Skocz do zawartości

Assassin's Creed Brotherhood


Voytec

Poziom trudności pucharów.  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności trofeów w Assassin's Creed Brotherhood?



Rekomendowane odpowiedzi

Puchary za online są bezsensowne gdyby nie one platyna by już była, a tak nawet nie mam zamiaru się za nią zabierać.

 

ale wbić je można bardzo łatwo w prywatnym meczu tylko trzeba wiedzieć co się robi. przeczytaj proszę (How to Boost Extreme Variety with 3 people przeczytaj przede wszystkim) jak zrobić 'pracownik miesiąca abstergo' tutaj a następnie daj mi znac i machniemy to razem. Mam jednego ziomka już do tej ustawki ale brakuje nam 3.

 

Ile trzeba grać na 50lv? Ja (pipi)e po jakiego członka dawali te trofea za online, walić to i te chore pucharki, wszystko na siłe już dają :confused:

 

około 20h. grać trzeba w trybie polowanie, najlepsze perki do ataku to wizja i petardy. najlepsze do obrony to petardy dymne i wstrzymanie (czy wytłumienie, nie pamiętam nazwy) lub petardy i zmiana. za mecz średnio wpadało mi około 4K punktów. czasem 12K a czasem 1,5K. Gra w dużej mierze opiera się na szczęściu więc jednemu moze zająć dotarcie do 50 lvl mniej a innemu więcej czasu. pucharów za online nie powinno być bo psują one granie dla ludzi, którzy maja puchary w (pipi)e. Trophy hunterzy robią ustawki, wymyślają H4H, graja nieuczciwie, wykorzystują glitche itd. dobry online obroni się sam i nie potrzeba mu żałosnych trofek typu 'play for 1000h', 'kill 6666 ppl' lub 'reach maxium online lvl'.

Edytowane przez TakeshiX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Haahahahaha- tak skwituje jedno trofeum z DLC "DA VINCI'S DISAPPEARANCE". Mianowicie polega ono na zdobyciu 100% synchronizacji zarowno w podstawce jak i dodatku. Trofeum, ktore powinno byc zlotem i odpowiadac jako najtrudniejsze (lub raczej najbardziej czasochlonne) do platyny staje sie tylko srebrem z DLC.

 

Kto robi z powrotem 100%? :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

- Na koniec wielkie podziękowanie dla Ubi Softu, że mało jest trofeów za multi, że nie trzeba gry przechodzić w 100% ani tego, że trzeba wszystkie treningi odwalić na 100%.

Sam nie jestem fanem trofeów za multi, ale są, trudno. Z resztą, platyna wiąże się z WYMASTEROWANIEM danej gry w CAŁOŚCI, więc nie rozumiem, czemu prujesz koparę. Jeżeli jest za trudno - to jej nie wybijaj.

 

Poza tym, przeczytaj swoje ostatnie zdanie jeszcze raz i zwróc uwagę na to, jak idiotycznie brzmi. Ironicznie dziękujesz Ubi za to, że zmusza Cię do zaliczenia gry na 100% bo chcesz wbić platynę, która oznacza przeważnie zaliczenie gry na 100%.

 

Tutaj się nie zrozumieliśmy. Bo ja jak gram w nie ważne, którego Asasyna, to przechodzę zawsze misje dodatkowe jak te kryjówki Templariuszy, czy zadania dla kurtyzan lub Kopernika, bo te akurat mnie ciekawią (Akurat Ubi Soft w każdym Asasynie umie historię pociągnąć ciekawie, że potem człowiek chce wszystkiego tam spróbować). Chodzi mi o to, że np. nie ma trofeum za zaliczanie wszystkich wspomnień na 100% i za robienie takich dupereli w sumie nic nie ważnych. Albo robienie tych zadań dla kowali, malarzy itd.

I nie brzmi idiotycznie, to ty po prostu źle pojmujesz platyny i trofea. Bo dla ciebie trofea oznacza wymęczenie gry całkowicie, a jednak w wielu grach jest tak, że jest długa lista trofeów, a spokojnie szłoby dowalić jeszcze drugie tyle (np. w AC:B trofeum np. za wykonanie zadań "Agenci Templariuszy", taki pierwszy lepszy przykład). Dla mnie trofea to po prostu zadania dodatkowe, które przedłużają żywotność gry i stanowi super dodatek np. do "Castlevanii: Lords of Shadow".

Za bardzo się rozpisuje i nawet sam się powoli gubię w tym co pisze, ale chodzi mi o to, że wiesz, np. w Unchartedzie 2 (podstawa, bez dodatków) miałeś 3 trofea za multi, które w sumie ograniczały się po prostu do spróbowania multiplayera. A w AC:B nie masz "na spróbowanie", tylko masz to przetrawić i koniec. Moim zdaniem trofea powinny być przyjemnością, każda platyna mnie cieszy, a po prostu lubię serię AC, dlatego i tutaj chcę platynę wbić i wkurzam się za trofea na multi.

Nigdy nie miałeś po prostu tak, że chciałbyś w grze wbić platynę, bo dany tytuł tak lubisz?

Odnośnik do komentarza

Jasne, ze tak mam. Poza tym jest trofeum za wbicie wszystkich wspomnien na 100%. Poza tym, osiagniecie pelnej synchronizacji wiaze sie z wymaksowaniem wspomnien.

 

Tak dokładniej to masz trofeum za wymaksowanie jednej sekwencji, czyli tak na oko minimum 5 wspomnień, a to takie trudne nie jest, zwłaszcza, gdy np. ja to nieświadomie zrobiłem pod koniec gry (na początku się skupiałem na pełnej synchronizacji, potem zacząłem to olewać).

 

Platyna jest latwa - zle, bo kazdy caasual moze ja wbic.

Platyna jest trudna - zle bo trzeba sie meczyc.

 

To już ty powiedziałeś, nie ja.

Odnośnik do komentarza

Jasne, ze tak mam. Poza tym jest trofeum za wbicie wszystkich wspomnien na 100%. Poza tym, osiagniecie pelnej synchronizacji wiaze sie z wymaksowaniem wspomnien.

 

Tak dokładniej to masz trofeum za wymaksowanie jednej sekwencji, czyli tak na oko minimum 5 wspomnień, a to takie trudne nie jest, zwłaszcza, gdy np. ja to nieświadomie zrobiłem pod koniec gry (na początku się skupiałem na pełnej synchronizacji, potem zacząłem to olewać).

Nie mówię o tym trofeum, a o il Princ.ipe, które pojawiło się wraz z DLC, choć do platyny nie jest wymagane, ale do 100% tak.

 

il Princ.ipe

Receive 100% synch in ACB and full synch in all missions of the Da Vinci Disappearance.

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Ach, bo ja cały czas mówię o samej podstawie, dodatków do tego nie mieszam, bo nie kupowałem i nie zamierzam, nie interesuję się, więc o dodatkach wiem tylko tyle, że istnieją (nie licząc Kopernika, którego przeszedłem).

 

Co do ankiety to przy tych opcjach wybieram średnio, bo z multi trofea nie są trudne, tylko wymagają czasu, a z singla to niby łatwe (a nawet łatwiejsze, niż w AC II, bo do flag i piór można kupić mapy w pewnym momencie), ale tak zbugowane, że zamiast robić te trofea w tydzień, to się je zrobi w jakieś 2.

Edytowane przez TyskiPL
Odnośnik do komentarza

Szukam chetnych do zrobienia pucharkow w multi jako ze mozna robic je w prywacie:) Wstepnie mysle ze sobota/niedziela oba dni mam wolne lub 30/31 tez wolne w innym wypadku jestem tylko po 23 czasu polskiego. Gdybysmy zebrali 6 osob powinno lada mig wpasc (poza 50lvl ktory kazdy moze zrobic sobie na spokojnie w multi)

Odnośnik do komentarza

Macie tu fajny poradnik do wzoru do nasladowania:

 

Potrzeba 4 graczy w trybie Polowanie.

 

Drużyna 1: Gracz 1 i Gracz 2

Drużyna 2: Gracz 3 i Gracz 4

 

Runda Pierwsza

Krok 1: Wszyscy spotykają się w jednym ustalonym miejscu.

Krok 2: Gracz 1 namierza Gracza 3 lub 4, a Gracz 2 zabija go. Następnie zamieniają się rolami.

Krok 3: Gracz 2 odchodzi od Gracza 1. Gracz 1 włącza sekwencję gonienia i goniony Gracz 3 lub 4 biegnie w kierunku Gracza 2, który go zabija. Role się odwracają.

Krok 4: Gracz 1 zabija Gracza 3, a Gracz 2 zabija Gracza 4 w tym samym momencie.

 

Druga Runda

Krok 1: Wszyscy spotykają się w jednym ustalonym miejscu.

Krok 2: Gracz 1 zaznacza Gracza 3 lub 4, a Gracz 2 ogłusza zaznaczonego przeciwnika. Następnie zamieniają się rolami.

Krok 3: Gracz 2 odchodzi od Gracza 1. Gracz 1 włącza sekwencję ucieczki, a Gracz 2 ogłusza goniącego. Następnie zamieniają się rolami.

Krok 4: Gracz 1 ogłusza Gracza 3, a Gracz 2 ogłusza Gracza 4 w tym samym momencie.

 

Jak nie lubie ustawek pod trofea, tak ta naprawde milo wspominam; byly jaja :)

Niestety nie dam rady pomoc ale brakuje Wam tylko 1 osoby.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wiecie co, wydaje mi się, że ta gra ma więcej niedociągnięć niż się wydaje.

 

Robię trofeum "Pracownik Miesiąca Abstergo" i mimo zdobycia wszystkich premii z "Opis premii" i tych premii dodatkowych, co do profili można dodać, nie wpadło ono. Więc albo trofeum zbugowane, albo jeszcze coś innego może być.

 

Bowiem dzisiaj popołudniu grając na "Ściganym" odkryłem, że jeden gracz otrzymał premię "Agonia". Jest to dziwne, bo akurat tej premii nie ma wpisanej w "Opis premii", tak jakby ona nie istniała.

 

Pytanie - jak jest z tym trofeum i premiami?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...