Skocz do zawartości

Assassin's Creed Brotherhood


Voytec

Poziom trudności pucharów.  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności trofeów w Assassin's Creed Brotherhood?



Rekomendowane odpowiedzi

a masz wbita ektremalna roznorodnosc?

 

Albo potrojna ucieczke? Albo ta premie zwiazana z trucizna? (zapomnialem jak sie nazywa) :)

 

Ekstremalna (olbrzymia) roznorodnosc da sie wbic w zasadzie tylko na ustawce. Nie wyobrazm sobie mega szczescia zeby udalo sie to grajac normalnie mecz rankingowy. Zreszta na samej ustawce jest to dosc trudne ze wzgledu na slaba komunikacje. Potrzeba czterech Graczy, ktorzy widza "o cio chodzi" i ustalic konkretny plan dzialania (czyli co robi kazdy po kolei).

Gra ma zabugowane trofea ale tylko w singlu. Nie slyszalem, zeby komus cos w multi "nie wpadlo a to zrobil".

Odnośnik do komentarza

Mam te premie przez was wspomniane, chyba, że żadna z premii nie może być wbita na grze prywatnej, tylko musi być na starciu gracza.

 

Olbrzymia Różnorodność to jest przekichana sprawa, ktoś musiał mieć dobry stuff, by to wymyślić. Ale np. ja robię na ustawkach tak, że jednocześnie jestem na konfie gg, do tego działamy np. według filmiku, więc każdy wie, co ma robić i kiedy.

Odnośnik do komentarza

Ludzie, ja czytałem "Opisy premii" nie jeden raz, bo codziennie się zastanawiam czego może mi brakować do trofea. Bo z listy prezentowanej w tamtym miejscu to mam dosłownie wszystko.

 

Odpowiadając konkretnie na wasze pytania - nietykalnego WBIŁEM też. Jedyne, czego mogło mi nie zaliczyć to Ucieczka Potrójna (robiona na grze prywatnej), Śmierć z krawędzi (nie wiem, czy wpadło mi w trakcie 46 leveli i czy zaliczyło z gry prywatnej) i Olbrzymia Różnorodność (też robiona na grze prywatnej). Mnie za to bardziej zastanawia fakt, że są premie nie opisywane w ogóle, jak wspomniana właśnie Agonia.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

A czemu się dziwić? Wiadomo, że każdy grał w multi tylko dla trofeów. Sam bym się za multi nie zabrał, gdyby nie trofea - no co, taka prawda. Nie jestem jakimś wielkim trophy hunterem, ale jak są trofea łatwe do zdobycia to wolę je zdobyć.

 

 

Po 1- wiele osob w tym ja graloby w multi gdyby trofeow za to nie bylo; uwazam ten tryb za rewelacyjny i innowacyjny a wiec wypraszam sobie :)

Po 2- trofea za multi wcale nie byly takie proste, szczegolnie dwa, gdzie nawet na ustawce trzeba bylo wiedziec co sie robi, miec dobra komunikacje i zgrany zespol oraz wszystko zaplanowac ;)

Po 3- to czemu nie masz platyny :P

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

up

bywają problemy ze znalezieniem pełnych pokoi bo pewnie wszyscy grają w nowszą część a trofeów może komuś jeszcze blokować .

i pytanie odłącznie trofea 'seryjny zabójca' czy to muszą być serie likwidacji w ilości 10 (czyli nawet gdy się zabija po dwóch przeciwników to wtedy trzeba ogólnie zabić ich 20 /10serii po 2 odoby/ ) ? czy może podwójne zabójstwo liczy się podwójnie ?

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

grywa w to ktoś jeszcze na multi?

ja wczoraj zastanawiałem się, czy bawić się w platynowanie tej gry, więc żeby móc podjąć decyzję, około 20.30 włączyłem grę multi na 15 min dla testu... miało miejsce zagięcie czasoprzestrzeni i jak skończyłem była 00.30 ;) 2 mecze zebrałem po dupsku, ale potem utrzymywałem się w pierwszej trójce, no rewelacyjny klimat ma ta zabawa :D moze by jakąś ustawkę forumową zrobić? (nie mówię o ustawce pod trofiki, a dla zabawy... zapomniałem na te 4h wczoraj o pucharach ;))

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...