Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie probuje zrobic wyzwanie Vettela w X2010 ... na padzie ;P Komus udalo sie to zrobic na zloto bez kierownicy ? Ja poki co nawet jednego okrazenia nie moge przejechac wiec mierze w braz ;P

 

EDIT: khem, nie zwrocilem uwagi na to co napisal Amdrew, trzeba bedzie to wyprobowac ;]

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Wlasnie probuje zrobic wyzwanie Vettela w X2010 ... na padzie ;P Komus udalo sie to zrobic na zloto bez kierownicy ? Ja poki co nawet jednego okrazenia nie moge przejechac wiec mierze w braz ;P

 

EDIT: khem, nie zwrocilem uwagi na to co napisal Amdrew, trzeba bedzie to wyprobowac ;]

ja zrobilem bez cheatowania

Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej wkurzyła licencja z hamowaniem Astonem DB9. Niby banał - rozpędź się, zahamuj i tyle. Czas na złoto był jednak tak wyżyłowany, że autentycznie musiałem sprawdzić na YouTube, w którym momencie trzeba hamować, żeby zaliczyć.

Ta licencja została ma 100% poprawiona. Sam sią nad nią męczyłem a ostatnio na moich oczach zrobił ja kompletny n00b który nigdy nie miał wcześniej pada w rękach. Powiedziałem mu tylko że przy 224 (jeśli dobrze pamiętam) hamować. ZROBIŁ TO ZA PIERWSZYM RAZEM, O MAŁO NIE DOSTAŁEM ZAWAŁU SERCA.

Odnośnik do komentarza

Mam kilka pytań odnośnie GT5:

- da się grać na padzie? W Forze 3 gra mi się całkiem przyjemnie, a to też przecież symulacja. Co prawda mam kierownicę, ale jest ona tak stara, że wątpie, aby GT5 ją wspierało.

- jak wygląda sprawa z tuningiem i ustawieniami poszczególnych części - jest to zaawansowane, czy po prostu kupujemy daną część i tyle? Można swapować np. silniki?

- można grać na podzielonym ekranie?

 

Fajnie gdyby ktoś mógł porównać GT5 do Forzy 3.

 

edit: w Forzie uwielbiam driftować, czy bez przeszkod bede mogl też to robić w GT5?

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Mając Vettela można sporo oszczędzić z wytrzymałościówek, ma się parogodzinną przewagę. A save może nigdy nie być.

Ja póki co olałem wytrzymałościowe i po zakupie DFGT zacząłem od nowa ograniczając się do minimum tuningu i maksimum różnorodności samochodów, trzymając się jak najbliżej osiągów konkurentów. Najlepiej jedno auto = jeden wyścig. Specjalne robię tylko kiedy brakuje mi kasy.

Odnośnik do komentarza

Mi udalo sie wszystkie licencje na zloto zrobic i mam satysfakcje. W A-specu mam ponad polowe, a B-spec jakos mi srednio podchodzi, wiec nie wiem, kiedy zaczne sie nim bawic.

 

Na razie najtrundiejsze dla mnie sa te wyzwania rajdowe Sebastiena Loeba. Gdy udalo mi sie juz w miare dobrze przejechac odcinek (zajmuje to chyba jakos 5-6 minut), to do zaliczenia zabraklomi 10 sekund :) Grania sporo, a rece bola jak nie wiem...... :)

Odnośnik do komentarza

Bez urazy, ale wszystkie wyzwania Loeba są banalne. :mellow: W dwóch można z palcem w kuprze zrobić dystans do złotka w granicach 10s.

A żebym nie był gołosłowny, daję moją trzecią próbę w jednym z wyzwań:

http://www.youtube.com/watch?v=q0JhaspKDMA&feature=channel_video_title

 

Jak widać nastukałem sporo błędów, a czas i tak spokojnie zapewnia złoto.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
To moze zmienie ustawienia napedu, ale dla mnie pierwsze kilka prob na kierownicy w Loebie byly niesamowicie trudne. Zreszta uwazam, ze wszystko jest w tej grze do wytrenowania i opanowania. Niektore zlota wymagaja jednak wiecej czasu i prob :)

Bez przesady, zostaw jak jest. Nie jedź na limicie, pamiętaj żeby drastycznie nie stawiać auta bokiem, staraj się nie przeginać z przyspieszaniem przy wychodzeniu z zakrętu i wykorzystuj przeniesienie masy auta do pokonywania zakrętów.

Powyższy przejazd robiony był na totalnym lajcie i bez zbytniego spinania się pyknęło 13s+ do złota.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...