Skocz do zawartości

PSX Extreme #159


Rekomendowane odpowiedzi

okladka_pe159.jpg

 

 



Numer dostępny od 26.10 (wtorek)

 

Numer jest już dostarczony do kolporterów. W niektórych punktach będzie dostępny już w poniedziałek. Jednak pierwszym ustalonym oficjalnym dniem jest wtorek.



Ruch i Kolporterbędzie miał go we wtorek. To informacja specjalna dla... oni już wiedzą, że to dla nich :) [Fenix]

 

Otwórzcie numer i przekartkujcie. Od razu widać, że to końcówka roku, prawda? Ja używam określenia „grubo”. „Co Nowego” skurczone do kilku stron, za to recenzje napompowane

do prawie 40. (...) Castlevanię przemłócił M@jk będąc zaskoczonym długością tego slashera i choć z początku kręcił nosem, to jednak po kilkunastu godzinach (!) zmienił nieco

zdanie. Koso zagrywał się w nowego PES-a, któremu nie można odmówić posiadania sporej dawki innowacji, i choć nie ze wszystkimi Seabass trafił w dziesiątkę, to jednak seria

zmierza ku lepszemu. Vanquish to kolejna gra w historii Platinum Games (ostatnio była Bayonetta) i kontynuacja dobrej passy tego dewelopera, który najwyraźniej znalazł złoty

środek na odrodzenie japońskiej szkoły. Jak się prezentuje pełna gra sprawdził Amer. (...) EA w jednym miesiącu udostępniło nam 3 mocne produkcje: EA Sports MMA to godny

konkurent wydanego przed 5 miesiącami UFC Undisputed 2010, konsolowe The Sims 3 w oczach Dżuja wypadło bardzo pozytywnie, a reklamowany wszędzie Medal of Honor... zresztą

sprawdźcie w recenzji Butchera. Gamera jest zakochany w nowym NBA 2K11, a Zax przykleił się na długo do Fallout: New Vegas, nie pokazując się światu przez bity tydzień

(Butch musiał go zwolnić z dyżurów na PPE). Pozycja skierowana jest przede wszystkim do fanów „trójki”. Oceniamy również trzy nowe gry na PS Move, wśród których na pewno

najciekawiej przedstawia się bijatyka The Fight. Macie dwa kontrolery Move? To polecam się w nie zaopatrzyć, a po drodze kupcie jakąś maść na obolałe mięśnie - wcale nie

żartuję. KILu, człowiek-kolarz, po 2 dniach testów miał kłopoty z podniesieniem się rano z łóżka.

 

Specjałem numeru jest ranking o wszystko mówiącym tytule „Gro wróć!”, który redaktorzy PSX Extreme przygotowali wspólnie, najpierw układając listę (uzbierało się prawie 50

pozycji), a potem typując swoją czołową 30-tkę. Następnie całość została zbilansowana i tak oto powstał ranking najbardziej pożądanych powrotów, czyli znanych gier, w które

z chęcią każdy z nas znowu zagrałby na swojej konsolce. Jesteście ciekawi jak wygląda takie zestawienie? Polecam lekturę od pierwszych jego stron, dzięki czemu przewracając

kartki będziecie dawkowali sobie emocje, zbliżając się do czołowej szóstki.[sciera@psxextreme.pl]

 

Przypominamy, że głosowanie na chartsy miesiąca TOP11 znajduje się teraz w tym miejscu. Wyniki opublikujemy w następnym, 160 numerze PSX Extreme.

 

RECENZJE

 

PS2

SingStar Polskie Hity 2

 

PS3

Castlevania: Lords of Shadow

EA Sports MMA

Fallout: New Vegas

Fight, The

Front Mission: Evolved

Heavy Rain Move Edition

Medal of Honor

MySims SkyHeroes

Naruto Shippuden: UN Storm 2

NBA 2K11

Pro Evolution Soccer 2011

Quantum Theory

SingStar Polskie Hity 2

The Shoot

The Sims 3

Time Crisis: Razing Storm

Vanquish

WRC: FIA World Rally Championship

 

X360

Castlevania: Lords of Shadow

EA Sports MMA

Fallout: New Vegas

Front Mission: Evolved

Medal of Honor

MySims SkyHeroes

Naruto Shippuden: UN Storm 2

NBA 2K11

Pro Evolution Soccer 2011

Quantum Theory

The Sims 3

Vanquish

WRC: FIA World Rally Championship

 

Wii

Lost In Shadow

NBA Jam

The Sims 3

 

POCKET

Final Fantasy: The 4 Heroes of Light

Ivy the Kiwi?

Phantasy Star Portable 2

Trackmania Turbo

UFC Undisputed 2010

 

BEZ TEKTURY

Ancients of Ooga

Bioshock 2: Minerva's Den

Dead Rising 2: Case Zero

MotorStorm 3D Rift

Scott Pilgrim vs. the World

 

CO NOWEGO?

 

Alice: Madness Returns

Bulletstorm

Devil's Third

Outland

Resistance 3

Tom Clancy's Ghost Recon

 

 

POZOSTAŁE

 

HARDKOR

Graczpospolita

Gro wróć!

Od gracza dla graczy

Okiem maniaka

Powrót do przeszłości - PC Engine

Szmugler

To było grane

 

WARTE UWAGI

10 debeściaków Xbox Live Arcade

Grabieżcy

Gry na części

Konkurs Medal of Honor

Konkurs Xbox Live

Region filmowy

 

 

Nowy Medal of Honor na okladce. W ramach promocji materialow na PPE zapraszam do recenzji czytelnikow TUTAJ i TUTAJ. Na PPE znajdziecie rowniez playtest Butchera.

 

Poniżej skrótowo kilka filmów z PPE.pl



Więcej znajdziecie oczywiście bezpośrednio na Portalu PSX Extreme

 

Edytowane przez Mr_Sciera
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to tylko moje wrazenie ale od kiedy Butcher zaczol sie bardziej udzielac w tym magazynie to neo plus zaczelo mocno dominowac pod wzgledem swiezosci materialow publikowanych na swoich lamach. Dodam ze jestem wiernym czytelnikiem psx extreme ale nowa strategia Sciery chyba nie wypalila, jedyna mocna strona magazynu stala sie publicystyka growa bo recki nie dosc ze mocno przeterminowane to jeszcze jakies takie bez polotu o listach (kiedys prowadzonych z jajem)juz nie wspomne no i jeszcze te czeskie do nich komentarze.. no nic chyba trzeba to bedzie jakosc przebolec....

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie pokusiliście się o choćby beta werdykt dla Ghost Of Sparta, w ogóle jakoś mało informacji wrzucaliście do tej pory o grze, a trochę tego się pojawiło.

 

Ciekawi mnie ten ranking najbardziej pożądanych powrotów, mam nadzieję, że nie zabraknie Onimushy i Dino Crisis (tutaj to bym chyba nawet bardziej chciał powrotu, niż nowego RE).

 

Z recenzji interesuje mnie Castlevania (gra już przeze mnie ograna) więc sobie porównam opinię, Vanquish, którego obecnie męczę, ale ciekawi mnie co tam naskrobaliście i nowy Naruto, którego mam zamiar kiedyś tam obadać. :]

Odnośnik do komentarza

Ciekawie się numer zapowiada.

 

Po numer wybiorę się jednak we wtorek, bo znając moje szczęście i miasto, to PSX będzie dopiero w ten dzień.

 

Chciałbym tylko, żeby tylko moja siostra nie dopadła tego numeru, bo jak wyczai, że Simsy 3 wyszły na konsole, to będzie jęk, płacz i szantaż, żebym jej ją kupił. Wiem, bo to samo było z każdą odsłoną tej serii (i z dodatkami). Tak więc, nie ma jej co uświadamiać :) 

 

 

Odnośnik do komentarza

Castlevanię przemłócił M@jk będąc zaskoczonym długością tego slashera i choć z początku kręcił nosem, to jednak po kilkunastu godzinach (!) zmienił nieco zdanie.

 

Czyli 9 gra nie dostała a szkoda.

 

Dlaczego szkoda ? Co to zmieni? Trzeba jego ocenę "uszanować" i tyle :P Dla mnie osobiście czyjaś ocena nie ma wielkiego wpływu na to czy kupię dany tytuł. Co najwyżej mogę wytknąć jakieś "herezje" w recenzji :D (jeśli takie oczywiście będą ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.