Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie mozna go nabyc? ;p

mozna wygrać - klasa amatorska, ostatnie zawody (Supercar Nostalgia)

uprzedzając kolejne pytanie google podpowiada Chevrolet Camaro Z28 '69 do tych wyscigów (3okrązenia na Rome Circuit, Suzuka Circuit, Laguna Seca)

 

albo kupić na giełdzie sam. używanych, za ile nie wiem

Edytowane przez Bumier
Odnośnik do komentarza

dome jest w sieciowym salonie dostępny

Na indiana polis czy daytonie nie ma, ale na lagunie sece nie wygrasz ze skręconą skrzynią bez wymiany gum (b-spec)no chyba że kierowca bd miał bardzo wysoki level.

Ustawiłem skrzynię bodajże na 260 czy 270km/h (w każdym razie maks. prędkość jaką auto osiąga na prostej startowej) i bez problemów wygrałem na poziomie 23. Jedyny problem miałem z grand valley speedway, bo obróciło mi samochód (za bardzo go cisnąłem), w związku z czym przerwałem wyścig. Nie nazwałbym tego eventu jakimś szczególnie wymagającym. Ciekaw jestem jak sprawa się ma z mistrzostwami fgt.

Odnośnik do komentarza

Pytanie z innej beczki :P wszystko pozaliczane prócz mistrzostw Gran turismo (ostatni wyscig z 3 lvl trudnosci w A) niestety moja 860km corvetta nie daje rady mysle jaka fure na nich zrobic (przeciwnicy - fury po pare baniek ;/) może r8 lub nissan gt-r ? jakieś inne sugestie? kasy 0 :P wlasnie katuje mistrzostwa lamborghini dla $ ...

Odnośnik do komentarza

Pytanie z innej beczki :P wszystko pozaliczane prócz mistrzostw Gran turismo (ostatni wyscig z 3 lvl trudnosci w A) niestety moja 860km corvetta nie daje rady mysle jaka fure na nich zrobic (przeciwnicy - fury po pare baniek ;/) może r8 lub nissan gt-r ? jakieś inne sugestie? kasy 0 :P wlasnie katuje mistrzostwa lamborghini dla $ ...

wiec odpowiec na pytanie, co dalej... kiedy twoj ziom z B-Spec osiagnie 40 level, a wciaz bedzie mu brakowalo Kariery, a bedzie brakowalo?

what next?

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

dzieki mojemu AS moge nabijac kase nie siedzac w domu.

nastawilem turbo mode pod Gaz i koles wygrywa wyscig na Daytonie bez problemu.

nastepnie po skonczonym wyscigu Turbo zatwierdza i kontynuluje :) miodzio 10 000 000 every Day :)

zbieram kase na autka, no i oczywiscie lvl'up :)

podrzucic cos komus?

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

dzieki mojemu AS moge nabijac kase nie siedzac w domu.

nastawilem turbo mode pod Gaz i koles wygrywa wyscig na Daytonie bez problemu.

nastepnie po skonczonym wyscigu Turbo zatwierdza i kontynuluje :) miodzio 10 000 000 every Day :)

zbieram kase na autka, no i oczywiscie lvl'up :)

podrzucic cos komus?

Jakbyś miał Formułę Gran Turismo to chętnie przygarnę :) PSNid: CzapaPL

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Pytanie z innej beczki :P wszystko pozaliczane prócz mistrzostw Gran turismo (ostatni wyscig z 3 lvl trudnosci w A) niestety moja 860km corvetta nie daje rady mysle jaka fure na nich zrobic (przeciwnicy - fury po pare baniek ;/) może r8 lub nissan gt-r ? jakieś inne sugestie? kasy 0 :P wlasnie katuje mistrzostwa lamborghini dla $ ...

 

Ja bez problemu dałem radę Jaguarem XJ13, więc skoro nie masz kasy to polecam ;)

Odnośnik do komentarza

Ja bez problemu dałem radę Jaguarem XJ13, więc skoro nie masz kasy to polecam ;)

 

Zrobiłem wyścig gallardo :P teraz sie mecze z klasykami tyle ze wyskakuja mi z toyota 7 czy innymi super oldschoolami po 750km ;p

 

btw. wrzucenie opcji "wyścigowej" samochodu czy jakkolwiek sie ona zwie daje coś prócz innego malowania? ;p jakiś bonus?

Edytowane przez Ghotti
Odnośnik do komentarza

dzieki mojemu AS moge nabijac kase nie siedzac w domu.

nastawilem turbo mode pod Gaz i koles wygrywa wyscig na Daytonie bez problemu.

nastepnie po skonczonym wyscigu Turbo zatwierdza i kontynuluje :) miodzio 10 000 000 every Day :)

zbieram kase na autka, no i oczywiscie lvl'up :)

podrzucic cos komus?

Jakbyś miał Formułę Gran Turismo to chętnie przygarnę :) PSNid: CzapaPL

oddam ja/cokolwiek, za Chaparral 2J RC'70.

sa chetni na wymianke?

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Ustaw prędkość max na torach odpowiednio, masz tu dane.

 

Downforce:

Front 70 Rear 90

Transmission:

Top Speed: 390KM/H - 242 Miles pr hour

LSD:

15/45/55

Suspension

Height: 5/5 10/10 for Bumpy

Spring Rate 17.4/17.5

Dampers E 8/8

Dampers C 6/6

Roll Bars 7/7

Camber Angle F 2.0 R 1.0

Toe Angle F 0.00 R -0.20

Brakes:

Brake balance 4/1

 

Recommended Transmission settings per race (KM/H):

Race 1 Fuji Speedway: 390

Race 2 Road Course - Indy: 380

Race 3 Cote d'Azur: 330 Remember to change after this race.

Race 4 Nurburgring GP/F: 360

Race 5 Monza: 380

Race 6 Suzuka: 380

Po 20 okrążeniach zalicz pit stop zmieniając gumy na miękkie i staraj się go nie poganiać tak aby nie był nerwowy.

Mój tak spokojnie wszystko wygrał.

Odnośnik do komentarza

Czy w grze sa Time Triale z ogolnymi rankingami online - takie jakie byly w Prologu ? Jezdzilem Time Trial w Arcade, ale nie widzialem zadnych rankingow.

Wiem, ze w zawodach sezonowych mozna jezdzic na czas i mierzyc sie z najlepszymi osiagami graczy z calego swiata, ale jest tam tylko kilka wybranych torow.

 

Jeszcze jedno - czy w GT5 jest wybor opcji jazdy Professional i Standard tak jak w Prologu ? Jakos tego nie widzialem, a wiem ze tam byly i w GT na PSP tez to jest :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...