Skocz do zawartości

Panty & Stocking


Rekomendowane odpowiedzi

Pod koniec 13 odcinka to był już ewidentnie prztyczek w nos tych dla wszystkich 500 (minimum) odcinkowych anime tasiemców. No, kur.wa:

Musimy zebrać 600 kawałków Panty. Ahoj, przygodo! Wybieramy się w epicką podróż.

, hahahaha! Ogólnie to nieźle się uśmiałem oglądając ten epizod.

 

Zaton: czy to przypadkiem nie na 28 czy tam 29 grudnia było zapowiedziane wypuszczenie OST?

Odnośnik do komentarza

 

Dostajesz plusa, sku.rwysynu!

 

Ogólnie to przypomniał mi się pewien bekowy motyw - nie wiem czy go wyłapaliście. Mieliście tak, że chcielibyście żeby za rysunek i animację tego anime zabrał się jakiś pro? Otóż takowy pro jest zaangażowany w ten projekt. Takashi Nakamura - dyrektor animacji "AKIRY" we własnej osobie. W P&SwithG kolo zajmuje się...

 

 

...podkładaniem głosu (szczekania i sapania?) Chuckowi. Hahahahaha!

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dałem radę obejrzeć całe dwa odcinki tego czegoś. Lubię czasem obejrzeć jakieś durne i absurdalne anime, ale jakoś ten wulgarny humor przedstawiony w P&S kompletnie do mnie nie trafia, nie mówiąc już o kresce wzorowanej chyba na Atomówkach. Mały plus za spore efekciarstwo podczas walk z "bossami". Przy okazji, gdyby nie studio, to w życiu bym nie zgadł, że jest to japońska produkcja.

Odnośnik do komentarza

W przypadku tego typu anime dwa odcinki w zupełności mi wystarczą, żeby wyrobić sobie opinię. Z dwoma pierwszymi po prostu się męczyłem, trzeciego więc nawet nie zaczynam, bo z góry wiem, że nie dam rady obejrzeć do końca. Powiedzmy, że to nie moje "klimaty".

 

 

A Naruto znam, manga naprawdę niezła, wersja telewizyjna z kolei nie do zdzierżenia przez okropną animację.

Edytowane przez Josh the Boy
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...