Skocz do zawartości

LittleBigPlanet2


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

122698littlebigplanet2.jpg

 

 

Jako, że premiera LBP2 już za tydzień (8 dni) można założyć już temat - online. Czyli standardowo wszelkiej maści ustawki, co-opy itd. itp.

 

PSN ID: SlupekPL

HS: jest

 

Biorę na premierę.


 

Ale to nie wszystko, jak wiadomo LBP2 to głównie tworzenie leveli. Więc proponuję podobną inicjatywę jak przy pierwszej części ale bardziej rozwiniętą ;] "spis i ranking naszych leveli". O co chodzi, a no o to, że oprócz standardowych ustawek w tym temacie zrobiłbym/zrobilibyśmy spis naszych leveli - użytkowników forum.

Zrobiłeś level/levele chcesz się nimi pochwalić?

 

Powiedzmy, że pierwszy post czyli ten w którym piszę służyłby do spisu. Tak żeby nie robić w temacie burdelu, że posty z levelami przeplatają się z ustawkami powiedzmy, że zainteresowani czyli osoby chcące podać/dodać swój level do spisu wysyłają mi wiadomość. Wiadomość z PSN ID i nazwą levelu (chyba, że jeszcze coś będzie potrzebne do wyszukiwania) a ja na bieżąco, systematycznie będę dodawał alfabetycznie levele do spisu w pierwszym poście (w tym).

 

Tak, że każdy zainteresowany bez problemu przejrzy sobie spis i wybierze interesujące go levele.

 

Ale to nie koniec jeżeli będzie pojawiać się dużo osób, osób wysyłających swoje levele. Jeżeli będzie duże zainteresowanie inicjatywą możemy zrobić ranking - ocenianie leveli, wybór najlepszych, najlepszych w danej kategorii itd. Na razie nie wiem jakby to miało wyglądać ale to nie to problem, kwestią jest tak jak wspomniałem liczba osób zainteresowanych.

 

A może nawet jakieś drobne nagrody w postaci choćby dlc do LBP2 dla najlepszych leveli-użytkowników. Nie widzę żadnego problemu ;] zobaczymy jak to wszystko się rozwinie po premierze, po opanowaniu edytora itd.

 

Jeżeli macie jakieś pomysły, sugestie, pytania to piszcie.


 

Levele użytkowników (nazwa levelu, link, PSN ID):

 

-"Costume Factory" (http://lbp.me/v/xwj51p) @cwieri

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Coś cicho się zrobiło w tym temacie, więc postanowiłem że jako pierwszy się pochwalę swoim levelem. Słupek w pierwszym poście wpisał już lvl na liste ale tu też podam dane jakby co:

 

level: Costume Factory

 

PSN ID: cwieri

 

lbp.me - http://lbp.me/v/xwj51p

 

Jak widać po nazwie jest to kolejny level z kostiumami , ale nie jest to kolejny nudny i pusty poziom w którym stoi sackbot obok sackbota w przebraniu. W moim levelu każdy kostium ma tło dobrane do jego stylistyki. Nie ma tu za wiele kostiumów ale wkrótce będe dodawał następne.

 

Zapraszam do grania,oceniania i komentowania! Mam nadzieje że inni także zechcą się pochwalić swoimi dziełami żebyśmy mogli wybrać najlepsze poziomy i najzdolniejszych twórców na naszym forum.

Edytowane przez cwieri
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Bida z nędzą... "aż" 1 poziom w tym temacie... Naprawdę nikt z forumowiczów nic nie tworzy? :/

 

Zapraszam na moj poziom "The Grand Sack's Castle LBP2 version"

http://lbp.me/v/yrmb4z

 

To w sumie remake (poprawiony, podrasowany z nowymi elementami) mojego poziomu z LBP1.

 

Szkoda, że temat jest martwy.. w dodatku za próbę jego ożywienia dostałem od kogoś minusa <_<

Edytowane przez Emet
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ciekawe czy ktoś tu w ogóle zagląda... :unsure:

 

Tak, czy inaczej zapraszam na mój nowy poziom: "The Grand Sack's Caves"

http://lbp.me/v/y69pv3

 

Jest to w pewnym sensie kontynuacja mojego poprzedniego levelu. Za jakiś czas spróbuję zrobić jeszcze 1 (pewnie ostatni) poziom.

 

Jeszcze raz zapraszam i mam nadzieję, że komuś się spodoba. Kosztował trochę pracy ;)

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy ktoś tu w ogóle zagląda... :unsure:

 

Tak, czy inaczej zapraszam na mój nowy poziom: "The Grand Sack's Caves"

http://lbp.me/v/y69pv3

 

Jest to w pewnym sensie kontynuacja mojego poprzedniego levelu. Za jakiś czas spróbuję zrobić jeszcze 1 (pewnie ostatni) poziom.

 

Jeszcze raz zapraszam i mam nadzieję, że komuś się spodoba. Kosztował trochę pracy ;)

 

Dodałem Twój level do kolejki jak odpale gierke to na pewno sprawdzę. Widzę że tylko my tu próbujemy coś rozkręcić temat :confused:

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Gra ktoś jeszcze w Szmacianki? Nikt więcej nie chce dodać swoich leveli? Ostatnio wpadłem na pomysł żeby założyć naszą forumową ekipę i tworzyć same dzieła wybierane przez MM :whistling: Jeżeli nie byłoby chętnych to i tak szukałbym kogoś chętnego do pomocy w moim projekcie (głównie przy obiektach 3D , tłach i jeszcze parę rzeczy się pewnie znajdzie).

 

Chętni niech piszą na PSN albo tu w temacie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

masteruje, levele na 100% - a raczej staram sie, bo jak wiadomo, bez pomocy to tutaj ani rusz...

fabryka lepszego jutra -> bum za zeta(95%) oraz przetwarzanie smieci(84%),

avalonia -> gobotron(33% strzelanie z dzialek),

chodzi o to, ze te levele wymagaja wiecej graczy. te plansze, ktore moglem zrobilem sam na 2 pady, ale reszta wymaga refleksu, a z tym juz jest kiepsko jeśli mam grac sam.

 

jak ktos gra to zapraszam na jutrzejsza rozgrywkę - można wiele zyskać ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...