Skocz do zawartości

Split/Second


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Black Rock Studio ( producent )

Disney Interactive Studios ( wydawca )

wyścigi

16 listopada 2010 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )

19 listopada 2010 ( Europejska data premiery )

16 listopada 2010 ( data premiery w USA )

tryb gry: single / multiplayer nośnik: 1 UMD

tryb multiplayer: Wi-Fi

wymagania wiekowe: brak ograniczeń

 

Split/Second to gra wyścigowa stworzona przez Black Rock Studio – twórców Pure. Wcielamy się w niej w kierowcę biorącego udział w wielkim telewizyjnym show. Do dyspozycji dostajemy wachlarz stuningowanych sportowych aut, którymi mkniemy po zwycięstwo ku uciesze tłumów.

 

Znakiem rozpoznawczym Split/Second są „pokazy mocy” - możliwość wysadzenia w powietrze kawałka trasy. Autorzy porozmieszczali na torach ładunki wybuchowe, które możemy aktywować w trakcie wyścigu. By to zrobić należy napełnić specjalny pasek (tzw. Power Bar) i znaleźć się odpowiednio blisko rzeczy, którą chcemy wysadzić. Służy to oczywiście uprzykrzaniu życia oponentom (którzy rzadko pozostają nam dłużni) oraz odblokowywaniu skrótów. By zapewnić sobie odpowiedni poziom napełnienia paska musimy dużo driftować, skakać i siedzieć na ogonie samochodu z przodu. Cierpliwi gracze mogą detonować naprawdę ogromne obiekty – wieże kontrolne, tamy czy mosty.

 

Model jazdy ma zręcznościowe zacięcie, a w oprawie graficznej ciężko dopatrzyć się jakichś niedociągnięć. Każdy wyścig to bardzo dynamiczny, pełen wyzwań festiwal kraks, stłuczek, przepychanek i płonących wraków przypominający to, co obserwujemy w kinowych hitach wprost z Hollywood.

 

 

 

 

Wersja na x360 skutecznie przyssała mnie do tv, zobaczymy co będzie z mini wersją ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Pograłem troche i mi się podoba. IMO lepsza od wszystkich nfs z psp razem wziętych. Graficznie nie mam porównania z wersją z dużych konsol więc nie kuje mnie w oczy. Destrukcja która jest głównym wabikiem tego tytułu spisuje się nieźle, gra jest wymagająca (acz randomowa), pewnie po wykuciu większości przeszkadzajek i sposobu ich omijania będe miał większy wpływ na pozycje na mecie. Dziwi mnie brak zainteresowania bo to kawał dobrych wyścigów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...