Jump to content

Panty & Stocking


Recommended Posts

9 jeszcze nie pobrałem, ale pamiętam akcje jak miała dozownik na wibratory i dildosy w tym odcinku z Transformerami i raz się nabijała z Panty, że miała jej typka z siłowni. Zresztą tu jest czasami struktura niczym w South Park, prawie każdy odcinek może być w innej rzeczywistości (w jednym przecież wszyscy zamienili się w zombie).

Link to comment

Dajcie spokój. Druga część 9 epa była świetna. Nie przyzwyczailiście się do rzygania i toaletowego humoru? To tylko na to patrzyliście w tym epie, a sama fabuła poza tym była świetna. Duch zrodzony z żalu facetów, którzy nigdy nie zaznali miłości, zginął z powodu jej pojawienia się. Miły twist, zważywszy, że wcześniej przyzwyczajano nas do zabijania duchów mieczami/pistoletami. A że dowalili to w taką a nie inną otoczkę? Zdarza się.

 

Ja i tak czekam zawsze na odcinki ze Scanty i Kneesocks.

 

PS: 29 grudnia wychodzi soundtrack. Dobra wiadomość, bo wreszcie będę mógł przesłuchać całe "Flying Away Now".

  • Upvote 1
Link to comment

Walker: no ja nie mówię, że druga część 9 epa była kiepska. Osobiście interpretuję go jako atak na czułe, romantyczne anime wątki. Tylko, kurdesz, ależ ta Stocking jest OBLEŚNA.

 

Zarathustra: nie, ja tylko żartowałem. Kreska jest chu.jowa w pizdu. ;)

 

Spoilera niech odsłaniają tylko Ci którzy mają już za sobą pierwsze 9 odcinków. Niektóre z moich rodzynów:

 

 

 

 

- fak! sonowabycz!

- ju madałfake!

- ołje! ju fadefake!

- goddamn, ju fakin krejzi

 

FATHERFUCKER

 

RRRRRUUUUUUUUUURRRRRUUUUUUUUUUU

 

Gdy siostry kłóciły się w epizodzie 3: "Nie ma! Nie ma! NIE MAAAAAAAA!!!!11" "Za wcześnie na ten hałas. Czego nie ma? Twojej miesiączki?" + małe cycki vs duże cycki .

 

Gdy pedofilskie odchyły Garterbelta wychodzą na wierzch.

 

NAJBARDZIEJ EPICKA BITWA EVER JA PIE.RDOLĘ KU.RWA

 

Mecz w siatkówkę plażową

 

 

Link to comment

Mi się tam kreska nawet podoba, lubię jak te chińskie porno bajki wyskakują czasem z czymś nowym. Co do drugiej połówki odcinka 9 wiadomo, że był trochę "głębszy", niż poprzednie (może oprócz tego z kolesiem, który się ochlał w urodziny córki i rzygał), ale jej obiekt westchnień był zwyczajnie obrzydliwy (kocha słodycze, a nagle jarają ją pierdy, no litości). A taki biedaczek Brief wystawiony jest na pastwę Garterbelta, który nie popuścił nawet metalowej pupie transformera.

Link to comment

W sumie motyw z "Chuck to the Future" był trochę męczący, racja. Dobrze jednak, że było przynajmniej sporo odnośników do popkultury (jak zawsze zresztą) do wyłapania. Nawiązania do Japońskich horrorów były niezłe. :)

 

Wideoklip muzyczny to wisienka na torcie w tym odcinku, bezdyskusyjnie. Raz, kawałek sam w sobie po rozkręceniu się daje radę. Dwa, nawiązania, nawiązania i jeszcze raz nawiązania. KISS, The Beatles, Queen, The Sex Pistols, Lady Gaga, Pink Floyd, Gorillaz, Jimmy Hendrix, Marillyn Manson, Nirvana... i jeszcze parę których nie załapałem... ktoś pomoże?

 

Garterbelt molestujący odbyt Geek Boya był SEXI.

Link to comment

Odcinek z Chuckiem faktycznie męczący, ale w ciekawy sposób interpretował pojęcie "mind fuck" ;)

 

Ogólnie rzecz biorąc, tak jak anime nie oglądam już od paru lat, tak P&S mnie wciągnęło mocno. To jest tak głupie, że aż śmieszne, po prostu.

Link to comment

Dwa, nawiązania, nawiązania i jeszcze raz nawiązania. KISS, The Beatles, Queen, The Sex Pistols, Lady Gaga, Pink Floyd, Gorillaz, Jimmy Hendrix, Marillyn Manson, Nirvana... i jeszcze parę których nie załapałem... ktoś pomoże?

Tatu, Oasis, The Doors, Velvet Underground, Elvis, King Crimson, a Hendrix to był nawet dwa razy (jeden z Woodstock, drugi z Monterey).

 

Odcinek z Chuckiem był spoko, taka psychodela, jak wrócę do domu wprawiony następnym razem to raz jeszcze go sobie puszczę.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...