Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Do XP najszybszy jest wyscig lekkich samochodow na trasie Eifel - 2min52s i wpada 53K exp.

 

Orion - co do licencji IC10 (tej w Rzymie) to, kojarzy mi sie, ze w ktoryms patchu bylo tam chyba cos zmieniane z AI czy cos takiego, ale 100% pewnosci nie mam...

 

Proszę, nie niszcz tej bańki za(pipi)istości, która mnie aktualnie otacza, he he. Tzn. wiesz. Ja trochę pojęcie o ścigałkach mam i pisząc, że event był dość łatwy po prostu stwierdzam, ze nie zjadłem na nim zębów, jakiś tam poziom trudności był, nie powiem. Kluczem było opanowanie tego Ferrari, ale najeździłem się nim w A-Spec i wiedziałem co mnie czeka :) a jak znerfili SI, to cóż :) lepiej dla mnie, gorzej dla tych co wcześniej grali ;) moim zdaniem to ułatwianie z paczami jest bez sensu, bo w (pipi)e są Ci co grali od premiery. Z drugiej strony konkretnie doszlifowali skilla przez te trudne eventy :)

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Nie wydaje mi się, żeby coś zmienili. Oczywiście pewności nie mam, ale w GT5 grałem jeszcze przed wypuszczeniem jakichkolwiek łatek i licencję w Rzymie ozłociłem za pierwszym razem. Nie chwalę się, bo mistrzem GT nie jestem, ale ten test nie był specjalnie trudny.

Odnośnik do komentarza

Nie wydaje mi się, żeby coś zmienili. Oczywiście pewności nie mam, ale w GT5 grałem jeszcze przed wypuszczeniem jakichkolwiek łatek i licencję w Rzymie ozłociłem za pierwszym razem. Nie chwalę się, bo mistrzem GT nie jestem, ale ten test nie był specjalnie trudny.

No stary to dla mnie jesteś ,bo moim zdaniem przed patchem Rzym nie był do zrobienia za 1 razem.Co do tych zmian to właśnie sporo zmienili,największa zmiana to brak kar za uderzenia(chyba ze znowu coś pozmieniali po kolejnym patchu ).

Zresztą opisywałem to kilka stron wcześniej.Robiłem jakieś porównania bo akurat kończyłem licencje i te zmiany(patchowe) były bardzo odczuwalne.

Edytowane przez kasper
Odnośnik do komentarza

Hmm kary nadal są tylko, że aktywują się randomowo :) 2 razy musiałem robić restart po za mocnym uderzeniu w bandę, nie wiem jak z autami, bo je omijałem ;)

 

 

Hehe fajnie,że je omijałeś.Czasem bywało tak,że najlżejsze muśnięcie przeciwnika wykluczało Cię z dalszych zawodów.Teraz tego nie uświadczyłem....Najgorsze było to,kiedy przeciwnik sam puknął Cię w bok, a ty nie miałeś szans,uciec w inną stronę bo np: ktoś Ci ją zagradzał i również byłeś wyeliminowany.Także tego, również nie widzę.Z resztą wszystkie te kary są teraz bardzo złagodzone...Licencję zacząłem robić,zaraz po polskiej premierze i zaliczyłem je wszystkie na złoto, z wielkim trudem.Oczywiście nie wszystkie były takie tragiczne,ale zdarzały się wyjątki takie jak na przykład Rzym lub bodajże S8 , w roli głównej Alfa Romeo...Tragedia. Po którymś z kolei pathu wszystko się zmieniło.Z resztą Kasper zrobił dobrą robotę i wysłał ileś stron wcześniej,kilka linków do swoich filmów,które przedstawiają różnicę w licencjach przed i po pathu.

No,post gwoli wyjaśnienia,dla wszystkich tych którzy,mają wątpliwości co do licencji (jak to było,a jak jest teraz).

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Mnie najbardziej wkurzyła licencja z hamowaniem Astonem DB9. Niby banał - rozpędź się, zahamuj i tyle. Czas na złoto był jednak tak wyżyłowany, że autentycznie musiałem sprawdzić na YouTube, w którym momencie trzeba hamować, żeby zaliczyć.

Odnośnik do komentarza

1. Da sie jakos wylaczyc ten parszywy glos Jeffa Gordona ? Dostaje po prostu bialej goraczki gdy podczas ciaglego powtarzania wyscigu musze slyszec to jego pedalskie "ar ju redi" lub "goł goł goł" ...

 

2. Nie wiem kto wymyslil system kar w tej grze, ale powinien do konca zycia opjerdalac laski bezdomnym. Nie dosc, ze musze powtarzac wyscig, bo ktos mi w dupe wjechal to jeszcze jest to totalny random.

 

PS. Cudowny tytul ale takie bzdury potrafia totalnie popsuc zabawe.

Odnośnik do komentarza

Została mi licencja z Focusem w IB na złoto i 40 złotek w kieszeni :) Brakło mi 18 tysięcznych do złota, krew mnie zalewa.

Wreszcie pojawiły się nowe zawody sezonowe: http://www.gtplanet.net/new-world-compact-car-gt5-seasonal-events-more/

 

wygląda to ciekawie, może dziś w nocy dostaniemy kolejne, ostatnio dawali po 2 pod rząd. Doszło też kilka czasówek i prób driftu. Auta w sieciowym salonie kolekcjonerskim zostały zaktualizowane.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...