Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Milan ale tutaj się toczą rozmowy o ocenie tej gry na dzień premiery a nie ocenie tej gry za 3 miesiące.

 

120zł za 1h gry. Muszę przyznać, że gruby przelicznik :D

 

ja pamiętam jak kupowałem swoje pierwsze playstation2 w media markecie i wtedy było dostępne tylko gran turismo prologue za 150 zł kupilem i potem tak dlugo plakalem to byly straszne pieniadze na tamte czasy i tak sony oszukalo wszystkich i tu jest podobnie jakies prologi na c to komu jeszcze bedzie trzeba kupowac epilogi lub cos innego

wszystkie metal geary zawsze kupowalem w jednej cenie w pelnym zestawie od razu z misjami kupowanie vr misji osobno to przeciez jakas bzdura byla zwlaszcza ze one brzydkie strasznie byly

to era dlc i za wszystko teraz sie placi i w przyszlosci to beda nas robic w konia jeszcze bardziej a gracze sie daja dojic jak krowy

 

 

płakałeś bo kupiłeś konsole która jej nie odtwarza

 

na ps2 też był GT Prologue a dokładnie GT4 Prologue

Odnośnik do komentarza

to jest szczyt jakies ignorancji aby bronic demo pamietam dawno temu jak kupilismy z mama psx to najpierw zagrywalismy sie w demo disc a teraz cos tego pokroju podobnie jak gran turismo prolog ktore wszyscy zjechali jak burego psa jest tutaj chwalone no bo big boss historia i w ogole ale szal a to dalej jest demo i to platne jeszcze

1,5 godziny gry ale wszyscy psiocza ze nie ze misje dodatkowe ze 100% nie no fajnie to sobie idz robic te 100% tak samo sobie grinduj wszystkie postacie w final fantasy 7 i niby po co aby sie w komputere pochwalil komus albo na podworku co za bez sens grindowanie na 100% wytlumaczeniem na bycie zdojonym z kasy a potem wyjdzie pelna wersja phantom pain i w menu osobna opcja play ground zeroes

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

1,5 godziny gry ale wszyscy psiocza ze nie ze misje dodatkowe ze 100% nie no fajnie to sobie idz robic te 100% tak samo sobie grinduj wszystkie postacie w final fantasy 7 i niby po co aby sie w komputere pochwalil komus albo na podworku

 

Ok. Ja wymiękam. Dodam tylko, że w takim razie czas gry w MGS: Special Missions na PSone'a wynosi 0 godzin. Bo są same misje specjalne :)

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio zrobilem z PSStore mgsa jedynke w 3 godziny bez piepszenia sie, od deski do deski. Drugi raz zrobilem tego glitcha gdzie przed spotkaniem darpa chifa skipuje cię prosto do sali tortur i mialem godzinkę. Wiec mi sie wydaje, ze wymasterowanie GZ, zajmie mi przynajmniej dwa-trzy długie wieczory, co stanowczo wystarcza.

Odnośnik do komentarza

 

1,5 godziny gry ale wszyscy psiocza ze nie ze misje dodatkowe ze 100% nie no fajnie to sobie idz robic te 100% tak samo sobie grinduj wszystkie postacie w final fantasy 7 i niby po co aby sie w komputere pochwalil komus albo na podworku

 

Ok. Ja wymiękam. Dodam tylko, że w takim razie czas gry w MGS: Special Missions na PSone'a wynosi 0 godzin. Bo są same misje specjalne :)

 

 

jak ktos kupuje osobno misje zamiast kupic w zestawie z gra to juz jego sprawa jaki osiol jest rownie dobrze mozna kupic niestandardowo konsole bez padow i potem je dokupic ja wole kupic od razu caly zestaw a nie doplacac za kazde osobno przeciez to jest smieszne

Odnośnik do komentarza

Jestem fanem MGS i Hideo ale to co zrobił z Ground Zeroes to przegięcie. Dzisiaj siadłem i przejście gownego wątku mi zajeło z 3-4 godziny,tylko dlatego ze powtarzałem sporo razy checpointy zeby zrobić misję jak najciszej bez żadnego alarmu. Mnie poboczne misję (czytaj wałkowanie tego samego) nie bawi dlatego uważam płatne demo za przegięcie. Po za tym MGS V zapowiada się świetnie oprócz wyłudzania kasy to Hideo jest w formie o to nie ma co się martwić

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Wasz dobry kolega Spuczan ciśnie po was za plecami na innym forumciu i nazywa was idiotami, że jaracie się tym demem. :whistling: Kradnie wasze posty i je tam cytuje - Meveka i innych. Chciałbym żebyście mieli tego świadomość.

 

Nie lubię donosić lecz ten prostaczek też mnie od dłuższego czasu wk*rwia. Z niego taki fan mgs jak trąba z koziej dupy, jedynie co robi to toczy tam swoją kampanię nienawiści do każdej gry z serii. Widać bierze serię nazbyt poważnie i zbyt do siebie. MGS to w końcu poważny biznes co nie? To już megalomaństwo które może się źle skończyć. Na wszelki wypadek zrobiłem scrinusia i go tu podrzucę gdyby nasz Spuczanek próbował edytować swoje posty. Rozumiem że coś może się nie podobać, ale od razu wyzywać od idiotów i debili? no no. http://nikogoforum.pl/topic/6060-metal-gear-solid-v-the-phantom-pain/page-36

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wasz dobry kolega Spuczan ciśnie po was za plecami na innym forumciu i nazywa was idiotami, że jaracie się tym demem. :whistling: Kradnie wasze posty i je tam cytuje - Meveka i innych. Chciałbym żebyście mieli tego świadomość.

 

Nie lubię donosić lecz ten prostaczek też mnie od dłuższego czasu wk*rwia. Z niego taki fan mgs jak trąba z koziej dupy, jedynie co robi to toczy tam swoją kampanię nienawiści do każdej gry z serii. Widać bierze serię nazbyt poważnie i zbyt do siebie. MGS to w końcu poważny biznes co nie? To już megalomaństwo które może się źle skończyć. Na wszelki wypadek zrobiłem scrinusia i go tu podrzucę gdyby nasz Spuczanek próbował edytować swoje posty. Rozumiem że coś może się nie podobać, ale od razu wyzywać od idiotów i debili? no no. http://nikogoforum.pl/topic/6060-metal-gear-solid-v-the-phantom-pain/page-36

 

cytat jednego typka, mądrze gada

 

 

 

Kochac gry video. To dopiero dewiacja
Odnośnik do komentarza

Wszyscy wieszają psy po długości Ground Zeroes, a tak naprawdę nie doceniają i nie zauważają jaki ta gra przyniesie ( już przyniosła ) wielki wkład do branży gier. 

Już od paru dni na wszystkich Polskich, jak i zagranicznych portalach nadchodzące gry lub te co już wyszły są analizowane pod względem czasu przejścia, albo innego czynnika. Tak na przykład dowiadujemy się że kampanię dla pojedynczego gracz, w Titanfallu można ukończyć bez oddania ani jednego wystrzału!  Shame on you  EA!  Dalej na innych mas mediach czytamy że Dark Souls 2 można skończyć w 2h!   Shame on you Namco!  I co teraz wy głupi twórcy gier, mamy was i dzięki Hideo każda gra będzie oceniana jeszcze dodatkowo na podstawie długości! Może nareszcie nadszedł kres tych krótkich gier  i bezsensownego wywalania kasy na nie! Pan Hideo i Konami poświęciło się dla sprawy i chce usunąć tego raka toczącego ten biznes już od wielu lat! Teraz się wszyscy naśmiewają i bojkotują tą grę zwaną demem........czy na odwrót, ale  historia zapamięta ten dobry czyn Japończyków. Dawno temu ludzie wybitni za swoje pomysły też byli wyśmiewani i nikt nie wierzył w ich pomysły.  Ja też od siebie chcę dodać cegiełkę do tej historii, która powstaje na naszych oczach, i kupię to Gremo ( połączenie słów gry i demo. zastrzegam sobie prawa do tej nazwy! ) i poczuć  na własnej skórze tego chamskiego procederu, i być przykładem i ostrzeniem dla reszty graczy. 

 

51ijoS6.gif

 

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza

Wg. mnie ta "gra" nie powinna być w ogóle oceniana. Pamiętam, jak lata temu przechodziłem demo MGS1 na wszystkie możliwe sposoby. Nie było żadnych dodatkowych misji  a grało się godzinami. Demo MGS 2 i tankowiec to klasa sama w sobie i nawet bossa posiadało. Tam było dodawane ZOE. Teraz ląduje MGS:GZ i... Konami mogło się postarać i przedłużyć fabułę, wprowadzić jakiegoś bossa, a tak to 2 godziny na upartego i pozamiatane. Może będzie jakiś rabat na PP dla tych którzy zakupili GZ? Preorder to jedyna droga, która mogłaby uratować honor Konami.

Odnośnik do komentarza

Gra może i ok jak na MGSa, ale żądanie za nią kasy to konkretna przeginka. Konami powinno dziekować graczom za granie  w to i raportowanie ewentualnych zmian i bugów, a nie doić od nich gruby szmal. Zapatrzony fan chętnie to kupi i będzie się jarał, nie pomyśli nawet, że za ten sam szmal  może sobie kupić 2 świetne, pełnoprawne gry takie jak np. Rayman 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Gra może i ok jak na MGSa, ale żądanie za nią kasy to konkretna przeginka. Konami powinno dziekować graczom za granie  w to i raportowanie ewentualnych zmian i bugów, a nie doić od nich gruby szmal. Zapatrzony fan chętnie to kupi i będzie się jarał, nie pomyśli nawet, że za ten sam szmal  może sobie kupić 2 świetne, pełnoprawne gry takie jak np. Rayman 

 

Zapatrzony fan jest skłonny zapłacić raz na rok 200zł za swoją ulubioną grę i nie słuchać poźniej o słabej kondycji finansowej studia, zwolnieniach i innych pierdołach.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Gra może i ok jak na MGSa, ale żądanie za nią kasy to konkretna przeginka. Konami powinno dziekować graczom za granie  w to i raportowanie ewentualnych zmian i bugów, a nie doić od nich gruby szmal. Zapatrzony fan chętnie to kupi i będzie się jarał, nie pomyśli nawet, że za ten sam szmal  może sobie kupić 2 świetne, pełnoprawne gry takie jak np. Rayman 

 

Zapatrzony fan jest skłonny zapłacić raz na rok 200zł za swoją ulubioną grę i nie słuchać poźniej o słabej kondycji finansowej studia, zwolnieniach i innych pierdołach.

 

Bzdura. Nic nie tłumaczy wydawania dema za cenę ponad połowy gry. Kropa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...