmy się, że w RPG to 3 rzędna sprawa

Tak jak w Dragon Age, którego spokojnie mogłoby PlayStation 2 pociągnąć? W gatunku RPG naprawdę źle się dzieje. Już raz się dałem nabrać i drugi raz nie zamierzam. Dragon Age był grą słabą: słaba grafika, słabe wykonanie, słaby system walki, słaba fabuła. W internecie wszyscy jednak ją zachwalali a Zax dał nawet 8+. Dlatego też wszelkie opinie o Two Worlds mnie nie obchodzą. Jak gra stanieje to sam ocenię.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Witam grę dziś zakupiłem i to są moje spostrzeżenia:

Początek gry nie robi dobrego wrażenia te wstawki na silniku gry... doczytujące sie rzeczy w pomieszczeniach... Grafa niby ładna postac wygląda bardzo dobrze jednak jak się popatrzy w dal to można wzrok stracić od tego rozmycia. Dziwne sterowanie do którego juz sie w sumie przyzwyczaiłem. Mimo wszystko gra sie świetnie i gra daje wielką satysfakcję. Większość czasu spędziłem onilne i muszę powiedziec, że fajnie się tam gra hehe a tryb wioski jest świetny. Ciekawe ile kasy będzie można z niej wyciagać po maksymalnym ulepszeniu :D. Zapraszam do znajomych to założy się jakąś gildie i skopie tyłki niemcom. Grę gorąco polecam!

Edytowane przez ImperatorPL
Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie czy gra spodobałaby by się fanowi do gothica który moim zdaniem jest najlepszym rpg'iem ever, czy gry mają jakieś cechy wspólne, mam nadzieje iż mimo iż to forum konsolowe ktoś grał w genialnego gothica. Na jak długo starcza gra, oczywiście chodzi mi samoego singla?

 

Tak mnie też bardzo interesuje ta kwestia, czy ktoś mógł by odpowiedzieć?> wiadomo, że nie ma klimatu jak w Gothic, ale tak ogólnie jak gra ma się do G. Czy świat jest duży otwarty, oferuje różne atrakcje, jest gdzie pójść(jakieś zapadające w pamięć miejsca?) Oglądałem parę filmików z TW:II i akurat te fragmenty które widziałem obfitowały w pustkę: tylko las od czasu do czasu wilk, nic ciekawego żadnego człowieka, górskiej osady, kopalnie , farmy nic. to jak jest naprawdę. Czy po za ścieżką jest coś ciekawego ? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
wiadomo, że nie ma klimatu jak w Gothic

A skąd takie założenie? :P Bez obrazy, ale imo Gothici poza samym klimatem nie oferuję zupełnie nic. Puste światy, gdzie więcej jest błędów i niedoróbek, niż ciekawych questów czy sytuacji. Pierwsze Two Worlds wciągnęło mnie nieporównywalnie bardziej, niż Gothic 3, którego po prostu już nie miałem siły skończyć.

Odnośnik do komentarza
wiadomo, że nie ma klimatu jak w Gothic

A skąd takie założenie? :P Bez obrazy, ale imo Gothici poza samym klimatem nie oferuję zupełnie nic. Puste światy, gdzie więcej jest błędów i niedoróbek, niż ciekawych questów czy sytuacji. Pierwsze Two Worlds wciągnęło mnie nieporównywalnie bardziej, niż Gothic 3, którego po prostu już nie miałem siły skończyć.

Bo gothic 3 to tylko dobra gra, duużo słabsza od gothic I i nocy kruka które są najlepszymi grami jakie w życiu grałem. Ja zakładam podobnie bo moim zdaniem nie ma dwóch gier rpg o takim samym klimacie, (chyba że to gry z tej samej serii) mogą być podobne. A z filmików na przykład mechanika wydaje się być zbliżona ale na pewno lepiej to oceniać jak się pograło niż po filmikach.

Odnośnik do komentarza

Jakie błędy konkretnie? Kilka osób już pytało o jakość portu, ilość bugów i błędów, a każdy milczy.

 

W moim przypadku byly 2 bardzo powazne:

1. zepsuty save po ktorym gra zaczela okropnie klatkowac, tak jakby byla odopalona na zdecydowanie zbyt slabym kompie

2. blad fabularny czyli zamkniete drzwi uniemozliwiajace kontynuowanie watku fabularnego

 

W pierwszy przydaku 15 minut do tylu i to przelknalem. W drugim 6h do tylu i tego juz nie znioslem. Gra wyminenona. Poza tym animacja taka sobie, grafika tez srednia, tlumaczenie miejscami tragiczne, jazda koniem i intrefejs to lol moim zdaniem. Oprocz tych wad gra jest przednia i gdyby nie wywej wymienione bledy to bym dalej gral w tw

Odnośnik do komentarza

Jakie błędy konkretnie? Kilka osób już pytało o jakość portu, ilość bugów i błędów, a każdy milczy.

 

W moim przypadku byly 2 bardzo powazne:

1. zepsuty save po ktorym gra zaczela okropnie klatkowac, tak jakby byla odopalona na zdecydowanie zbyt slabym kompie

2. blad fabularny czyli zamkniete drzwi uniemozliwiajace kontynuowanie watku fabularnego

 

W pierwszy przydaku 15 minut do tylu i to przelknalem. W drugim 6h do tylu i tego juz nie znioslem. Gra wyminenona. Poza tym animacja taka sobie, grafika tez srednia, tlumaczenie miejscami tragiczne, jazda koniem i intrefejs to lol moim zdaniem. Oprocz tych wad gra jest przednia i gdyby nie wywej wymienione bledy to bym dalej gral w tw

 

To są akurat bugi które da się naprawić jakąś małą łatką, wiec luzik. Ja poczekam sobie chyba na ta łatkę zanim kupie. ;)

Odnośnik do komentarza

Jakie błędy konkretnie? Kilka osób już pytało o jakość portu, ilość bugów i błędów, a każdy milczy.

 

W moim przypadku byly 2 bardzo powazne:

1. zepsuty save po ktorym gra zaczela okropnie klatkowac, tak jakby byla odopalona na zdecydowanie zbyt slabym kompie

2. blad fabularny czyli zamkniete drzwi uniemozliwiajace kontynuowanie watku fabularnego

 

W pierwszy przydaku 15 minut do tylu i to przelknalem. W drugim 6h do tylu i tego juz nie znioslem. Gra wyminenona. Poza tym animacja taka sobie, grafika tez srednia, tlumaczenie miejscami tragiczne, jazda koniem i intrefejs to lol moim zdaniem. Oprocz tych wad gra jest przednia i gdyby nie wywej wymienione bledy to bym dalej gral w tw

 

To są akurat bugi które da się naprawić jakąś małą łatką, wiec luzik. Ja poczekam sobie chyba na ta łatkę zanim kupie. ;)

 

Takie bledy nie powinny sie zdarzac nawet jesli sa to przypadki bardzo rzadkie. Poczekam na cene ponizej 100 i jak nie bedzie w co grac to zaczne od nowa calosc

Odnośnik do komentarza

Mam problem z misją dla Valarina "Tożsamość Miraża" (coś w tym stylu, nie mam gry przed sobą) w pierwszym akcie. Nie mogę zaznaczyć tego zadania w dzienniku (mimo, że jest oznaczone jako nie ukończone), Valarin mówi, że mam z nim pogadać, jak czegoś się dowiem. Zrobiłem już wszystkie inne dostepne w tym momencie questy łącznie z walkami na arenie i wyścigami koni. Może to błąd gry? Jak tak, to z 9- spada ocena na 6+ i już dalej nie gram :teehee:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...