Skocz do zawartości

FIFA 11 tnie się...


przemo0018

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pierwszy raz spotkałem się z czym takim na PS3

Mianowicie tak jak w temacie fifa tnie się... i to nie na rozgrywce on line tylko na normalnym meczu...

Gram gram i w pewnym momencie zatrzymanie obrazu i dźwięku na 3-5 sekund w tedy intensywnie dysk pracuje w PS3 I DOPIERO GRA RUSZA DALEJ.

Jest to irytujące...

Co się dzieje z moją czarnulą?? Czy to wina fify???

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może twoja PS3 jest za słaba na FIFE. Sprawdź ile masz ramu i jaki procek. FIFA 11 ma spore wymagania sprzętowe ;/

 

 

Odinstaluj dane gry i zainstaluj ponownie. Sprawdź czy na płytce nie ma jakiś mikro-brudów, odcisków palców itd. Jeśli problem występuję tylko przy grze w FIFE to pewnie z grą jest coś nie tak a nie z twoją konsolą

 

Odnośnik do komentarza

nie kapuje co wy macie z tymi wcinkami. Mi jedynie gra zwolni i zakrztusi się na wstawkach przedmeczowych i replayach ale tak było w kazdej fifie na ps3 na tej generacji. Podczas gameplayu jest idealnie płynnie, rzekłbym,że wzorcowo a jestem na spadki klatek wyczulony bardzo.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Co chcą tym razem spier.dolić? Z sędziowaniem było źle, ale po patchu to jest katastrofa. To samo ze zmianą zawodników. Pier.dolę takie patche, które tylko psują rozgrywkę...

 

 

ale z tego co wiem to ten ostatni patch nic nie zmieniał, ze to było tylko przygotowanie pod ultimate team...myle sie?

 

nie kapuje co wy macie z tymi wcinkami. Mi jedynie gra zwolni i zakrztusi się na wstawkach przedmeczowych i replayach ale tak było w kazdej fifie na ps3 na tej generacji. Podczas gameplayu jest idealnie płynnie, rzekłbym,że wzorcowo a jestem na spadki klatek wyczulony bardzo.

 

 

na niektórych konsolach gra strasznie tnie 9co jest skandalem i ea powinno sie zadeklarowac ze zwróci kase)

Odnośnik do komentarza

Tnie się i to strasznie (od 2 do 9 razy na mecz) zwłaszcza na singlu, pisałem już o tym w kilku tematach. Jeśli domniemany jutrzejszy pacz nie pomoże, kupuje PES bo jest to strasznie wkurzające. Robię akcje, nagle przycinka w najmniej spodziewanym momencie i ... gubię piłkę bo wznowieniu gry. ŻENADA!

Odnośnik do komentarza

Co chcą tym razem spier.dolić? Z sędziowaniem było źle, ale po patchu to jest katastrofa. To samo ze zmianą zawodników. Pier.dolę takie patche, które tylko psują rozgrywkę...

 

 

ale z tego co wiem to ten ostatni patch nic nie zmieniał, ze to było tylko przygotowanie pod ultimate team...myle sie?

W sumie może i masz rację, ale ja zauważyłem jakby długość przywileju się 'delikatnie' wydłużyła. Dzisiaj miałem tak komiczną sytuację, że prawie się posikałem ze śmiechu.

 

Otóż szedłem z ofensywną akcją na bramkę rywala, ale straciłem piłkę jakoś na 16m i od razu chciałem odebrać, jednak sfaulowałem obrońcę i pojawił się żółty znaczek w rogu ekranu. No nic, rywal zaczął wyprowadzać swoją akcję. Wykonał jakoś z 10 podań (tak myślę, nie liczyłem), po czym odebrałem mu piłkę na moim 16 metrze. O dziwo sędzia odgwizdał faul i... wrócił pod pole karne mojego przeciwnika <_< Parsknąłem śmiechem głośno tylko.

 

Wracając do tematu - liczę, że EA tą łatką naprawi te wszystkie bugi (wiem, nadzieja matką głupich). Nie będę pisał jakie to bugi, bo szkoda mi czasu :D

Odnośnik do komentarza

Mi w czasie gry się nie tnie ale to co gra czasami robi z moją czarnulką to się opisowi wymyka. Często mam tak że sterowanie w padzie nr 2 zmienia mi się z klasycznego na własne i jak chcę rozpocząć mecz to gra się zawiesz, konsola sama się resetuję. Bez sensu. W żadnej innej grze tak mi się nie dzieje :(

Odnośnik do komentarza

Zagrałem dziś z 15 meczy (single i multi) w pierwszym meczu miałem 1 przycięcie i byłem mocno wkur....

W pozostałych meczach było OK :)

 

 

Poprawili chyba podawanie do bramkarza. Teraz już bramkarz nie łapie piłki podanej od swojego zawodnika.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...