Jump to content

Bartolinsky

Użytkownicy
 • Content Count

  1327
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Bartolinsky last won the day on November 25 2020

Bartolinsky had the most liked content!

Community Reputation

1035 Nie-random

About Bartolinsky

 • Birthday 06/07/1991

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Szczecin

Recent Profile Visitors

7779 profile views
 1. https://www.videogameschronicle.com/news/resident-evil-4-remake-overhauled/
 2. Wczoraj wyszedł 1000 odcinek ASOT i z tej okazji Armin stworzył głosowanie na top 1000
 3. @alb84 Tak, to te. Trzymają się bardzo dobrze i nigdy mi nie wypadły jeżdżąc po mieście czy w lesie. Używam ich prawie codziennie i mocno polecam.
 4. Im więcej info tym bardziej się jaram mimo, że nowe części biorą na celownik co innego to klimatu wiktoriańskiego na pewno nie przepuszczę.
 5. 6 ep już u mnie wleciał i o kurwa jakie to było dobre Eren ty chory poyebie Zobaczyć w końcu te sceny w ruchu to ciarrreczki.
 6. Piątka w coopie zyskuje bardzo dużo.
 7. Już się rozkręca w 5 ep Sztos odcinek, a rozmowa Reinera i Erena to Kolejny ep dostarczy potężnie.
 8. No tak to już bywa. Trzeba czasami założyć czapkę pirata, zwłaszcza kiedy mówimy o tak starym tytule. Ja teraz sobie zassałem z nyaa oavke to pewnie walnę sobie w weekend. Lubię raz na jakiś czas obejrzeć niszowego animca z tamtych lat. Mają zajebisty klimacik trzeba przyznać. Ja mogę polecić Appleseed, Cyber City Oedo 808 i trochę nowsze Parasite Dolls.
 9. 3 ep bardzo dobry, a 4 może być jeszcze lepszy
 10. coś się popsuło

×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.