Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Orson, niestety mam po kabelku. Wi Fi faktycznie nie radzi sobie czasami i często traci sygnał, więc od początku mam kabel. Nie wiem może to mój dostawca neta, ale wszystkie wyniki są w normie, a najgorsze to, ze Wy piszecie, że problemu nie ma. Więc albo mam jakiegoś mega pecha albo Petrotel wali. Sami zobaczcie http://www.speedtest.../1560154215.png

Edytowane przez adam16505
Odnośnik do komentarza

wiesz co, mnie rozłączało czesto sttosunkowo przy fife 11 , teraz nic nie zmieniłem i nie roząłczyło ani raz. Pewnie jakies ustawienia rutera ale jakie to cholera wie

 

jedyne co możesz zrobic to zadwonic na info ea polska , tam moze ktos dzwonił takim problemem to ci cos poradzą

 

warto spróbować

Odnośnik do komentarza

a co do tego co piszesz to sprawa prosta: zaszedłes daleko, w sumie to najwyzej z forumka (wraz z Forebodem) , gra losuje wam już bardzo dobrych przeciwników -równych wam. Wiadome jest, ze jak grasz ze słabszymi , którzy nie potrafią was przycisnac to sie układa ale jak ktos siądzie na was to wtedy wychodzą mankamenty- a te sa bo to gra. Normalne, musisz sie z tym pogodzic :D

Tu nie chodzi o to, ze lepsi przeciwnicy, bo spotykałem lepszych w 3 czy 4 lidze, a teraz mi się trafiają pionki, z którymi przez grę nie mogę wygrać, bo wszechobecne bugi mi nie pozwalają. Fakt, ze czesto zdarzają się dobrzy gracze, z którymi prowadzę wyrównane pojedynki i szczegóły przesądzają o wyniku końcowym, ale mnie to nie zadowala, bo najczęściej tymi szczegółami są ww. błedy ;]

Odnośnik do komentarza

Mi po około 20 minut z czego wiekszośc czasu zabierało zmiana zawodników i to najbardziej wkurzało bo trzeba było strzelić od razu pierwszą bramkę bo jak Chelsea odbierała piłkę to k***a jakieś obroty podania trzymanie piłki to trzeba od razu restart =/ . Ja już się z nową fifa wlasnie poddałem juz chyba z 10 raz co prawda ale to co gwiżdze a szczegolnie nie gwizdze sedzia to smiech na sali i tylko doprowadza moj joypad do szybkiej śmierci zawodnik sie wy**doli zrobi 5 obrotow w powietrzu itp i nic nie gwizdnie a za chwile nic calkowicie sie nie stanie i faul/karny wtf ... W meczach nie jestem za dobry przyznaje ( choc czasem wygrywam po roznica bramek 4,5 a nastepny mecz ta sama druzyna biega jakby im sie nie chcialo, podania niedokladne, strzelaja w trybuny itd, obrona sie potyka o siebie wiecie o co mi biega) mam bilans jakos 39-30-41 w 7 lidze na ta chwile i widze ze ktos jest lepszy ode mnie ok niech wygrywa ale takie bledy sie nie raz odp***lają w tej grze ze załamują się ręce. A kariera i inne offline juz mi sie dawno znudzily nic ciekawego =/

 

Dzięki Figlarz hehe =)

Edytowane przez RychuDTC
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

(pipi)!! właśnie odniosłem najbardziej spektakularne zwycięstwo w historii elektronicznej piłki nożnej, a mianowicie wygrałem z jakimś noobem (jeszcze większym ode mnie, ciężko było znaleźć - na szczęście się udało :D) 9-1 grająć PSV przeciwko Evertonowi, dodatkowo od 9min grałem w 10, a od 67 w 9 :D Problem taki że serwery padły jak wracałem do menu i nie wiem czy mi się zapisała wygrana a ta wygrana dawała mi awans do piłkarskiego raju jakim dla mnie jest 8 liga :D

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Zadanie wykonałem przy drugim podejściu, drugą bramkę strzeliłem tuż przed gwizdkiem

 

Czy ktoś inny też nie może zalogować się na serwery

(X360- jak by co)

tak, serwery im padły.

 

edit. już hula

Edytowane przez Ofsajd
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dokładnie, postulowałbym jednak 5,5 dal cyborgów

 

 

____________________________________-

 

zdarza sie wam czasem , ze po komunikacie "znaleziono przeciwnika" chwile potem wyskakuje "utracono połączenie" i trzeba odnowa?

 

na manualu jest to uciążliwe bo tam jest mniej ludzi więc opóxnia to proces

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...