Jump to content

GBA SP

Konata

Recommended Posts

• Replies 13
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Warto, jeśli bracia nie znają PSP i tym podobnych, bo sprzęcior dzisiaj nie zaskakuje, byle komórka ma lepszą grafikę (choć 97% gierek w javie nie może przebić wielu gier na GBA w kwestii grywalności). Jak bym kupował dla siebie to brałbym PSP (na którym mogę wspaniale emulować GBA).

Choć dla takiego dzieciaka niekąsolomaniaka to pewnie nie ma wielkiego znaczenia ;). Kupuj, ucieszy się.

Warto, jeśli bracia nie znają PSP i tym podobnych, bo sprzęcior dzisiaj nie zaskakuje, byle komórka ma lepszą grafikę (choć 97% gierek w javie nie może przebić wielu gier na GBA w kwestii grywalności). Jak bym kupował dla siebie to brałbym PSP (na którym mogę wspaniale emulować GBA).

Choć dla takiego dzieciaka niekąsolomaniaka to pewnie nie ma wielkiego znaczenia ;). Kupuj, ucieszy się.

Z konsolami to mają wiele wspólnego, bo pomimo parszywego wieku 11 lat, mają ogranego pierwszego i drugiego Pleja i x(pipi)360. Na PSP nie mam zamiaru wykładać kaski, więc zakupię im tego GBA.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi

• 2 years later...
  • 2 years later...

~65zł? Super cena.

:dog:

Tak poważnie, to raczej standard. Pytanie czy obudowa oryginalna. Oryginały były w wersjach:

• Pearl Blue, Pearl Pink, Graphite - Ameryka
  • Surf Blue, Pink, Tribal - Europa (dwa ostatnie występują też w wersjach AGS-001)
  • Pearl Green, Pearl Pink, Gold - część Azji
Edited by chmurqab

ja bym nie brał, IMO lepiej DS Lite kupić. ew GBM :sorcerer: chyba, że Ci zależy na gierkach z GB/GBC to bierz, jeśli stan faktycznie bdb 

Dla gier z gb i gba głównie, no i gba sp jest fajny i poręczny. Połowa tego co ds lite.