Skocz do zawartości

PSX Extreme #159


Rekomendowane odpowiedzi

Liczyłem, że może jakimś cudem wyrwę dzisiaj numer, niestety nie. Pewnie jutro; nie mam pojęcia od czego zacznę tyle recenzji Extreme długo - ostatnio nie widział hehe.

 

Dziwi mnie tylko brak recenzji TFU2 ale trudno w obliczach recek Castlevani, Vanquish, MoH, MMA, PeS11 NIC SIĘ NIE STAŁO ;].

Ponadto "Co Nowego?" Bulletstorm :wub: .

 

A wisienką na torcie mam nadzieję, że będzie "Gro wróć!".

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja zdziwiłem się rano gdy zobaczyłem w kiosku nowy numer Extreme'a. Oczywiście nowy numer zakupiłem. Co prawda z problemami, bo w dwóch salonikach prasowych były kłopoty z czytaniem kodu kreskowego, a miałem zapłacić kartą i musiał być kod z czytany. W końcu kupiłem za gotówkę, bez paragonu. Nie wiem czy to problem saloniku czy coś z numerem jest nie tak - ale zgłaszam. Nie wiem, jak w innych miastach ale w Krakowie m.in. w "Relay" jest już nowy numer do nabycia.

Odnośnik do komentarza

a jak ja się zdziwiłem gdy wykonałem tel do empiku i dowiedziałem się ze mają. Swiat się konczy, zaprawde (a może zaczyna who knows)

 

a numer siię zapowiada mega tłusto , wypasne recenzje czekają

 

po cichu licze na kącik sportowy

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Gazete bez problemu kupilem w jakims zap.i.z.d.zi.alym sklepiku z gazetami na doczepke, bylem w szoku! Gratulacje, jakosc dystrybucji sie poprawia! :) Okladka kapitalna, jest co czytac, interesujacych mnie recek malo ale publicystyka mam nadzieje nadrobi.

Odnośnik do komentarza

ten nr pe jest w pewnym sensie wyjątkowy :thumbsup:

 

1 kupiłem w dniu premiery :potter:

 

2 wócił kącik sportowy, co poczytuje za spory plus, mam nadzieję ze nie zniknie bo pole do popisu jest ogromne (szkoła grania, formacje graczy, dyskusja na łamach pisma itp...temat sie wypali , ok mozna bedzie zrobic przerwe do pes2012 i Fify 12)

 

3 branza wkracza w najgoretszy okres to i jest co czytać.

 

pytam sie juz po raz 4 Butchera dlaczego listy nia mają strony wiecej, jak do kiedys bywało??? Moze teraz sie uda (albo sciera, moze ty powies)

 

kapitalnie zapowiada sie felieton "gro wróć", choć niektóre wybory zaskakują (zone of Enders? shadowman?) , osobiscie strasznie bym chciał The Gateway i Resident Evil w formule 1-3 czesci

 

 

good shit, reasumując :thumbsup:

 

zaskakuje powrót gamery :o ciekaw jestem jak teraz mirek pisze

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

 

kapitalnie zapowiada sie felieton "gro wróć", choć niektóre wybory zaskakują (zone of Enders? shadowman?) , osobiscie strasznie bym chciał The Gateway i Resident Evil w formule 1-3 czesci

 

 

 

To nie jest felieton tylko ranking - kilka stron, lista gier, screenshot + opis.

 

 

 

zaskakuje powrót gamey :o ciekaw jestem jak teraz mirek pisze

 

Dostal recenzja na pol strony, pisze jak dawniej - do rzeczy, tresciwie i bez upiekszania na sile.

Odnośnik do komentarza

Kupione w Krakowie w Relay. Widzialem tez kolesia , który wychodził z inMedio z nowym numerem. W empikach nie było. Ocena dla Castlevanii smuci , ogólnie noty niskie...chyba do końca roku nie doczekamy się już gry na mocne 9/9+ przynajmniej ja (niestety) już się takowej nie spodziewam.

 

God Of War Ghost Of Sparta na PSP?

Odnośnik do komentarza

Kupione w Krakowie w Relay. Widzialem tez kolesia , który wychodził z inMedio z nowym numerem. W empikach nie było. Ocena dla Castlevanii smuci , ogólnie noty niskie...chyba do końca roku nie doczekamy się już gry na mocne 9/9+ przynajmniej ja (niestety) już się takowej nie spodziewam.

 

Z całym szacunkiem ale co to znaczy, że jak gra w PSX-ie nie dostanie oceny 9 to znaczy, że na taką nie zasługuje? Wejdź w tematy Castlevanii na forum tam co drugi użytkownik co skończył Castlevanie daje jej 9.

 

Zresztą skoro gra Ci się podoba, mniej więcej wiesz czego się spodziewać to kup i sam oceń. Przejedź się albo rozczaruj pozytywnie, sorry ale nie mogę zrozumieć tego "sztywnego" patrzenia na oceny. A w tym wypadku to już w ogóle, grasz w tylko gry ocenione na 9? ;p

 

Pomyśl sobie, że gdyby Kali oceniał to pewnie byłaby 9 ;].

 

A gier do końca roku na 9 raczej nie brakuje to znaczy kandydatów : NFS, AC: BrotherHood, CoD: BO.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...