Skocz do zawartości

Little Big Planet 2


_One_

Trofea w Little Big Planet 2  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Trofea w Little Big Planet 2 są według ciebie

    • Bardzo trudne
    • Trudne
    • Średnie
    • Łatwe
    • Bardzo łatwe
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Wy też macie takie lagi że się grać nie da przez sieć?

 

U mnie jest ok, wczoraj nawet graliśmy we czwórkę i bez większych problemów. Natomiast gorzej jest z dołączaniem, czasami nie chce mi nikogo znaleźć. Mimo, że ileś tam osób gra gra na danym levelu. Dlatego mam problem z trophy W ciemno ;/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

mam problem z ukończeniem :

 

25 Online Versus Wins

Win 25 Versus mode community levels against at least 1 other player

 

koles z ktorym gralem jest z mojej friend listy, czy to ma wpływ na trofeum, bo nie wpadło jeszcze, a mam rozegrane z 30 zwycięstw.

o co b ?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Odnosnie trofika o ktory pytales na PW , to znalazlem cosik takiego:

 

 

Once you have downloaded the game, or inserted the disc, just play offline and aim to get Teacher's Pet trophy, so you are not gonna run into this glitch.

 

IF YOU ALREADY DOWNLOADED LBP2 with 1.20 update, in order to loose not your game profile data, do this:

 

- back up your save and set it to a USB just to be sure

 

- erase the game

 

- re-download the game

 

- start the game offline (so 1.20 patch cannot be downloaded, otherwise the game will require it automatically and you will be no more able to use your old save)

 

- ASAP watch the first 52 tutorials, trophy unlocked

 

- re-upload your game save

 

It will takes a lot of time downloading games and patches, btw this is the only way to get the trophy without loosing your data

Edytowane przez darkknight
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki!

pożyjemy zobaczymy...

 

to moze jeszcze poprosze o pomoc przy:

Dive In 25

Dive in and play 25 random levels with other players, and don’t immediately leave!

 

chodzi o to, ze caly czas wywala, albo 99% graczy nie zgadza sie na dolaczenie do ich gry, co jest duzym utrudnieniem na zgarniecie trofeum.

szukalem pomocy w necie, ale na prozno.. bo po nowych aktualizacjach glicze ponoc nie chodza juz :(

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Hir ju gol:

 

In order to dive into a level you'll need to go to the community and select cool levels or mm picks. At the top of the list is "DIVE IN!" which you'll need to select. This will make you join a random person playing one of the levels. You can't back out immediately or it will not count. Play until the end of the level. It is in the General Pins section on the 7th row down.

 

If you are having problems getting this to work then look for lists with few people playing. That way after 30 seconds if you don't join a game you'll get put in a level yourself which still counts. Lucky Dip is often very empty so a good idea to try.

Odnośnik do komentarza

Teacher's Pet

no i po robocie..

 

zrobiłem tak, jak powyżej i wypaliło z tym, ze, update oddaje tylko cross-controler(z tego wynika), bowiem move pack, jest juz na starcie, ale go w ogóle nie liczy do trofeum, czyli sumując wygląda to tak: razem z aktualizacją(1.20)wszystkich tutoriali jest 68, bez 61(nie ma cross-controlera), ale wymaganych do trofeum jest tylko 52, chodz mi wpadlo przy 55, byc moze przez wykonanie kilku niepotrzebnych z move pack(filmiki mozna oglądać) :)

także serdeczne dzieki, jakby sie palilo to wal smialo, pomoge!

____________________________________________________________________________________________________

a odnosnie:

"DIVE IN!"

to zrobiłem to inny, wlasnym sposob...

a mianowicie odpalilem i ustawilem sackboya z innego drugiego konta, by czekal sobie w kapsule, caly czas az go znajde i dolacze, a kiedy juz to sie stalo wybieralem losowo plansze i zaliczylem w pare minut.

kluczem do sukcesu byla godzina 4 nad ranem kiedy to wszyscy spali a ja moglem spokojnie sobie wszystko zaliczyc na 2 konsolki :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.