Jump to content

Pomóż spełnić moje YOGA MARZENIA rezygnując tylko z jednego piwa :)


Recommended Posts

yogak.jpg

 

Cześć :)

 

Nazywam się Łukasz Janiszewski, znajomi wołają na mnie Slide. Jestem studentem Politechniki Poznańskiej i właśnie kończę studia inżynierskie na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska specjalność Drogi i Autostrady.

 

Jak domyślacie się jestem również graczem i od wielu lat uczestniczę w turniejach bijatyk 2D. Swoją przygodę rozpocząłem od serii Guilty Gear, gdzie podczas pierwszego turnieju zająłem 3 miejsce. Obecnie interesuję się najnowszą odsłoną ulicznego wojownika, czyli Super Street Fighter 4. Wśród zawodników turniejowych uważany jestem za bardzo dobrego gracza. Największym moim sukcesem związanym z grą Capcom'u jest zajęcie 4 miejsca na turnieju we Włocławku podczas zlotu Bursa VIII, który odbył się w wakacje 2010 organizowanego przez najlepszego gracza w Guilty Gear XX Accent Core + w Polsce Cieślaka.

 

W dniach 25 - 27 luty 2011 w Cannes odbędą się największe mistrzostwa Super Street Fighter 4 w Europie. Udział w turnieju potwierdzili najlepsi czołowi gracze ze wszystkich kontynentów. Niestety z powodu zbyt wysokich kosztów nie jestem w stanie pojechać na festiwal moich marzeń. Wyjazd do Paryża byłby dla mnie niezwykłym przeżyciem. Prócz spotkania się z najlepszymi graczami świata, których podziwiam do tej pory wyłącznie podczas transmisji turniejów online może to być moja pierwsza wycieczka zagraniczna o czym zawsze śniłem.

 

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Wierzę, że dzięki Wam uda mi się zrealizować te marzenia i będę mógł się podzielić z Wami moimi przeżyciami po odbyciu tej fantastycznej wyprawy. Dla Was to tylko jedno piwo w pubie, dla mnie spełnienie największych marzeń związanych z konsolami i nie tylko.

 

Jeżeli chcesz mi pomóc wyślij 5 zł na numer konta z dopiskiem "YOGA":

11 1440 1387 0000 0000 0844 8841

Nordea Bank Polski S.A.

ul. Naramowicka 176

61-611 Poznań

 

Wszystkim dobroczyńcom serdeczne YOGA DZIĘKUJE! :)

 

Strona facebook: http://www.facebook.com/pages/YOGA-Marzenia/181204881911593?ref=ts&v=page_getting_started

 

Na dzień dzisiejszy nie znam dokładnej kwoty jaką muszę uzbierać. Na chwilę obecną mam odłożone 200 zł. Wiem, że jest to mało, ale wierzę, że uda mi się uzbierać więcej. Jadę tam ze znajomymi ze sceny, którzy mają mi podać dokładniejszy kosztorys po 18.01.

 

Z wstępnych kosztów są pewne bilety lotnicze - 200 zł na dzień dzisiejszy w obie strony. Hotel to koszt 25 - 50 euro za noc, udział w turnieju 20 euro, plus wyżywienie. Mam nadzieję, że 300 euro nie licząc biletów na samolot starczy żeby cieszyć się turniejem.

 

Na razie jestem zmuszony poczekać na wycenę wyjazdu przez znajomych jak tylko będę posiadał więcej informacji podzielę się z Wami.

 

Nie rozumiem. Koleś napisał wprost o co chodzi zamiast owijać w bawełnę i jest za to jechany? Ja tam kasę przelałem, bo 5 zł mnie nie zbawi w rozliczeniu miesięcznym.

 

Dzięki za wsparcie :) bardzo dużo to dla mnie znaczy.

Edited by Lucek
  • Upvote 2
  • Downvote 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...