Skocz do zawartości

Assassin's Creed Brotherhood


Voytec

Poziom trudności pucharów.  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności trofeów w Assassin's Creed Brotherhood?



Rekomendowane odpowiedzi

Brąz: bronze.gif

 

Technical Difficulties

Complete Spain Sequence 1

 

Battle Wounds

Complete DNA Sequence 1

 

Sanctuary! Sanctuary!

Complete Present Sequence 1

 

Requiescat In Pace

Complete Spain Sequence 4

 

Perfect Recall

Get a Sequence to 100% Memory Synchronization

 

Déjà vu

Replay a Memory

 

Undertaker 2.0

Complete LGS 1 [Catacombs]

 

Golden Boy

Complete LGS 2 [Trajan Bath]

 

Bang!

Destroy the Machine Gun

 

Splash!

Destroy the Naval Cannon

 

Boom!

Destroy the Bomber

 

Kaboom!

Destroy the Tank

 

Home Improvement

Upgrade 5 buildings in the Antique district

 

Tower Offense

Kill All the Borgia Leaders

 

Show Off

Complete 10 Faction Creed Challenges

 

Perfectionist

Get 3 Gold Medals in VR Missions

 

Brotherhood

Recruit 3 Assassins

 

Welcome to the Brotherhood

Have a Trainee reach the Rank of Assassin

 

Capture the Flag

Remove All Borgia Flags in Rome

 

In Memoriam

Collect All Feathers

 

Dust to Dust

Find 1 Artifact in the Present

 

Serial Killer

Perform a 10 combo-kill streak

 

Spring Cleaning

Kill a guard with a Broom.

 

Your Wish is Granted

Throw Money in a Well

 

Fly Like an Eagle

Jump with the Parachute from the Top of the Castel San Angelo

 

The Gloves Come Off

Win the highest bet at the Fight Club

 

Mailer Daemon

Access your Email in the Present

 

Synchronization Established

Complete an entire Multiplayer Session with at least one kill

 

Needle in a Haystack

Kill your target while being hidden in a Haystack

 

Strong Closer

Take the lead 10 seconds before the end of the session and win the game

 

Fast Learner

Kill your target and escape your assassin in less than 10 seconds

 

Role Model

Get all the COOP Bonuses in one session

 

Overachiever

Get a 750 Point Kill or more

 

Abstergo Employee of the Month

Get Every Bonus at Least Once

 

Ahead of the Curve

Perform a Double or a Triple Escape

 

Srebro: silver.gif

 

Rome in Ruins

Complete DNA Sequence 2

 

Fixer-Upper

Complete DNA Sequence 3

 

Prin(pipi)essa in Another Castello

Complete DNA Sequence 4

 

Fundraiser

Complete DNA Sequence 5

 

Forget Paris

Complete DNA Sequence 6

 

Bloody Sunday

Complete DNA Sequence 7

 

Vittoria Agli Assassini

Complete DNA Sequence 8

 

Gladiator

Complete LGS 3 [Colosseum]

 

Plumber

Complete LGS 4 [Cloaca Maxima]

 

One-Man Wrecking Crew

Complete LGS 5 [Lateran Palace]

 

Amen

Complete LGS 6 [st. Peter's Basilica]

 

Solve all of Subject 16's Puzzles

Job Skills

During an Open Conflct, kill your target and escape

Download Complete

Reach Level 50

 

Złoto: gold.gif

 

A Knife to the Heart

Complete the Game

 

 

Platyna: platinum.png

 

Julius Caeser

Get Every Trophy

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Tak przegladnalem te trofea i patrze a tam w jednym trzeba sprawdzic meila a w drugim jakis relikt w 2012 roku. Niestety skonczylem juz fabule i nie mam mozliwosci powrotu do animusa wiec chyba je przegapilem?

Niestety tak. Te trofeum z mailem musiałeś zrobić przed 8 sekwencją.

 

Tak myslalem, ze panowie producenci przygotuja nam trofea "do pominiecia". Na szczescie wystarczy przjsc jeszcze raz prolog, ktory trwa moze godzinke a nie jak w ACII jesli ktos pominal "fly swatter" i chce zdobyc platyne musi grac jeszcze raz kilka godzin :)

Odnośnik do komentarza

Tak przegladnalem te trofea i patrze a tam w jednym trzeba sprawdzic meila a w drugim jakis relikt w 2012 roku. Niestety skonczylem juz fabule i nie mam mozliwosci powrotu do animusa wiec chyba je przegapilem?

Jakim cudem ty to zrobiłeś? Na ekranie wyskakuje komunikat kiedy powinieneś wyjść z Animusa. Dla mnie było oczywiste, że wraz z kolejnymi zakończonymi sekwencjami, historia Desmonda również będzie szła do przodu. Za każdym razem kiedy opuszczałem Animusa pojawiały się nowe wiadomości, dialogi, poszlaki. W Monteriggioni jest większa zagadka do rozwiązania, która ma pewnie związek z zakończeniem gry. To samo było w jedynce. Wiele osób dziwiło się skąd się wzięło takie zakończenie. Dla osób, które zaglądały do komputera Lucy i Vidica oraz podsłuchiwały ich rozmowy nie było to żadnym zaskoczeniem. Rozumiem to, że Ubisoft dał w Brotherhood możliwość pominięcia tych etapów. Nie rozumiem natomiast osób, które uważają idee Animusa za totalną bzdurę, totalnie olewają historię Desmonda a nadal grają w ten tytuł.

 

Dobrze ale mowimy tu o trofeach, ktorych dokladnie nie czytalem tylko brnalem do przodu z akcja i akurat je przegapilem. Nie olewalem Animusa, gralem, ale akurat reliktu nie znalazlem bo go NIE SZUKALEM :) (zreszta to samo z meilem).

 

Ty lepiej napisz co z tymi premiami w multi, bo to wiekszy problem.

Odnośnik do komentarza

Dobrze ale mowimy tu o trofeach, ktorych dokladnie nie czytalem tylko brnalem do przodu z akcja i akurat je przegapilem. Nie olewalem Animusa, gralem, ale akurat reliktu nie znalazlem bo go NIE SZUKALEM :) (zreszta to samo z meilem).

 

Ty lepiej napisz co z tymi premiami w multi, bo to wiekszy problem.

Na ekranie pojawia się komunikat tego typu: "Dostałeś maila w 2012 roku wyjdź z Animusa". Dziwi mnie więc, że tego nie zrobiłeś. Tym bardziej, że to pewnie w mailach wyjaśnia się dlaczego wszystko tak się kończy.

 

P.S. Nie skończyłem jeszcze gry ale jakiś "mądry" człowiek napisał już wcześniej zakończenie na forum.

 

A co do tego trofeum to można je zdobyć normalnie bez wydziwiania.

Odnośnik do komentarza

Dobrze ale mowimy tu o trofeach, ktorych dokladnie nie czytalem tylko brnalem do przodu z akcja i akurat je przegapilem. Nie olewalem Animusa, gralem, ale akurat reliktu nie znalazlem bo go NIE SZUKALEM :) (zreszta to samo z meilem).

 

Ty lepiej napisz co z tymi premiami w multi, bo to wiekszy problem.

Na ekranie pojawia się komunikat tego typu: "Dostałeś maila w 2012 roku wyjdź z Animusa". Dziwi mnie więc, że tego nie zrobiłeś. Tym bardziej, że to pewnie w mailach wyjaśnia się dlaczego wszystko tak się kończy.

 

P.S. Nie skończyłem jeszcze gry ale jakiś "mądry" człowiek napisał już wcześniej zakończenie na forum.

 

A co do tego trofeum to można je zdobyć normalnie bez wydziwiania.

 

Wlasnie nie pamietam tego momentu, w ktorym wyswietlil sie ten komunikat (czasami wyswietla sie "za duzo" napisow na ekranie naraz, skupilem sie na fabule i... jakos przegapilem :( ).

 

A jesli chodzi i premie to pytalem czy jest gdzies jakis postep, ktore premie juz zaliczylem a ktore mam do zaliczenia, bo jest tego "troche".

Odnośnik do komentarza

Poniewaz nie chce mi wpasc jedno trofeum z AC: Brotherhood ("Orla Cien") a jestem przekonany, ze wszystko robie dobrze (reszta pucharkow wpada normalnie), w zwiazku z tym mam dwa pytania:

 

1. Czy jesli zreinstaluje gre powinno pomoc?

2. Czy jesli zreinstaluje gre nie strace danych i postepu? (save'a nie bede ruszal)

 

:)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jest platyna (jedyna na "forumie"?). Jest zdecydowanie ciezsza niz ACII a przede wszystkim bardziej czasochlonna ze wzgledu na:

- multi, gdzie trzeba pograc minimum drugie tyle co w singla oraz zorganizowac sie na przynajmniej 2 ustawki (dosc problematyczne)

- zabugowane trofea (!) z singla; ja i tak mialem szczescie bo trafilem na jedno i musialem przechodzic fabule do 4 sekwencji jeszcze raz na nowym sejwie, ale slyszalem o przypadkach gdzie mieli po 2 zabugowane i to np. za znalezienie wszystkich flag Borgiow (masakra, nie rozumiem jak mozna wydac tak niedopracowana gre).

 

Takze w ankiecie zaznaczylem jako "srednie", bo nie ma nic trudnego ale mozna nazwac jako "problematyczne".

 

Poza tym kazda ocena na kazdym serwisie powinna byc obnizona o jedno oczko ze wzgledu na niedopracowanie tytulu, ale jakos dziwnym trafem nikt o tym nic nie wspominal (PE i N+ tez).

Odnośnik do komentarza

Czytałem,że miałeś zbugowane trofeum za 4 sekwencje,mi nie wpadło za 5 ale za 6 i 7 wpadło.Na razie jadę dalej do końca.I tutaj moje pytanie:usuwałeś tylko save gdy zaczynałeś od nowa czy również grę?A może zacząłeś nową grę w menu bez usuwania?

Pozdrawiam

 

Nic nie usuwalem, zagralem od poczatku na nowym sejwie, na drugim slocie. I nie mialem za sekwencje tylko za trophy "Orla Cien" (trzeba skoczyc ze szczytu Castel St Angelo ze spadochronem).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...