Skocz do zawartości

Ile rocznie kupujesz gier ?


Gość donsterydo

Ile rocznie kupujesz gier ?  

97 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile rocznie kupujesz gier ?

    • 1 - 5
      27
    • 6 - 10
      23
    • 11 - 15
      17
    • 16 - 20
      2
    • 21 - 25
      5
    • 26 i więcej
      23


Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

W MM też można czasem trafić dobrze cenowo. Generalnie to dobry sklep jak ktoś szuka wydań premierowych, ale już po wyjściu klasyków. Wczoraj kupiłem Halo Wars za 39,99 zł w premierowym wydaniu w MM, a nie trzeba nikomu mówić ile już czasu od premiery minęło :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja kupuowałem zawsze używki. Sytułacja zmieniła się od premiery Forzy 3 (to była pierwsza nowa moja gra) Od premiery minał jakiś rok a ja kupiłem 7 nowych gier. (Pre order GT5 zamówiony). Używki wciąż kupuję ale to przeważnie te słabsze tutuły które odsprzadaje po przejściu. Gry do których będę napewno wracać zostają w kolekcji -głownie wyścigi (PGR, Forza, F1 2010, GT, NFSy, Gyrosy, Uncharted, Resistance itd.)

Edytowane przez porschman
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Gry kupuję pól na pół. Podobnie jak kolega porschman. Mniej ciekawe tytuły (oczywiście jeśli nie mają (pipi)anych online passów) nabywam z drugiej ręki, zaś gry które mam zamiar mocno "zmęczyć", grać po sieci itp. kupuję zafoliowane. W roku 2010 kupiłem (X360, PS3, Wii - dystrybucji cyfrowej i PC nie liczę) jakieś 60 gier, czyli dużo za dużo :confused:

Odnośnik do komentarza

Kiedyś, w czasach świetności PS2, trzymałem się tego, by kupować jedną grę w miesiącu. Teraz przeciętnie 3-4 gry w roku, niekoniecznie nowości, ale takie na jakie akurat mam ochotę lub trafia się okazja. Swego czasu kupowałem używki, ale były one różnej jakości, poza tym lubię rozpakowywać z folii, nówka to nówka. Dużo też zależy od aktualnych zajawek, bo nie są nimi tylko gry, bywa, że kupię 2-3 gry na początku roku, a później już tylko kończę zaległe tytuły, lub w ogóle nie gram przez kilka miesięcy, takie akcje też się zdarzają.

Edytowane przez krusejder
Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o mnie i moje kupowanie gier na Xboxa to tak z 10 gier rocznie ale oczywiscie must have:) gier,gry kupuje uzywane oczywiscie poniewaz nie usmiecha mi sie płacic za np Assasina 2 80-90zł jak moge za 40zł miec i to w ładnym stanie:)

 

Co do zbieranie gier to oczywiscie zbieram:) ale same dobre tytuły,które mi nie podejdą to oczywiscie zamieniam lub odsprzedaje:)

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...