Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobił już ktoś z udzielających się tutaj trofeum za doprowadzenie na szczyt kariery swojego kierowcy? Wątpię, ale jeśli tak to powiedzcie mi ile mniej-więcej wyścigów potrzeba, żeby to wpadło?

Teraz jak już dojechałem do tego 40lvl w A, B jest żadnym wyzwaniem bo zostawiam konsolkę i kolesie po prostu sobie jeżdżą.

Odnośnik do komentarza

Zrobił już ktoś z udzielających się tutaj trofeum za doprowadzenie na szczyt kariery swojego kierowcy? Wątpię, ale jeśli tak to powiedzcie mi ile mniej-więcej wyścigów potrzeba, żeby to wpadło?

Widziałem z dwa tygodnie temu wątek na GTP, ale teraz nie mogę go znaleść typ doprowadzał na szczyt kariery nie tylko jednego Boba, ale następnych również z tego co zauważyłem to trzeba zaliczać krótkie wyścigi niewiem jak on to robił, że po 300 wyścigach miał już maksa....

Odnośnik do komentarza
Gość mevek

Zrobił już ktoś z udzielających się tutaj trofeum za doprowadzenie na szczyt kariery swojego kierowcy? Wątpię, ale jeśli tak to powiedzcie mi ile mniej-więcej wyścigów potrzeba, żeby to wpadło?

Widziałem z dwa tygodnie temu wątek na GTP, ale teraz nie mogę go znaleść typ doprowadzał na szczyt kariery nie tylko jednego Boba, ale następnych również z tego co zauważyłem to trzeba zaliczać krótkie wyścigi niewiem jak on to robił, że po 300 wyścigach miał już maksa....

na Gamefaqs pisz o 500.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

U mnie jest tak, że mam 290 wyścigów i normalnie jak się staty zawodnika wyświetlają to ma ponad połowę paska, a jak w niego "wejdę" to wyświetla mi stan kariery na ok 80% więc nie wiem co jest.

 

Taka ciekawostka - zawodnik świeżo utworzony, wzięty do wyścigu 500mil na Indy, wbił 23 poziomy od 0 :) (ten wyścig był na spółkę z moim "mainem" i trwał ok 2 godzin). Za niedługo zobaczymy ile wbije na 24 godzinnym N-Ringu (specjalnie stworzę sobie nowego żeby zobaczyć ile lvl mi wpadnie od 0, obstawiam, że po tym wyścigu będzie miał w okolicach 37-38lvl)

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

 

 

Taka ciekawostka - zawodnik świeżo utworzony, wzięty do wyścigu 500mil na Indy, wbił 23 poziomy od 0 :) (ten wyścig był na spółkę z moim "mainem" i trwał ok 2 godzin). Za niedługo zobaczymy ile wbije na 24 godzinnym N-Ringu (specjalnie stworzę sobie nowego żeby zobaczyć ile lvl mi wpadnie od 0, obstawiam, że po tym wyścigu będzie miał w okolicach 37-38lvl)

 

ale po co tworzycie nowych kierowcow ??? Mam level bodajze 35 lub 36 w b-spec, jednego kierowce-jego level 40. Wszystkie zawody wygrywa tylko jeden Bob. Te zmeczenie psychiczne i fizyczne jest (pipi)a warte. Bierzecie formule 1 i wszystko wam przechodzi. Przyklad. Skonczylem wczoraj wyscig 9 godzinny i dojezdzajac do mety mial 160 okrozen do przodu od drugiego. Te parametry sa do dupy i nie ma sensu robic wiecej kierowcow. A jezeli tak to niech ktos mi to uargumentuje - mowia o potyczkach singlowych , nie on-line.

Edytowane przez bombay
Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

 

 

Taka ciekawostka - zawodnik świeżo utworzony, wzięty do wyścigu 500mil na Indy, wbił 23 poziomy od 0 :) (ten wyścig był na spółkę z moim "mainem" i trwał ok 2 godzin). Za niedługo zobaczymy ile wbije na 24 godzinnym N-Ringu (specjalnie stworzę sobie nowego żeby zobaczyć ile lvl mi wpadnie od 0, obstawiam, że po tym wyścigu będzie miał w okolicach 37-38lvl)

 

ale po co tworzycie nowych kierowcow ??? Mam level bodajze 35 lub 36 w b-spec, jednego kierowce-jego level 40. Wszystkie zawody wygrywa tylko jeden Bob. Te zmeczenie psychiczne i fizyczne jest (pipi)a warte. Bierzecie formule 1 i wszystko wam przechodzi. Przyklad. Skonczylem wczoraj wyscig 9 godzinny i dojezdzajac do mety mial 160 okrozen do przodu od drugiego. Te parametry sa do dupy i nie ma sensu robic wiecej kierowcow. A jezeli tak to niech ktos mi to uargumentuje - mowia o potyczkach singlowych , nie on-line.

Niby dlaczego ich nie brać, gra to umożliwia, to tworzy się kolejnych.

Kierowcy mają różne charaktery, a to z kolei wpływa na ich styl jazdy. Ja np. nie mogłem wygrać wyścigu historycznych furek w aucie Ferrari 330p4, kierowca miał bardzo spokojny charakter, dopiero zmiana na narwańca szybko pomogła.

No i nie każdemu sprawia frajdę jazda formułą gt lub x2010.

Edytowane przez RejdenForce
Odnośnik do komentarza

Taka ciekawostka - zawodnik świeżo utworzony, wzięty do wyścigu 500mil na Indy, wbił 23 poziomy od 0 :) (ten wyścig był na spółkę z moim "mainem" i trwał ok 2 godzin). Za niedługo zobaczymy ile wbije na 24 godzinnym N-Ringu (specjalnie stworzę sobie nowego żeby zobaczyć ile lvl mi wpadnie od 0, obstawiam, że po tym wyścigu będzie miał w okolicach 37-38lvl)

 

ale po co tworzycie nowych kierowcow ??? Mam level bodajze 35 lub 36 w b-spec, jednego kierowce-jego level 40. Wszystkie zawody wygrywa tylko jeden Bob. Te zmeczenie psychiczne i fizyczne jest (pipi)a warte. Bierzecie formule 1 i wszystko wam przechodzi. Przyklad. Skonczylem wczoraj wyscig 9 godzinny i dojezdzajac do mety mial 160 okrozen do przodu od drugiego. Te parametry sa do dupy i nie ma sensu robic wiecej kierowcow. A jezeli tak to niech ktos mi to uargumentuje - mowia o potyczkach singlowych , nie on-line.

 

pytanie z tego gatunku: "po co" wogóle w to grać? "po co" kupować konsolę? |"po co" maksować levele w erpegach skoro można ukończyć gre bez tego? nie rozumiesz że komuś może poprostu sprawiać przyjemnośc "hodowanie" kierowców? np po to żeby przejechac le mans tak jak w realu: trzyosobowym zespołem. zastanawiam się też "po co" męczyłem licencje na złoto we wszystkich poprzednich częściach. w końcu g... za to dostałem.

Edytowane przez POSNANIAK
Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce
ra' timestamp='1298364919' post='2347115']

czy jeszcze ktos procz mnie ma problem z plynnoscia animacji gdy na ekranie pojawia sie duzo obiektow?

Tak bywało przed 1.06, teraz nie widziałem aby takie cosik miało miejsce u mnie.

Odnośnik do komentarza

A ja taką historię wczoraj miałem:

Włączyłem grę po jakimś czasie nie grania, ściągnął się update 1.06 i rozpoczynam jakiś wyścig. Po wyścigu zapuszczam replay'a i oczom nie wierzę: 60 klatek, płynniutko jak w GT4 ( z drobnymi zwolnieniami to tu, to tam). Efekt ekstra. Myślę sobie: Polyphony solidnie podłubało w silniku, zoptymalizowali i zwolnili blokadę 30fps max dla replay'ów - nie ma stałych 60 fps ale i tak masakra. I tylko czemu nikt tego nie zauważył i napisał na necie.

I co się okazało ?

.....zapomniałem włączyć tryb Game w TV i gra była wyświetlana z interpolowaniem klatek obrazu 200Hz... :D... i zachwyt prysł ha ha ha

 

Ale z rzeczywistych zmian: wygląda mi na to że wywalili samocieniowanie się aut na bocznych powierzchniach/drzwiach (został się tylko cień lusterek bocznych) oraz zmniejszyli cieniowanie z przodu i z tyłu auta. Wg mnie szkoda, bo chociaż cienie były "dziurawe", ale było jednak bliżej realu. Teraz to wygląda jak w GT4

Odnośnik do komentarza

U mnie niezależnie od wersji mam sytuację, w której w momencie, gdy zblizam się do pierwszego zakrętu i jest tam sporo samochodów, do tego mam miejską trasę i sam włączę sobie widok zza samochodu, to mam slideshow. Najlepiej chodzi w momencie, gdy jest widok z zegarami i lusterkiem.

Edytowane przez chm[u]ra
Odnośnik do komentarza

a ja odnoszac sie do vettela zaznacze, ze nie jest on najtrudniejszy ze wszystkich wyzwan Specjalnych.

wiadomo! sa Lepsi, sa Gorsi... a ja z pewnoscia do tych pierwszych nie naleze, ale znam kogos, kogo mozna zaliczyc.

mozna, poniewaz na wlasnych oczach widzialem, jak w 30 minut rozpracowywuje Vettela rzucajac do mnie haslo:

" on wcale nie jest taki wymagajacy ", a ja na to, wiec co jest?

a on " Alfa C8 jest trudna, wiec troche mi zejdzie "

w chwili obecnej pomaga mi technicznie przy zmaganiach Gt5, a niedlugo moze i praktycznie :ninja:

pozyjemy, zobaczymy..

Teraz przecież zwiększyli czas na brąz na każdej trasie o 6 sekund więc Vettel Challenge stał się banalnie prosty, byle casual jest go w stanie zaliczyć w 10 minut na padzie.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie wlaczylem gre zeby pojezdzic kilka wyscigow online w B-Spec, ale moi kierowcy nie byli udostenieni online do wyscigow. <_<

 

Nie wiem co jest grane, ale wszyscy byli udostepnieni i nagle ich wywalilo, widac ta opcja jeszcze troche kuleje, czytalem, ze niektorym nawet cofalo zarobiona przez kierowcow kase.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Teraz przecież zwiększyli czas na brąz na każdej trasie o 6 sekund więc Vettel Challenge stał się banalnie prosty, byle casual jest go w stanie zaliczyć w 10 minut na padzie.

 

 

Byle casual? Bez przesady :D Dopiero zaliczyłem jeden tor na brąz i to po wielu próbach :P Ciężko opanować tego potwora by trzymał się na torze.

Odnośnik do komentarza

a ja odnoszac sie do vettela zaznacze, ze nie jest on najtrudniejszy ze wszystkich wyzwan Specjalnych.

wiadomo! sa Lepsi, sa Gorsi... a ja z pewnoscia do tych pierwszych nie naleze, ale znam kogos, kogo mozna zaliczyc.

mozna, poniewaz na wlasnych oczach widzialem, jak w 30 minut rozpracowywuje Vettela rzucajac do mnie haslo:

" on wcale nie jest taki wymagajacy ", a ja na to, wiec co jest?

a on " Alfa C8 jest trudna, wiec troche mi zejdzie "

w chwili obecnej pomaga mi technicznie przy zmaganiach Gt5, a niedlugo moze i praktycznie :ninja:

pozyjemy, zobaczymy..

Teraz przecież zwiększyli czas na brąz na każdej trasie o 6 sekund więc Vettel Challenge stał się banalnie prosty, byle casual jest go w stanie zaliczyć w 10 minut na padzie.

 

Andrew - nie wszyscy są takimi kozakami i wymiataczami jak Ty... nie każdy ma czas i chęć trenować do takiej perfekcji by pozaliczać wszystko na złotko. Dla mnie wielkim wyzwaniem jest opanowanie wehikułu Vettela jako że nie przepadam za 1000KM pojazdami :/ ... Dopiero po godzinie jazdy pierwszy raz udało mi się zrobić dwa kółka i dojechać tym czymś do mety :/

Edytowane przez chojny
Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem kilka najtrudniejszych licencji min.Rzym IC-10 i Suzukę S-8.Do do ego co było przed upem to przedszkole i chyba teraz przegięli w druga stronę.

Z najtrudniejszymi licencjami bawiłem się po kilkanaście razy ,a teraz złota wpadają za pierwszym lub drugim razem.

Zabieram się za zawody specjalne. tam tez zrobili łatwiej?

Edytowane przez kasper
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...