Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dywagacja na temat bycia "pro" opierając się na przejechaniu 24H Le Mans za jednym zamachem jest co najmniej bez sensu.. Co najwyżej można walczyć o miano najbardziej wytrzymałego, bo sam wyścig jest stosunkowo prosty. Dodanie możliwości zapisywania w trakcie zmagań to plus i udogodnienie dla wielu osób i nie widzę krzty sensu w ubliżaniu tutaj komukolwiek. Wielu ludzi kręci niesamowite czasy, a nie ma czasu cisnąć przez dobę bez przerwy, oczywiście vice versa. Dobrze, że PD jest dość elastyczne na prośby graczy i wprowadziło takie coś. Jak ktoś chcę mieć pure hardcore to wcale nie musi korzystać z opcji zapisu i tyle. Jeśli chodzi o Vettel Challenge to uważam, że jest to kwestia tylko i wyłącznie treningu i wszystko da się przejechać padem, co proste nie jest. Jednak jeśli coś jest trudne to nie znaczy, że jest niemożliwe.

To jest nie możliwe na padzie.

Odnośnik do komentarza

Skąd wiesz, że na padzie, skoro nawet na GTP ciężko znaleźć info, żeby ktokolwiek wbił złoto korzystając z pada...

 

 

Tak pisza na tamtym forum.

Druga sprawa ze odkad jest mozliwosc ustawiania czulosci pada , sam wykrecam duzo lepsze czasy niz wczesniej.Biorac pod uwage bledy jakie robie , to na 100% mozna to ogarnac padem.Postaram sie tego dokonac ;)

Odnośnik do komentarza

No to spytam się dlaczego jest niemożliwe ? Bo nikt z forum tego nie dokonał ?

 

http://www.youtube.com/watch?v=nBuljmf7CB0

 

Zabrakło mu ile ? 0.3 s.? widać, że jedzie na padzie po "skokowym" skręcaniu auta.

Ten gościu ścina ostatni zakręt i nadrabia na tym 1,5 sekundy. Dziwne że może dalej jechać? Sam już nie wiem. Po dodaniu możliwości zwiększenia czułości kontrolera czasy redbullem są zdecydowanie lepsze.

Edytowane przez Andrew21
Odnośnik do komentarza

A czy ja chcę coś zabraniać? Napisałem posta, bo już któryś raz piszesz na ten temat.. w taki sposób jakbyś twierdził, że to nic trudnego, a nawet nie spróbowałeś.

Ja za żadnego mistrza się nie uważam.. ale wiem też, że na pewno nie jestem nowicjuszem. Oprócz vettela rzeczywiscie trudne jak dla mnie były 2 rzeczy: okrążenie Alfą na Eiger i Lambo na nocnej Toskanii. Vettela zrobiłem na padzie na brąz... możliwe, że dałbym rade na Monzy zrobić srebro lub złoto ale na Suzuce czy Nurbie nawet nie mam zamiaru się męczyć. Jakby to było jedno okrążenie to można próbować a tak to nawet jak przejadę jedno dobrze to zwalę drugie.. Męczyłem się z tym troche i mam dość. Szkoda nerwów.

 

Skoro twierdzisz, ze taki z Ciebie pro-kozak (:P) to życzę oczywiście powodzenia. Może rzeczywiście Ci się uda.. wtedy może i ja się znowu pomęczę ;)

Odnośnik do komentarza

Zbyt szybko? Już właściwie załatany bug.

 

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=191688 :>

 

 

 

 

U mnie również nie da się zalogować do PSN. Wyskakuje błąd.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
PlayStation Network is offline for scheduled maintenance from 16:05 on Wednesday 9 March 2011 until 03:00 on Thursday 10 March 2011, GMT.

 

During the maintenance, you will be unable to access the following services:

 

PlayStation Store on PS3 and PSP.

PlayStation Network Account Management.

PlayStation Network Account Registration.

In addition, you will not be able to sign in to PlayStation Network from eu.playstation.com. If you wish to play online during the maintenance, please ensure you sign in to PSN before 16:05 on Wednesday 9 March 2011.

 

 

 

To chyba jest wyjaśnienie. Powrót online, jutro o 4 rano, czasu PL ;)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Mówi się trudno ale i tak w 3 dni zarobiłem ponad 150 milionów i awansowałem levelu 33 na 40 .:thumbsup:

 

No ok - wszystko fajnie ale po przejechaniu "wg instrukcji" żadnej kasy nie dostałem. Po wyścigu pokazał mi się ekran główny wyścigów a po jego opuszczeniu przeniosło mnie do menu Życie GT? Coś zrobiłem nie tak czy już patch działa?... Chociaz żadnej aktualizacji gra nie wołała.

Odnośnik do komentarza

Mówi się trudno ale i tak w 3 dni zarobiłem ponad 150 milionów i awansowałem levelu 33 na 40 .:thumbsup:

 

No ok - wszystko fajnie ale po przejechaniu "wg instrukcji" żadnej kasy nie dostałem. Po wyścigu pokazał mi się ekran główny wyścigów a po jego opuszczeniu przeniosło mnie do menu Życie GT? Coś zrobiłem nie tak czy już patch działa?... Chociaz żadnej aktualizacji gra nie wołała.

Tylko pamiętaj że aby zdobyć kasę ścigać muszą się przynajmniej 2 osoby. A glitch jeszcze działa właśnie zarobiłem kolejne 15 milionów i nie mam już na co kasy wydawać :teehee:

Odnośnik do komentarza

Najlepiej ty się do kogoś dołącz

 

Ale jak? Sorki za banały ale nigdy nie korzystałem z takich wyścigów więc jestem w tym temacie laikiem.

Na filmie koleś pokazuje jak tworzyć własny pokój i go sobie ustawić... Dołączam się do kogoś tylko spośród znajomych których mam dodanych w PS3 czy jak?

 

EDTI: Nieważne

Edytowane przez chojny
Odnośnik do komentarza

Mówi się trudno ale i tak w 3 dni zarobiłem ponad 150 milionów i awansowałem levelu 33 na 40 .:thumbsup:

 

 

I masz satysfakcje, że poszedłeś na łatwiznę i cheatując nabiłeś sztucznie level?

 

 

 

EDIT: Update 1.08 już jest. Pojawiły się też nowe zawody sezonowe, oraz nowe zawody zdalne (teraz są tylko długie eventy, takie na około 20 minut)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Mówi się trudno ale i tak w 3 dni zarobiłem ponad 150 milionów i awansowałem levelu 33 na 40 .:thumbsup:

 

 

I masz satysfakcje, że poszedłeś na łatwiznę i cheatując nabiłeś sztucznie level?

 

 

 

EDIT: Update 1.08 już jest. Pojawiły się też nowe zawody sezonowe, oraz nowe zawody zdalne (teraz są tylko długie eventy, takie na około 20 minut)

Mam satysfakcje że posiadam wszystkie najdroższe samochody w grze :teehee: A Ty dalej męcz się i katuj konsole 24h na dobę :P

Odnośnik do komentarza

To już wiem dla jakich osób są te wszystkie DLC do gier, które można zakupić w PSS, na odblokowanie wszystkiego, na zdobycie wszystkiego itp. Właśnie dla takich, których gra przerasta i nie są w stanie zagrać uczciwie by wszystko zdobyć, albo są zbyt ułomni i im się nie chce. Tylko wtedy po co kupować grę skoro wszystko można mieć już po jej pierwszym uruchomieniu? Zero satysfakcji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...