Skocz do zawartości

FIFA 11 tnie się...


przemo0018

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wybrałem Chelse bo random wziął real, sobie mysle co sie bede meczył...no i na murawe wyszedł piłkarz , który wygladał jak Lampard a na koszulce pisało mu Laquait.

 

Rozpoczął sioe mecz, potem zauwazyłem ze nie gra Lampard a jakis randomowy pikarz. Olaboga

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Ja właśnie nie dawno odpaliłem Fife żeby sobie popykać kilka meczy i to jest jakiś kabaret, tnie jak cholera, podczas meczów jak chce wcisnąć X żeby nie oglądać powtórek itp. nie idzie tylko musze wszystko oglądać, a jeszcze mecz wcześniej mogłem, naprawde nie wiem, myślałem, że tylko ja tak mam, a widze to nie tylko mój problem, ale pewnie wielu graczy, cóż trzeba wrócić do Pro Evo11.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

a pierdo.licie :whistling:

 

 

sobie gram ostatnio w PESa i mi sie podoba (mimo wielu wad) ale co jak co- na pewno nie mozna powiedziec, ze jest odgrzewanym kotletem. Wniósł mase zmian, własciwie to nie gra sie w niego jak w dawne PESy ...

 

 

Fifa 11...zalezy jak na to spojrzec bo sa dwie perspektywy: maniaka i laika.

 

dla laika czy tam kazuala (jak kto woli) zmian niema praktycznie wogóle

 

dla maniaka sa i to istotne, ea poszło w strone symulacji...jednak ja juz znam te bajke, bardzo dobrze. PES tak sie "bawił" z graczami! Raz krok w strone arcade, raz w symulacji....

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

To nie wymyślaj z du.py tekstów, że PES nie jest odgrzewanym kotletem, bo takim jest. Przycinanie animacji to inna sprawa.

 

 

A Jedenasta odsłona FIFY nie jest na pewno odgrzewanym kotletem. Opinia z du.py

 

 

A czy ja coś takiego napisałem? Oczywiście że jedno i drugie to cały czas praktycznie to samo, to zmienią składy to ulepszą jedną rzecz drugą spierdzielą, to dodadzą tą opcje a usuną inna. Jasna sprawa, ale przycinanie się sprawia że mam ochote w tą grę pograć raz na tydzień i później znowu odstawka. Bo się po prostu grać nie da! Szkoda bo gra jest świetna.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Sorry za drugi post z rzędu ale...

Gdy grałem Liverpoolem po wprowadzeniu pacza który miał usuwać przycinanie faktycznie było lepiej. (Czytaj mniej było przycięć). Dziś włączyłem sezon Barceloną i ... masakra. 10-12 razy na mecz się przycina! Pacz NIC nie zmienił!!!

 

Czyta ktoś oficjalne forum fify? Jak się ustosunkowują do tego przycinania twórcy gry? Jest szansa że w końcu to usuną ?

Odnośnik do komentarza

Kurczę , a już miałem kupować nową Fifę 11 i pogonić 10 . Czy ona tnie się podczas grania tylko przez net czy grając np Premierleague też ? Aż tak źle jest ? Jak też to skoro nie gram w necie i składy mogę sobie w styczniowym okienku transferowym wyedytować sam to chyba nie ma sensu wybulać 150 zł . Czekać ?

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Fifa 11 jest duzo lepsza niz 10 , to nie tylko kweastia składów.

 

Nie na wszystkich konsolach tnie, pozycz od kogos i sprawdź jak jest u ciebie

 

nie wiem- zapytaj tych co im tnie czy demo też im cieło0- jesli tak to pobierz go i bedziesz wiedział jak sie sprawa ma u ciebie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...