Jump to content

Absurdalny maraton z konsolą Xbox 360


Keymaker

Recommended Posts

Witam!

 

Mam nadzieję, że moderacja zrozumie cel tego tematu i nie zostanie on usunięty przynajmniej przez tydzień :)

 

O co chodzi tak w ogóle? Otóż w mojej grupie pojawił się pomysł, aby zorganizować coś z okazji zbliżającego się XIX-tego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na początku był tylko pomysł na maraton w Guitar Hero, ale postanowiłem to obudować w kilka różnych atrakcji i zrobić tak, żeby przyszło dużo osób i żeby każdy miał co robić.

 

Tak oto powołaliśmy tytułowy "Absurdalny maraton z konsolą Xbox 360" :potter: Znalazłszy wsparcie u kilku ważnych osób, firm i wydawnictw mamy możliwość zorganizowania czegoś naprawdę wspaniałego i unikalnego na tle całej sceny konsoli Microsoftu w Polsce. Dodatkowo, całemu spotkaniu przyświeca wyższy cel, jakim jest zbiórka jak największej ilości pieniędzy, które przekażemy fundacji Jurka Owsiaka.

 

Oto notka ze szczegółami imprezy:

 

ABSURDALNY MARATON Z KONSOLĄ XBOX 360

Już 9 stycznia XIX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

 

Z tej właśnie okazji ekipa grupy PLXC – Polish Xbox Community organizuje dla wszystkich konsolomaniaków oraz osób chcących wesprzeć inicjatywę Jurka Owsiaka wydarzenie unikalne w skali całej Polski!

 

Jako grupa społecznościowa konsoli Xbox 360 postanowiliśmy przyszykować coś specjalnego na ten wyjątkowy dzień. Coś, co pozwoli nam wyciągnąć Was z domów, abyście wspomogli szczytny cel, jaki przyświeca każdemu, kto bierze udział w finale WOŚPu.

 

Co to właściwie ma być ten maraton? Otóż, krótko to ujmując: całodobowe granie od północy do północy! Tak, tak! Od północy do północy będziemy okupować ze sprzętem Klub Absurd 228, znajdujący się przy ul. Puławskiej 228, grając i szukając ludzi chętnych do podtrzymania trwających rozgrywek.

 

Czemu ma służyć cała impreza?

 

Dobrej zabawie, ale przede wszystkim wsparciu odbywającego się tego dnia finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Postanowiliśmy zorganizować to przedsięwzięcie, aby pokazać, że gracz też człowiek i do ludzi wyjść potrafi. Osoby, które na co dzień nie grają, są również bardzo mile widziane. To dla nich wspaniała okazja, by zakosztować tej niespotykanej atmosfery towarzyszącej wspólnej grze na konsoli. Przyjdźcie i wesprzyjcie Jurka Owsiaka i jego fundację!

 

W co i z kim będziecie mogli się zmierzyć?

 

Zaplanowaliśmy dla Was wystarczającą ilość atrakcji, aby się Wam nie nudziło! Oto te, które w tej chwili są już pewne:

 

1. Całodobowy maraton Guitar Hero – skład najlepszych polskich graczy ze sceny gier muzycznych zaprezentuje swoje możliwości w kilkuset utworach ze wszystkich dostępnych odsłon serii oraz dostępnych do ściągnięcia z cyfrowego sklepu. Każdy będzie mógł wejść na scenę i spróbować się z klasykami lżejszego i cięższego grania.

 

2. Masowe spalanie kalorii w Your Shape: Fitness Evolved – całą dobę nasza ekipa, jak i osoby nas odwiedzające, będą podbijać licznik spalanych kalorii w ćwiczeniach z różnych kategorii: zarówno spokojnym Tai-Chi, jak i intensywnym Cardio Boxing.

 

3. Heroiczna obrona Ziemi przed Locustami – przyjdź i stań do walki z rasą Locust w Gears Of War 2 w trybie Horda. Grupa śmiałków będzie odpierała nieskończone fale jednostek agresora, awansując na kolejne poziomy doświadczenia i trudności.

 

4. Zagraj z Eśkiem w FIFĘ – naszym gościem będzie Grzegorz „Esiek” Kuźnik – mistrz Europy w PES4, z którym każdy będzie mógł rozegrać mecz i sprawdzić swoje umiejętności. Czy dasz radę mistrzowi ?

 

5. Rozwałka w Blur – czterech graczy, cztery samochody topowych marek, jeden zwycięzca. Czy Ty okażesz się tym, który stanie na najwyższym stopniu podium?

 

Dla najlepszych i najbardziej aktywnych graczy oczywiście przewidujemy nagrody!

 

Na imprezie nie zabraknie osób z branży – będą ludzie ze scen gier takich, jak Pro Evolution Soccer i Guitar Hero, czy osoby silnie związane z Gears of War 2, więc poziom rozgrywek będzie ciągle nadzorowany i w razie problemów będzie można poprosić o pomoc albo po prostu zaprosić kogoś do wspólnej gry.

 

Naszą imprezę odwiedzą także redaktorzy czołowych polskich magazynów o grach, w szczególności Play, Komputer Świat Gry oraz Gamizilla. Zaprosiliśmy również redaktorów czasopism konsolowych – PSX Extreme i Neo Plus oraz serwisu internetowego PPE.PL. Mamy nadzieję, że zaprosicie ich do gry i sprawdzicie, czy naprawdę są tacy dobrzy, jak piszą!

 

Podsumowując…

 

9 styczeń, Klub Absurd – od północy do północy, całodobowe granie na Xboxie 360 z ekipą PLXC – Polish Xbox Community i ich gośćmi z branży! Przyjdźcie i weźcie udział w najbardziej niezwykłym konsolowym wydarzeniu, które rozpocznie – mamy nadzieję – najlepszy rok w polskiej branży elektronicznej rozrywki, a przy tym jest dedykowane niezwykle szczytnemu celowi – wesprzyjcie z nami finansowo fundację Jurka Owsiaka!

Do zobaczenia 9-tego stycznia na absurdalnym maratonie!

 

Krótko: wpadnijcie, posłuchajcie muzyki do jakiejś szamy i browca/wina, pograjcie razem, wyzywając do wspólnej gry jakiegoś Kosa czy Eśka, zostawcie pieniądze na WOŚP, a my chętnie podzielimy się z najaktywniejszymi i najlepszymi graczami nagrodami :potter:

 

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku i dzielcie się nim - LINK

 

Na zakończenie plakat wydarzenia:

 

plakatwosp.jpg

  • Upvote 4
Link to comment

E tam, potworka od razu :) Cała akcja robiona na takim spontanie wyposażonym w rezerwę, a na plakat nie było czasu i środków - grafik dopiero się wyrabia :)

 

Ja mam nadzieję, że przyjdzie jak największa ilość osób - już wiem o osobach, które z całej Polski się zjadą, żeby wziąć w tym udział :)

 

Dołączajcie na Fejsbuku!1!!111

Link to comment

Krótko: wpadnijcie, posłuchajcie muzyki do jakiejś szamy i browca/wina, pograjcie razem, wyzywając do wspólnej gry jakiegoś Kosa czy Eśka, zostawcie pieniądze na WOŚP, a my chętnie podzielimy się z najaktywniejszymi i najlepszymi graczami nagrodami :potter:

Link to comment

Ku przypomnieniu - w niedzielę maraton! Wpadnijcie, pogiercujmy razem i nie żałujmy pesos dla dzieci :)

 

Info o nas poszło świat - nawet w metrze można zobaczyć reklamę eventu :potter: Ponad to Gamezilla.pl zostało patronem medialnym imprezy.

 

Oto, gdzie info się pokazało jak na razie w czołowych serwisach gamingowych:

 

Gamezilla

 

Gry Onet

 

Gry Interia

 

Gamebox24

 

Swoją drogą proponuję wpisać w Googlach "absurdalny maraton" i obczaić ile wyników wyskoczy :D Mam nadzieję, że przełoży się to na dobrą frekwencję i, po pierwsze, odciążycie mnie od nagród, jakie dla Was mam, a po drugie, wesprzecie wedle możliwości fundację Jurka Owsiaka. Oczywiście licze też na naprawdę zajebistą zabawę :)

Edited by Keymaker
Link to comment

Dobra, miśki forumowe moje :* Pora na bardzo dobre info dla tych, którzy się pojawią na imprezie, a także dla tych, którzy się wahają :potter:

 

Nie ma potrzeby wklejania na forumku żadnych notek prasowych, bo kto chce, to wyśle PMke z pytaniami albo mnie na Fakbuku dorwie :potter: Sprawdźcie na początek ten filmik o wymownym tytule:

 

http://www.youtube.com/watch?v=95awlMbXUF0

 

W skrócie: Ci, którzy wesprą u nas na miejscu WOŚP, dorzucą kilka deko żelastwa lub trochę papieru do puszki, wezmą udział z automatu w losowaniu wyprawy z ekipą PLXC do studia People Can Fly. Idziemy tam w połowie lutego, jeszcze przed premierą Bulletstorma. Będzie granie w single i multiplayer, będzie zwiedzanie całej siedziby, żarcie i picie tego, co mają na stanie, kto będzie chciał, to z ekipą pogra na ich fajnym Fenderku - jest co tam robić. Trzech szczęśliwców będzie mieć okazję wziąć udział w tej wyprawie, a na samym graniu się pewnie nie skończy, bo słyszałem głosy o jakichś gadżetach :)

 

O, macie info na PLXC.PL: LINK

 

Fajna nagroda czy nie?

Edited by Keymaker
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...