Skocz do zawartości

Skrzydlate Świnie


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Nom zdecydowanie nie zrozumiałeś Wesela ale co się dziwić to nie Seven Pounds czy Skazani gdzie wszystko jest wyłożone na tacy.

Polskie kino - ciężkie kino.

 

PS. Zwróciłem uwagę doskonale co napisałeś. W pierwszym poście uczepiłeś się tego, że Dom Zły jest o komunie teraz odkręciłeś kota, że dzieje się w komunie.

 

Zresztą nieważne znasz jeszcze jakieś dobre, amerykańskie dramaty?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nom, zrozumiałem doskonale Wesele, właśnie w tym leży problem, że wydaje Ci się, iż wszyscy "znający się na kinie" powinni szanować takie polskie produkcje właśnie jak wspomniane już Wesele czy Dom Zły. Poza tym, że są to filmy dobre, to nic więcej! I tutaj już nie wmówisz mi, że obsmarowywałem te produkcje mianem badziewia- bo nigdzie tego nie napisałem, stwierdziłem tylko, że nie są to mega świetne filmy i istne arcydzieła, przynajmniej dla mnie.

 

PS. Zwróciłem uwagę doskonale co napisałeś. W pierwszym poście uczepiłeś się tego, że Dom Zły jest o komunie teraz odkręciłeś kota, że dzieje się w komunie.
W takim razie polska kinematografia nigdy nie pójdzie do przodu, bo wciąż do usranej śmierci będziemy oglądać filmy traktujące o tym jak to się żyło w komunie i reszcie tego całego gówna.

Teraz mi zaznacz, proszę, gdzie jest napisane, że Dom Zły jest o komunie. Dwa: stwierdzenie "jak to się żyło w komunie" nie objęło tego tytułu, a doczepiłem się tylko do tego, że nie jest majstersztykiem kinowym w mojej ocenie, i tu jest różnica, ale najpierw trzeba to zrozumieć. Trzy jak to się żyło lub też jak to było za czasów komunistycznych- proste jak kółko!

 

@down:

w większości to piłkarze nadają się na takie parady, wyżelowane pajace zachowujące się jak panienki, buehehe, naśladowców zresztą nie brakuje, co pokazały tzw. koguty!

 

EOT dla mnie.

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

Wszystkim nie trawiącym piłki nożnej i nie jarającym się kibicowaniem pragnę przypomnieć/uświadomić, że swoje dewiacje mogą szerzyć na paradzie równości, a nie na tym skrajnie prawicowym forum internetowym sleep.gif

 

Ripa kiedyś tam planuję obejrzeć, głównie z ciekawości jak wypadł Rogucki. Swoją drogą ciekawe komu i jak bardzo musiał lizać rowa, że udało mu się zrealizować niespełnione aspiracje aktorskie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...