Jump to content

Splinter Cell HD Trilogy

Słupek

Recommended Posts

• 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Żenada, co oni w ogóle porównują, do PS2? Przecież każdy Splinter Cell na tej konsoli był właśnie jechany za oprawę. Dlaczego nie zestawili np z PC'tem? Bo nie byłoby kompletnie żadnej różnicy.

Ciekawe, czy Capcom też będzie porównywał RE4 do wersji z PS2. :teehee:

• 1 month later...
  • 2 months later...

Kupił ktoś te odnowione Splinter-y?

Jak wyglądają - znośnie, jak się spisują, jak działają? Bo z tego co ludzie piszą to Trylogia PoP to jeden wielki bug. Stąd obawy; miałem kupić wersję pudełkową ale jest promocja więc...

Edited by SłupekPL

No ja przeszedłem 3 misje z Chaos Theory i jestem zadowolony. Kupiłem całą Trylogię w składce tylko dla 3 części, bo uwielbiałem ją swego czasu na PC. Wygląda najlepiej z zestawu i wygląda przyzwoicie. Ale niestety gorzej, niż swego czasu na PC na najwyższych ustawieniach, a przecież to było z 5 lat temu albo i więcej. 1 i 2 wyglądają tak sobie, ale nie kłują bardzo w oczy. Można pograć. Działają ok, nie wieszają się, trofea wskakują, żadnego buga nie wyhaczyłem przez te ~3h gry.Multi w tym coop wycięte. Świetna jest opcja quick save i quick load, rzadko spotykana na konsolach. Jak byłeś fanem SC to warto zagrać, albo jak masz parcie na 3 platyny. Gra się świetnie, tylko graficznie mogło być sporo lepiej.

• Upvote 1

Wygląda to nieźle, a już na pewno lepiej niż taki MGS. Lata temu to taka oprawa robiła niesamowite wrażenie. Mistrzowskie oświetlenie + cieniowanie, do tego bajery typu powiewające firany, czy plandeka na wietrze, zresztą tak samo działało to na ruch postaci. Po dziś najlepsza seria skradankowa.

Mam i gram, na oprawę trza trochę przymknąć oko, bo wiadomo z jakich lat to są gry, aczkolwiek Chaos Theory wygląda porządnie, nawet jak na dzisiejsze standardy.

A grywalnościowo to produkt na najwyższym poziomie, wtedy tylko w SC1 grałem i to w 1 misję, więc mam SPOOOORO grania.

Elo.

• 1 month later...

Ale się dziś wściekłem!! Przedostatnia misja -> quickload -> menu konsoli ->corrupted data. WSZYSTKO OD POCZĄTKU!!!!

No kuźwa, jak mogło do tego dojść? Mam nadzieję, że dysk mi nie pada bo wyjdę z siebie i stanę obok.

To chyba normalne w tej grze, mi padł save po 3 misji i do dziś nie odpaliłem ponownie... Call of Juarez i NFS Shift kiedyś odwalił mi ten sam problem .