Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem a wiec tak kupilem konto silver na allegro z 6000 punktami odzyskalem konto na nowej konsoli .Profil gracza zero gier granych wszystko zero .Wybieram gre do kupienia avatar klikam kup nie dalem na niebieski gdzie zmieniamy forme platnosci i pobieram gre ,nastepna gra call of duty 5 to samo i co widze do cholery nie pobiera mi punktow !!!.Pewnie do konta byly dodane dane karty.Co mam teraz zrobic ? Bo myslalem ze mi pobiera punkty?.Brat kupil konto drugie i normalnie pobiera punkty.Macie jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hah.. no nie czaję już... kupujesz punkty za 1/2 ceny i nigdzie indziej nie można taniej kupić i potem się dziwisz, że masz kartę dodaną do płatności.. no i nie wiesz co z tym zrobić :potter: , jacy ludzie są pocieszni..

 

 

Moge kupic kolejne gry ... ale nie jestem sukinsynem aby kogos okradac a to ze pobralem dwie 2 bylo nieswiadome po chcialem za punkty kupic

Gostek na allegro ma same pozytywy ...ostatni raz kupilem punkty na allegro.Zmienilem juz nazwe konta i haslo.Jak bym dostal bana to bym sie chyba pochlastal nowy slim 250 giga.

 

i mi daja bana na konsole ?

 

Dają bana na konto.

 

Z tego co czytalem to raczej nie daja.

Odnośnik do komentarza

Podaj dane do konta ;)

 

Wiesz ze to by byla krotka przyjemnosc nabijesz rachunek na kilka stowek komus na karcie visa gostek zadzwoni do ms i sprawdza po ip kto kupowal i masz problemy ... no chyba ze sie myle?

 

Przez komputer na profilu sprawdzilem byla dodana karta kredytowa do platnosci.Aby uchronic tą osobę przed dalszymi stratami zlikwidowałem tą kartę z profilu.Ostrzegam przed zakupami takich kont!

Odnośnik do komentarza

Podaj dane do konta ;)

 

Wiesz ze to by byla krotka przyjemnosc nabijesz rachunek na kilka stowek komus na karcie visa gostek zadzwoni do ms i sprawdza po ip kto kupowal i masz problemy ... no chyba ze sie myle?

 

hehehe MS na pewno nie bedzie cię szukał po IP . Jak już faktycznie masz przypisaną karę kradzioną do konta to sprawdz w bilingu konta ,na jakie dane jest .

Jeśli właściciel karty kapnie się ze coś jest nie tak to zgłosi to w banku i bank zablokuje kartę . A po IP to szukać cię może POlicja nie MS .

MS może ci tylko zablokować to konto do którego była przypisana karta .

 

 

Jesteś chyba pierwszym gościem któremu takie coś się przydarzyło ,albo ładną sobie bajeczkę wymyśliłeś :)

Odnośnik do komentarza
Hah.. no nie czaję już... kupujesz punkty za 1/2 ceny
Nie 1/2, ale 2/9.

 

ale nie jestem sukinsynem aby kogos okradac
Toż to czysty absurd, nie jestem psychiatrą, ale to schizofrenia czy coś. Przecież kupując to konto okradłeś kogoś (wspólnie ze wspólnikiem z allegro), a teraz masz opory moralne by ukraść więcej? Po prostu złodziej doładował konto, ale zapomniał usunąć numeru karty.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Podaj dane do konta ;)

 

Wiesz ze to by byla krotka przyjemnosc nabijesz rachunek na kilka stowek komus na karcie visa gostek zadzwoni do ms i sprawdza po ip kto kupowal i masz problemy ... no chyba ze sie myle?

 

hehehe MS na pewno nie bedzie cię szukał po IP . Jak już faktycznie masz przypisaną karę kradzioną do konta to sprawdz w bilingu konta ,na jakie dane jest .

Jeśli właściciel karty kapnie się ze coś jest nie tak to zgłosi to w banku i bank zablokuje kartę . A po IP to szukać cię może POlicja nie MS .

MS może ci tylko zablokować to konto do którego była przypisana karta .

 

 

Jesteś chyba pierwszym gościem któremu takie coś się przydarzyło ,albo ładną sobie bajeczkę wymyśliłeś :)

 

Niby po co bym miał bajki pisać )? napisałem prawdę niestety...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...