Jump to content


Bartolinsky

Użytkownicy
 • Content Count

  722
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

497 Wybraniec

About Bartolinsky

 • Birthday 06/07/1991

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Szczecin
 • PSN ID:
  Bartolinskey

Recent Profile Visitors

4935 profile views
 1. W gimbazie po pierwszym przeczytaniu Wieśka wyobrażałem sobie Sapkowskiego jako inteligentnego samca alfa co z niejednego pieca chleb jadł. Oj jak ja żem się mylił
 2. Bartolinsky

  Berserk

  Ja bym tam filmy polecił po przeczytaniu mangi. Nie ma tragedii obejrzeć je sobie w czasie posuchy, byleby nowej serii TV nie tykać bo wiadomo, że gunwo obesrane.
 3. Bartolinsky

  Apex Legends

  A dlaczego miałbym oddać komuś taką okazje? Jak nie chcą ze mną lecieć na Miasto Czaszek to niech se skaczą solo
 4. Bartolinsky

  Berserk

  53. Na luziku za 15 lat skończy.
 5. Bartolinsky

  Apex Legends

  Buff Longbow'a Uwielbiam go, a teraz walka z nim jest zdecydowanie przyjemniejsza i częściej biorę udział w walce na dalekim dystansie, bo jego fire rate i mniejsze kołysanie wybacza pudła i można szybciej narzucić poprawkę. Wczoraj nabiłem 3200 dmg przy chyba jedynie 8 killach. Broń złoto.
 6. Bartolinsky

  Buty

  @sprite Wyprałem je żelem dove pod prysznic i gąbeczką Lekka chemia najlepiej co by kleju nie uszkodzić. A te laczki EQT co kupiłeś sztosik.
 7. Bartolinsky

  Buty

  Szmaciaki GOTY. W 2017 na lato za fajne pieniądze brałem między innymi te, a wczoraj je wyprałem i nadal jak nóweczki. Szmaciaki posiadają dużą zaletę, że prawie w ogóle nie widać po nich śladów noszenia. @sprite Masz je jeszcze?
 8. Bartolinsky

  Lody

  Dobre je.baniutkie. Kawałków ciastek nie pożałowali, a strukturą przypominają Oreo, a ja wpyerdalam wszystko co ma Oreo także jestem ukontentowany. Za dyszkę po promocji w Kauflandzie można dostać.
 9. Bartolinsky

  Berserk

  Te jaranko, kiedy zaczyna się Berserka
 10. @Berion Krytykujesz te bekowe DLC za 21 zł, bo próbujesz tłumaczyć swoje niepowodzenie w gierce i taka prawda. Przez dwa miechy od premiery nie było możliwości go kupić i sporo ludzi robiło gierkę na s+ by odblokować tego machine guna i nikt nie robił z tego problemu. Także ja się zastanawiam co ci przeszkadza, że można go teraz nabyć skoro ty nawet nie potrafisz przejść gierki na S na normalu, a co dopiero bez infinite ammo i na maksymalnie 3 sejwach, by ewentualnie go zdobyć. To chyba powinieneś się cieszyć, że Capcom podał rękę słabszym graczom, by ci też mogli zdobyć platynę (5/10 w ocenie playstationtrophies.org). Nie mają Najważniesze są shotgun i granaty ewentualnie ulepszony SLS 60/Lightning Hawk. Gierka ma bardzo dobry balans. Nie ma takiego trofeum. W ogóle nie ma trofeum za jakiekolwiek A tylko za S, które daje możliwość przejścia gry na normalu lub hardcorze, także argument nie działa. W ogóle to ty platynujesz gierkę, a nie znasz wymagań do do niej?
 11. Wyżyłowane Pierwsze S+ na hardcorze siadło mi w około 1:30 czyli miałem jeszcze godzinę czasu do wymaganych 2:30 w Leon A. Zrobiłem to dla samych ambicji i plusików na forumku, bo w platynie nie jest to wymagane. To nie jest niesamowity wynik i w zasadzie jeśli nie potrafisz ogarnąć zwykłego S na normalu gdzie trzeba mieć maksymalnie 3:30 w scenariuszu A no to do kogo masz pretensję? Nie zrzucaj winy na pazerny Capcom, że dał możliwość zakupienia itemów, które mogą trochę wspomóc w rozgrywce, bo te i tak nie mają dużego wpływu na czasówki. Jedynie co się liczy to znajomość lokacji i kolejność wykonywanych czynności.
 12. A to chyba nie wiadomo jeszcze. Sędzia nadal czeka na kilka tysiecy komentarzy #metoo #depp od Twitter'owych Ławników i dopiero wtedy pewnie się wszystkiego dowiemy.
 13. Just Capcom things. Nie ukrywam nigdy fanem takich dlc nie byłem, ale w zasadzie nie moja brocha kto to kupuje. Poza tym co to ma wspólnego z czasówkami na hc?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.