Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

CITY A REAL TO NIEBA A ZIEMIA. W REALU TYLKO RONALDO JEST NAPAKOWANY A I TAK CITY GO WCIĄGA

 

ku.rwa znowu CITY mecz o awans do 5 ligi i remis. a bramki mi strzelał z dupy. Kurde muszę znaleźć sposób na city koleś ciagle grał na silve i aguero i biegł do linni i wrzuta az wkoncu IKER popełnił błąd.ahhhhhhhhh.

 

sorry ze CAPS ale zauważyłem w połowie i już mi się pisać odnowa nie chciało

Odnośnik do komentarza

Znowu miałem wczoraj momentum mecz :( Wygrywałem od 3 minuty 1-0, a skończyło się 4-1... W dodatku koleś wrzucił taktykę ADHD i po mnie. Zero podań, zmian, biegania, NIC. Znowu się naprzeklinałem strasznie. No i standardowo karny z niczego. Ale dobra, nie narzekam, tylko trza ćwiczyć i awansować do 1 ligi :D Wczoraj już odrobiłem słaby początek w 2 lidze i pozostałe dwa mecze, które dałem radę zagrać, to wygrałem.

 

Thanks Orson za rozgrzanie przed ligą :*

Odnośnik do komentarza

Nie grałem za wiele w pojedynki, ale grając Ajaksem coś koło 10-15 spotkań, conajmniej 3/4 z tego zagrałem z Newcastle (bo tam jest Agbonlahor z tempem ponad 90), albo Werderem (bo tam jest Wiese i wyciąga prawie wszystko). Ze trzy, cztery razy grałem z czymś innym, ale nawet nie pamiętam co to było.

 

EDIT: a, zapomniałem. Z Borussią zagrałem ze trzy razy.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Po pierwsze. Nie chcecie trafiac na City, to nie bierzcie Barcelon, Realow i po problemie. Przeciez mozna sobie wybrac zespoły 4,5*, albo 4*. Ale każdy peirdoli glupoty, ze City przepakowane, a sam tlucze koksami i jeszcze mowi, ze Ronaldo slaby.

Nemesis: Kiedy grasz zespolami 4,5* to gra kreci sie wokól Lille, OM, PSG, Dortmundu, Porto, Juventusu, Napoli, Lazio czasem Athletico. Nie pamietam, zebym gral z jakims innym zespolem 4,5*. Ja grywam Juve, ale tez czasem Porto, albo Athletico. Kiedys gralem 3* Legia, Wisła, Lech, ale gralo sie glownie z LA Galaxy i odpuścilem. Pogrywalem tez Argentyna, ale trafialem na MC non stop i tez dalem spokoj. Z 4* fajnie sie gra, bo bylo spore zróżnicowanie. Kiedys nawet trafilem na jakis zespol z Meksyku :) Ponizej trzech gwiazdek zszedlem tylko raz: Mecz Widzew-Slask. Troszke tez gralem Machaczkala, ale maly stadion i dziwna kamerka, nie pasowalo mi.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie. Adam, skoncz z tym MC, sam grasz cyborgami, co robia cuda na kiju.

Od waszego (pipi)enia sushi teraz wszedzie widzi momentum! Wygrywa 2:0, i nagle zawodnicy mu sie zaczynaja rozjezdzac przez z(pipi)ane skrypty! "bo on nic nie zmienia, a graja gorzej"...

W sumie co z tego, ze ja nagle zmieniam taktyke i zaczynam grac inacze!

to moja druzyna dostaje boosta, bo PRZEFRYWA dwoma bramkami...

Niedlugo wszyscy zaczna przegrywac jedynie przez bledny kod:)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Figlarz rozumiem,że grasz na manualu i tylko z takimi przeciwnikami? Naprawdę jesteś wysoko! Jak tam grają ludzie w obronie? Oddają też to konsoli,ograniczając się tylko do przełączania przy bocznych liniach? Pytam,bo jestem ciekaw,czy ktoś opanował tą defensywę w taki sposób w jaki próbowali Nam to oddać twórcy gry (samouczek przy pierwszym włączeniu fify12).Ja doszedłem do 5 ligi,ale chyba nie spotkałem się z nikim takim,nieraz kiedy atakuje,to nawet przez cała moją akcje nie widzę nad zawodnikiem ksywy przeciwnika (co oznacza,że kieruje nimi konsola). Niestety ale taka obrona się sprawdza(przynajmniej do 5 ligi).Kiedy na początku grałem normalnie,(zawsze ja kierowałem obrońcą który znajdował się najbliżej przeciwnika) najwyżej grałem w 8 lidze (widziałem,że ludzie próbowali sami bronić),ale później leciałem z TAKIM HUKIEM (wtedy myślałem,że nagle wszyscy ogarnęli obronę).Jeden z użytkowników (B.Mamba,chyba) opisał właśnie w jaki to cudowny sposób ludzie bronią. Zacząłem też tak bronić,efekt był super,awans sezon po sezon,aż do 5 ligi.Tu troszkę schody,2 remisy i minimalne porażki.....no i właśnie,ALE TAKA GRA nie daje mi satysfakcji!!! Ogólnie jestem tym zawiedziony,bo gra mi się podoba,widać dobry kierunek względem poprzedniej edycji,widzę w niej potencjał,ale widzę również,że większość graczy to przerosło i idą na łatwiznę!chęć dobrej zabawy zeszła na dalszy plan kosztem dobrych wyników online! Rozumiem,że o to chodzi aby wygrywać,ale jakim kosztem?!Ja chyba wysiadam,ograniczając się nieraz tylko do meczy towarzyskich za znajomymi i być może rozpocznę tryb kariery.

Odnośnik do komentarza

easye

 

O co Ty mnie posądzasz że co kłamię czy ze grać nie potrafię. Chcesz to ponagrywam Ci filmiki jak gram z City i co robią mi z Ronaldo. Bo nie jestem wstanie nim uciec nawet na 1m, Więc sam się dziwie o co chodzi bo jak gram z kolegami i graja CITY to wciągam ich jak chce. A online są lagi, a po za lagami sam nie wiem o co chodzi że kolesie z CITY jeżdżą jak chcą, Więc nie pisz mi takich teksów bo wiem co mówię, A już ROBBEN i RIBBERY też są nie do zatrzymania. Więc dziwi mnie dlaczego "mój" CR7 nie biega tak szybko

Odnośnik do komentarza

easye

 

 

O co Ty mnie posądzasz że co kłamię czy ze grać nie potrafię. Chcesz to ponagrywam Ci filmiki jak gram z City i co robią mi z Ronaldo. Bo nie jestem wstanie nim uciec nawet na 1m, Więc sam się dziwie o co chodzi bo jak gram z kolegami i graja CITY to wciągam ich jak chce. A online są lagi, a po za lagami sam nie wiem o co chodzi że kolesie z CITY jeżdżą jak chcą, Więc nie pisz mi takich teksów bo wiem co mówię, A już ROBBEN i RIBBERY też są nie do zatrzymania. Więc dziwi mnie dlaczego "mój" CR7 nie biega tak szybko

 

 

kto wie, może dlatego , że Ribery oraz Robben w realu tez są szybsi niż CR 7? :D

 

-_______________________

 

easye dlaczego ty sie denerwujesz jak ktos mówi, ze jest momentum? mase osób tak twierdzi, ty akurat masz inne zdanie i ok- zarówno ty jak i te osoby mają prawo do swego zdania nie?

 

 

a momentum jest :D

Odnośnik do komentarza

Ja sie nie denerwuje, mnie to smieszy. Ciebie by nie bawilo? Przegrywam 2:0, zmieniam formacje i taktyke i zamykam kumpla w polu karnym. Wyjsc nie moze i zaczyna sie narzekanie na skrypty. Wale mu brame na 2:1 i slysze, przez caly mecz gram tak samo i nagle mi sie obrona rozjezdza. Prosze Cie.

Odnośnik do komentarza

W tych wyższych ligach przeciwnicy ogarniają grę i potrafią się bronić. Nie wiem jak to jest z oszukiwaniem na manualu, ale wątpię, by tak grali, gdyż czasem popełniają błędy, które się da wykorzystać :D Ja już to prawie ogarniam, gdyby nie problemy ze zmienianiem zawodników oraz pojedynczymi glitchami, psującymi rozgrywkę. Więcej się zmagam ze sterowaniem niż z przeciwnikiem, ale to szczegół.

 

Do awansu potrzeba 18pkt, utrzymanie 12pkt.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy sezon w 3 lidze zakonczony sukcesem i awansem do 2 ligi, zobaczymy jakie tam kozaki graja, do uslyszenia.

 

 

 

Score alert: Pierwszy mecz oczywiscie z nikim innym jak nie z barcelona, gosciu prowadzi do przerwy 1:0 po golu glowka niesamowitego messiego mierzacego niecale 175cm wzrostu w starciu z dwoma roslymi obroncami bayernu, co juz przestaje mnie dziwic powoli w tej grze. Na szczescie w drugiej polowie M. Gomez pokazal ze tez umie grac glowa wyprowadzajac mnie na 5-1 i konczac mecz rozlaczeniem sie rywala.

 

 

Tak a propos, nie wiem jak wy ale ja juz nie mam takiego funu jak to bylo za czasow fify 11. Tutaj trzeba sie borykac non stop z glupimi bledami obrony, z impact engine ktory w wiekszosci przypadkow przeszkadza zamiast pomagac, no i te bramki ktore w wiekszosci przypadkow powielaja kilka schematow, nie mowiac juz o bramkach z dupy ktore srednio wpadaja przynajmniej raz na mecz. Sa pozycje z ktorych brama wchodzi w 9 na 10 przypadkow, no chyba ze ktos naprawde nie umie w to grac, albo przycisnie za mocno i przestrzeli. Chyba chcieli z tego zrobic gre taktyczna z tymi nowymi zagraniami w obronie i przy odbiorze pilki i moim zdaniem zupelnie niepotrzebnie, bo zadna pilka kopana nigdy nie bedzie symulacja tylko gra ktora ma bawic. Ewentualnie jak chca isc w strone symulacji to polecalbym zbalansowanie ataku, bo czasami niezaleznie od tego jakim sie jest dobrym w obronie to nadal wpadaja straszne szmaty, ze idzie osiwiec patrzac na to.

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza

80% racji Forebode co do ostatniego akapitu. Nie zgodzę się tylko z tymi strzałami. Myślę, że jest to spowodowane faktem, iż twórcy po prostu nie są w stanie wyeliminować pewnych schematów strzelania bramek. Tak było zawsze i wg. mnie tak zawsze będzie. Trzeba to niestety zaakceptować. Cała reszta, o której piszesz to sama prawda. Obrona przynosi tylko problemy i trzeba się zmagać z nią, zamiast się skupić na grze z rywalem. Podobnie ma się sprawa z impact engine. Takie kwiatki widuję w praktycznie każdym meczu, że nie pozostaje mi nic innego jak się z tego śmiać. Gorzej jak takie coś się dzieje w meczu rankingowym np. o awans. Wtedy bluzgam :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wiecie, ale to, ze gramy np w 5 lidze nie oznacza, ze dostajemy przeciwnikow z piatej ligi. Dostajemy z 4, z 6, a czasem nawet innych. Wczoraj gralem sobie Lechem w sezonach pojedynkow i trafilem na czlowieka z Polski grajaznajomych i cego Legia. Pogadalismy dodal mnie do znajomych, trafialismy na siebie chyba ze 3x. Pozniej okazalo sie, ze od jakiegos czasu gra w 5 lidze, a ja bylem grajac z nim w 6. Dlatego czasem jest tak, ze trafiacie na kmiota, ktorego jedziecie jak chcecie, a innym razem losuje jakiegos nolajfa :).

Edytowane przez chm[u]ra
Odnośnik do komentarza

o własnie, byłem tego niemal pewny :D

 

gdyby było inaczej strasznie trudny byłby matchmaking dla ea

 

heh pamietam w Worl Cupie jak stoczyłem zciety mecz w Finale , przegrałem i gratluje oponentowi zwyciestwa w mistrzostwach a ten sie pyta o co mi chodzi bo to przecież 1/8 :D

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...