Skocz do zawartości

Little Big Planet 2


_One_

Trofea w Little Big Planet 2  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Trofea w Little Big Planet 2 są według ciebie

    • Bardzo trudne
    • Trudne
    • Średnie
    • Łatwe
    • Bardzo łatwe
      0


Rekomendowane odpowiedzi

W Little Big Planet 2 jest do zdobycia 48 trofeów:

 

trophy-bronze.png

 

Ace of Spades

Ace 10 different Story levels in a row

 

Prize Collector

Collect 50% of Story prize bubbles

 

10 Story Versus Wins

Win 10 Story mode Versus games against at least one other player

 

Multiplier 5x

Score a 5x multiplier in a Story level

 

Multiplier 10x

Score a 10x multiplier in a Story level

 

Scoreboard 50%

Place in the top 50% of players in the online scoreboard for a level

 

Monster Masher

Kill 20 monsters in Story levels

 

Mortal Coil Shuffler Extraordinaire

Accumulate 20 deaths in one Story level

 

Dive In 25

Dive in and play 25 random levels with other players, and don’t immediately leave!

 

Play 25 Community Levels

Play 25 unique cooperative community levels

 

Actually Quite Good

Place in the top 25% of players in 5 community level scoreboards (with at least 20 other players in them)

 

Play 5 Versus Levels

Play 5 unique community Versus levels

 

25 Online Versus Wins

Win 25 Versus mode community levels against at least 1 other player

 

Who Needs Breakfast?

Play LittleBigPlanet 2 before 9am

 

Just… One… More… Go…

Play LittleBigPlanet 2 after 9pm

 

Grapple Hooked

Create a chain of 4 players grappling each other

 

Turbo Slapper

Slap more than one player at once

 

Snappy Dresser

Change your costume

 

10 Minutes of Create

Spend 10 active minutes in Create mode

 

Community Spirit

Publish a level to the community

 

50 Unqiue Players

A level you published was played by 50 unqiue players

 

Long Term Publisher

A level you published has been published for 7 days

 

A Series of Tubes

Use a Level Link to link two of your published levels together

 

Custom Badger

Create a custom badge for your level from a PlayStation Eye photo or an in-game photo

 

Step into my Arena

Publish a Versus mode level

 

Teacher’s Pet

You watched all the tutorials! Take a gold star, go to the top of the class.

 

40 Yays or Boos

Give 40 positive or negative votes on community levels

 

Journalistical

Write a review

 

Paparazzo

Upload a photo

 

The Votarator

Rate 5 brand new community levels (less than 10 plays)

 

A Dip In The Stream

Play a level from your Recent Activity

 

trophy-silver.png

 

Complete Story Mode

Complete the main path of the story mode

 

Scoreboard 25%

Place in the top 25% of players in the online scoreboard for a level

 

Play 75 Community Levels

Play 75 unique cooperative community levels

 

U Know U A Playa

Spend 5 hours playing community levels

 

A Game A Day Keeps The Doctor Away

Play LittleBigPlanet 2 on every day of the week

 

Highly Rated

A level you published was positively rated by 50 unique players

 

Uber Prize Collector

Collect 100% of Story prize bubbles

 

trophy-gold.png

 

Ace Story Mode

Ace every level in the story mode

 

1440 Minutes of Create

Spend 24 active hours in Create mode

 

160 Yays or Boos

Give 160 positive or negative votes on community levels

 

trophy-platinum.png

 

100% Complete

Earn all LittleBigPlanet 2 trophies to unlock this platinum

 

Secret Trophies

 

Hidden Trophy

Hidden Trophy

Hidden Trophy

Hidden Trophy

Hidden Trophy

Hidden Trophy

Edytowane przez _One_
Odnośnik do komentarza

Ano, bo nie można zastawić sackboya w trybie create i zostawić konsole na noc, kiedy stoisz w miejscu i nic nie robisz, nie liczy się to do czasu. Jeśli masz kontroler z guzikiem turbo, obwiązujesz kwadrat np. gumką recepturką i wtedy twój Popit otwiera się i zamyka bez przerwy co liczy się do czasu tego trophy. Trzeba poczekać aż ktoś wpadnie na dobry pomysł na zdobycie tego trophy i zamieścifimik na jutubie

 

Ace of Spades

Ace 10 different Story levels in a row

 

Ciekawy jestem czy jest to trofik za "wyejsowanie" po kolei, względem scenariusza 10 leveli w story mode czy może pod rząd dowolnie różnych. Jeśli to drugie to chyba jedno z najgłupszych trophy jakie widziałem w grach.

 

Jednak trzeba wyejsować 10 poziomów opowieści pod rząd, nie można wchodzć w filmiki opowieści albo gierki "versus" opowieści bo licznik się wyzeruje. Najlepiej zacząc od 1 poziomu, a własciwie tutorialu, bo pocztek jest najłatwiejszy.

Edytowane przez _One_
Odnośnik do komentarza

Pytanie tylko co jeśli "wyejsujesz", powiedzmy że wszystkie levele w grze oprócz jednego? Wtedy to trophy jest już niemożliwe do zdobycia (chyba, że nie ma znaczenia oznaczenie levelu i można zawsze "ejsowac" dowolne 10 pod rząd bez względu na to czy już wcześniej zdobyliśmy pierdy za Ace czy nie w tych 10 levelach, które "ejsujemy"). Ciekawe właśnie. Ja się dowiem dopiero aż gra "spadnie z ceny". ;P

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

nieważne czy poziom już wyejsowałeś czy nie, masz go po prostu przejść i nie zginąć, a kolejność poziomów jest całkowicie dowolna

Ale na zdobycie tego trophy jest bardzo prostu sposób i pewnie dlatego jest ono brązowe, wystarczy ze wyejsujesz jeden level, to zanim zaczniesz drugi, zapisz swój profil na dysku ps3 i wyejsuj 2 level, udało ci się, znowu zapisujesz profil na dysku ps3, ejsujesz 3 level i ups, zginąłeś, wyzerował ci się licznik i musisz od nowa przejść 10 levelów. No chyba że załadujesz swój profil litle bg planet 2 z dysku, i nie straciłeś tych 2 wyejsowanych poziomów, dalej możesz próbowac z tym trzecim. Ale polecam zabrać sę za to trophy pod sam koniec, bo może się okazać trochę czasochłonne

Edytowane przez _One_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

tak, musisz wejść w twoje szpilki i chyba na 4 stronie ze szpilkami jest taka z wizerunkiem księżyca, tam sobie możesz sprawdzić, ja na chwilę obecną mam 368 minut :turned: raczej nikt nic nie wymyśli, ludzie na internecie próbowali najróżniejszych sposobów, nawet sam wymyśliłem coś co wydawałoby się że zadziała, ale nie, ludzie z media molecule się nieźle postarali, żeby nikt nie oszukiwał przy tym, ale moze to i lepiej, może w końcu jakiś porządny level stworze ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

Pucharek 50 Unique Players. Nie jestem zbyt kreatywną osobą, i raczej nie stworze dzieła do ,którego będą walić drzwiami i oknami:) Jest jakiś sposób żeby skusić ludzi do grania w mój lvl?

to trofeum w jedynce zrobilem w 10sek,(nie doslownie). logujesz sie z innego konta, a nastepnie wchodzisz i wychodzisz z planszy.

z osercowaniem jest maly klopot :(

Odnośnik do komentarza

Pucharek 50 Unique Players. Nie jestem zbyt kreatywną osobą, i raczej nie stworze dzieła do ,którego będą walić drzwiami i oknami:) Jest jakiś sposób żeby skusić ludzi do grania w mój lvl?

to trofeum w jedynce zrobilem w 10sek,(nie doslownie). logujesz sie z innego konta, a nastepnie wchodzisz i wychodzisz z planszy.

z osercowaniem jest maly klopot :(

no właśnie w 2 to nie jest takie łatwe bo potrzeba 50 UNIQUE PLAYERS

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Pucharek 50 Unique Players. Nie jestem zbyt kreatywną osobą, i raczej nie stworze dzieła do ,którego będą walić drzwiami i oknami:) Jest jakiś sposób żeby skusić ludzi do grania w mój lvl?

to trofeum w jedynce zrobilem w 10sek,(nie doslownie). logujesz sie z innego konta, a nastepnie wchodzisz i wychodzisz z planszy.

z osercowaniem jest maly klopot :(

no właśnie w 2 to nie jest takie łatwe bo potrzeba 50 UNIQUE PLAYERS

no to sobie mozemy pomoc wzajemnie, poty co pykam story :woot:

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.