Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasias

Coś takiego Kojima mówił, tylko że on dużo gada, a często nic z tego nie wynika. Np. od pierwszej zapowiedzi "piątki" w każdym wywiadzie mówił, że jara się intergracją konsol ze smartfonami, że to przyszłość branży, itp. A co mamy z tego w Ground Zeroes? Mapkę na małym ekranie...

Odnośnik do komentarza

Byle by się nie skończyło tak że gdy GZ odniesie sukces to panowie w krawatach z konami mogą postanowią pociąć PP i go w takich kawałkach będą sprzedawać bo i tak się sprzeda bo "Fani" i tak kupią.

Sorry ale dla mnie GZ to próba rozdrabnianie tej marki na drobne i jako osoba ją lubiąca nie przyłożę do tego ręki eh gdyby chociaż cena była adekwatna do długości :(

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

No wlasnie mnie grafa przeszkadza, bo specjalnie dla GZ mialem kupic Ps4 i poczuc nextgenowe pyrdlnięcie w Kojimowskim opakowaniu, tak jak to bylo z MGS2, ale niestety coś takiego juz sie nie zdarzy. Mam nadzieje ze zarowno fani jak i recenzenci zjadą tą ponoć 5cio-minutową demówke tak, ze będzie to przestroga dla reszty deweloperów próbujących bawić się w wypuszczanie takich pokazówek.

 

Odnośnie PP: Oby tylko nie skopai free-roamu. RDR, FC3 pokazaly jak maja takie gry wygladac. Jesli trzeba bedzie unikac glownych dróg, podkradac sie pod plandeki konwojów w celu bezpiecznego przemieszczania sie i przed wejsciem do kazdej wioski, rozbic ją na czesci pierwsze z oddalonego pagórka przy pomocy lornetki, to mnie kupią za grosze, nawet jesli głównym bossem bedzie krasnolud hałabura. Wspominałem juz o polowaniu na zwierzyne, napadanie na posterunki i obozy, w celu ogarnięcia niezbędników do przezycia, których  w bedzie jak na lekarstwo? 

 

Mogliby jeszcze dodać motyw kondycji i zmęczenia bohatera. Ale nie jakis tam pasek staminy, tylko coś, co by nas po grubszej inicjatywie, zmuszało do rozbicia sie pod drzewkiem i przenocowania. Ale na to nie ma co liczyc. Kojima już pokazal, ze surwiwal w jego mniemaniu to jest zamienianie krokodyli w konserwy i leczenie złamanej nogi przy pomocy plastra,

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

No wlasnie mnie grafa przeszkadza, bo specjalnie dla GZ mialem kupic Ps4 i poczuc nextgenowe pyrdlnięcie w Kojimowskim opakowaniu, tak jak to bylo z MGS2, ale niestety coś takiego juz sie nie zdarzy. Mam nadzieje ze zarowno fani jak i recenzenci zjadą tą ponoć 5cio-minutową demówke tak, ze będzie to przestroga dla reszty deweloperów próbujących bawić się w wypuszczanie takich pokazówek.

Heh...pozdro. Już teraz widać że między 7 a 8 generacją nie będzie takiego przeskoku w jakości grafiki...Teraz pójdą w detale, coraz bardziej szczegółowe lokacje, interaktywne otoczenia, ruchome krzaczki itd...Jeżeli oczekiwałeś takiego przeskoku jak przesiadka z PSX'a na PS2 to będziesz rozczarowany do końca generacji. 

Odnośnik do komentarza

Finished GZ for the first time in about 90 minutes. Total game completion? 9%. I think that tells you all you need to know.

 

Wiec speed run to pewnie bedzie kolo godziny czyli gameplayu jest nie za duzo na demo, jak dwie gierki dodawane do psx jako demodisc, abe i statki.

Gralo bedzie sie dluzej bo rozmowy i filmy ale samej gry i sterowania na poltora godziny wiec za te pieniadze to masakra

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Porównanie wersji na X360/PS3/PS4/Xbone:

http://gematsu.com/2014/02/metal-gear-solid-v-ground-zeroes-runs-1080p-playstation-4-720p-xbox-one-60-fps

 

Myślałem, że edycja na PS3 będzie gorzej wyglądać. Całe szczęście, że się myliłem i bez obaw można będzie brać taką wersję.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...