Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Ficuś poczytaj sobie tutaj 

 

http://www.gamepur.com/news/18200-kojima-explains-how-mgs-v-phantom-pain-final-metal-gear-solid-game-why.html


powaznie? nie skonczylem jeszcze chapter1, serio jest w grze zajawka zwiastunem co bedzie w chapter2?xDDDD

 

tak 


przecież kojima wszystkie motywy z gry pokazał na trailerach jesli ich nie ogladaleś to masz szczęscie 

Odnośnik do komentarza

i zaczynam nie dziwic sie w(pipi)ieniu konami - pierw lata grzebania nad fox engine, potem lata grzebania nad sama gra, po tylu latach ona dalej nie byla dokonczona, chaptery rozgrzebane, apomysly co dodac coraz to nowsze, jeszcze gwiazda zaproszona do dubbingu i motion capture, pelno scen nagranych, a on sobie na koniec wymysla, ze wylatuje to z gry bo chce miec postac cicha jak bohater mad maxa

Odnośnik do komentarza

Ale nic nie mówiłem o wypuszczeniu jej w tym roku. Obojętnie mi czy za rok czy dwa.

Z wiadomości wynikało, że Del Toro miał głównie plany co do gry z Kojimą i jak tego drugiego przy tym projekcie jakoś mi nie żal, tak Del Toro mógłby pozamiatać nawet sam, a wg newsów Konami położyło na to lachę i nie nawiązało z nim dalszej współpracy. 

Nie obchodzi mnie czy dalej będą wychodzić Silenty, a zwłaszcza w takich formach jak ostatnie, ale ten właśnie projekt mógł urwać dupę po same pachy.

I jeszcze ostatnie wieści, że przy produkcji miał brać udział Junji Ito. No kur.wa.

No, ale to nie jest ten temat na żale. Yebać Konami.

Edytowane przez Dr1zzt
Odnośnik do komentarza
to uczucie,  ale jednak pokemony wygrywają.

 

to uczucie gdy jesteś nintendofagiem :P

 

nie no ja też lubie poki, ale akurat drugi chapter jest znacznie lepszy niż pierwszy i znacznie bardziej zagęszczony fabularnie (co prawda ma też powtórki misji w wersji super hard, ale nie trzeba ich robić - i osobiście póki co ich nie robie), więc w drugim rozdziale można sie skupić na fabule i naprawde sie dzieje

Odnośnik do komentarza

moze to tez byla taka fanaberia developerow, po cholere sie spuszczac nad muzyka, niech nutki napisze jakis stazysta od gregsona a prawdziwa muzyka to beda amerykanskie przeboje na kasetach w postacu pet shop boys z itunes

i tak nie mamy juz kasy bo wszystko wydalismy na kiefera sutherlanda i jeszcze dostal bonus aby sie jak najmniej odzywac

Odnośnik do komentarza

Panowie trzeba te wszystkie powtorki robic, zeby calosc fabuly przejsc? Po skonczeniu chaptera 1 jakos juz nie mam ochoty na powtarzanie tych misji, a ta "zajawka" chapteru 2 to w ogole chyba najglupszy pomysl na jaki mogl wpasc Kojima, po co mam w to grac skoro wiem co tam bedzie, a biorac pod uwage "rozbudowanie" fabuly nawet chyba nie bede musial sobie nic dopowiadac xD jak ktos jeszcze tam nie doszedl, to niech go sobie przewinie, taka dobra rada.

 

 

w ogole ten chapter 1, niby ok, niby spoko, ale przejscie jego zajelo mi 40h i tak na prawde po tych 40h gry wynika tyle, ze jest skullface, jest metal gear i koniec xD cala ta historie daloby sie do 10h skrocic

 

Edytowane przez ssxx1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...