Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde panowie wrukwilem sie. Gram dzis puchar... polfinal, wybieram Lecha dostaje Santos. Lykam goscia 2:0, no to w finale dostaje USA i juz nie dalem rady. Adu szczura zza 16 zasadzil, mialem tez swoje sytuacje, ale bylo ich malo bo ciazko sie przedrzec jak grasz z gosciem o 1* wyzej. Bez sensu takie granie i dawanie handicapa w finale pucharu :(.

 

Odnośnik do komentarza

Slowo stalo sie cialem...

 

 

Awans do 1 Ligi :D

 

 

To byl moj drugi sezon w 2 lidze, pierwszy zakonczylem z 17 pkt, ten rzutem na tasme zaczalem i skonczylem 6 wygranami z rzedu, pokazujac jednoczesnie co mysle sobie o tych barcach i realach, najlepszy byl mecz o 15 pkt z barca jak koles wygrywal 2:0 a skoczyl 2:4, przy tym nie wytrzymujac psychicznie i wychodzac z gry w 90-tej minucie :D Mam nadzieje ze przynajmniej zmotywowalem go do zmiany druzyny jaka gra.

 

 

 

Tak w ogole, jaki macie licznik? Ja mam 73-23-44.

 

 

 

Spoiler dla ciekawskich:

 

 

W Div 1 aby sie utrzymac trzeba miec 14pkt, a zeby zdobyc "League Title" (awansow oczywscie juz nie ma), trzeba miec 20pkt, czyli w przeliczniku 6 wygranych i 2 remisy bedzie ciezko ;)

 

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza

A ja się zmagam z je.banym momentum. Wczoraj takie rzeczy kosmiczne się działy, że masakra. Teraz jak widzę real madryt albo city, to wychodzę od razu, bo nie ma sensu się zmagać z cyborgami. Ronaldo i Benzema to są przekoksy i nie ma z nimi żadnych szans. Wczoraj grałem z kilkoma kolesiami, którzy mieli real i mnie ch.uj strzelił, bo ich taktyka opierała się na wypier.dalaniu piłki na tych panów (CR i Benzema), a ci wygrywali główki ZAWSZE i często kończyło się to wyjściem sam na sam. Na 5 meczów pod rząd, w których zmierzyć musiałem się z realem, zdobyłem 2 pkt, mimo, że kolesie nie potrafili ani trochę grać. Zaczynam kolejny sezon w 2 lidze, chyba się pozbędę włosów z głowy. Wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Ogarniaj ogarniaj :D

 

mi z dwa tygodnie ale strzały dalej mam probblemowe. Nie wiem, raz mi siedza raz nie siedzą, ten element musze poprawic bo byłbym duzo duzo duzo wyzej gdyym nie marnował tak sytuacji

 

 

no ale pisali ludzie, ze dwa dni niektórym przesiadka pochłoneła

 

 

zrób tak: pograj toarzyskie mecze, nawet z ludzmi z asystami, ty włacz manuala, w ogóle sie nie oglądaj na wynik tylko ciesz jak ci cos wyjdzie. Ja tak robiłem :D

Odnośnik do komentarza

Dzieki mordeczko za radę.... dzisiaj przy wieczorze coś tam poczaruje z tym manualem ;) .... Wiesz w fife gram od 10-tki, ale jakos dopiero teraz mnie naszło na ten manual ;).. Bo w tej ocłonie fify mecz wygląda bardziej realistycznie, a po za tym męczą mnie już ludzie w sezonach online tymi barcami i $hity na asystach... A chce grać nadal Milanem bo uwielbiam ten zespół i mam nadzieije, że na manualu będzie to ciekawiej o wiele wyglądało....

Odnośnik do komentarza

Z realem/barca/city jest sposob zeby sobie poradzic, najczesciej takie osoby klepia bez sensu pilke, najlepiej wracac sie napastnikami i probowac zageszczac pole, wtedy automatycznie gosciu sobie nie radzi i:

 

a) robi glupie zagranie tracac pilke

b) ty mu odbierasz pilke samodzielnie

 

 

Jesli jest to typ kolesia ktory kreci sie przed polem karnym jak go.wno w przerebli, czekajac na fuksa zeby przedrzec sie przez obrone, najlepiej podbiec do niego dwoma zawodnikami co raz sie przelaczajac miedzy nimi i urzywajac contain, jak sie uda to podbiec nawet trzecim, szansa ze straci pilke nawet takim messim jest ogromna.

 

 

Takim nerdom strzelic gola jest jeszcze latwiej, najlepiej nie isc na hurra tylko spokojnie ale konsekwentie krotkimi podaniami do przodu, zmieniac strony boiska i kluczowym zagraniem/przejsciem strzelic bramke. Tak jak mowie w moim ostatnim sezonie w 2-giej lidze stosowalem sie do tego banalnego schematu i wchodzilo mi po 5-0 praktycznie w kazdym meczu, nawet z podobnie przesadzona reprezentacja anglii...

Odnośnik do komentarza

(pipi)... 8liga ostatni mecz mam 13 pkt (1pkt do awansu do 7 ligi), zostaje ostatni mecz trafiam na Liverpool. Gładko wygrywam 3-0 przychodzi 90 min tracę bramkę na 3-1 po czym rozłączyło mnie z serwerem EA... po chwili się zalogowałem i zaliczyło mi przegraną. (pipi) 8 liga - 10 meczy - 14 pkt do awansu. ręce opadają (pipi) mać, (pipi)ane serwery (pipi)anego ea... szlag by to (pipi) trafił!! 3h gry poszły się (pipi).

 

(pipi)ana gra.

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

(pipi)... 8liga ostatni mecz mam 13 pkt (1pkt do awansu do 7 ligi), zostaje ostatni mecz trafiam na Liverpool. Gładko wygrywam 3-0 przychodzi 90 min tracę bramkę na 3-1 po czym rozłączyło mnie z serwerem EA... po chwili się zalogowałem i zaliczyło mi przegraną. (pipi) 8 liga - 10 meczy - 14 pkt do awansu. ręce opadają (pipi) mać, (pipi)ane serwery (pipi)anego ea... szlag by to (pipi) trafił!! 3h gry poszły się (pipi).

 

(pipi)ana gra.

http://www.psxextreme.info/topic/97754-sz-fifa-12-pl/page__pid__2504499?do=findComment&comment=2504499

 

 

 

 

:D:D :D :D :D

Odnośnik do komentarza

Gra momentumi wkur/wia, ale generalnie to najlepsza piłka.

 

 

fixd

 

ra' timestamp='1320700130' post='2504795']

A ja już w trzeciej lidze się kołaczę. Szkoda mi tylko ostatniego pucharu, bo mogłem spokojnie wygrać. W ogole wygranie pucharu cos daje? Jakies bonusy odblokowanie czegokolwiek? Trofea?

 

 

odblokowuje satysfakcję :drinks:

 

w moich dzisiejszych bojach z momentum :> trafił mi się zaje.baszczy mecz o awans do 3ligi Real vs Chelsea,zazwyczaj w takich meczach o stawke gram wybornie no ale tutaj na dzień dobry dostaje wrzutke i 0-1, koleś grał solidnie i wiedziałem że będzie ciężko go nadgryźć...ktoś tu pisał że CR7 jest przegięty? :nyam1: to słuchajcie tego - 25min wolny - gol, 27min - rakieta z 30metrów (nim się da to spróbowałem :P) i 30min kiwnąłem i przeniknałem mu wszystko co się rusza CRem, que golazo ; i tak z trudnego meczu wyszedł jakiś banał bo koleś się podłamał :nyam2: także jak chcecie easymode to polecam Real i taktę swap wings żeby Ronaldo z Di Marią robili nawałnice na zmiane :>

 

jest jeszcze kilku cyborgów, jeśli ktoś wybiera Bayern to autentycznie się boję bo Mario Gomez to jest mój arcy nemesis, finishing 90 mówi samo za siebie, ten kolo strzela bramki totalnie z niczego, sieje taki terror że naprawdę jest srogo jak ktoś wie jak nim operować chociaż prawde mówiąc wystarczy dostarczyć temu panu z 5 wrzutek - na pewno coś wpadnie :ph34r: , do tego jest jeszcze tam nie gorszy Muller no i 2 wahadłowce Arjen i Ribery, gdyby nie wolna obrona to grałbym tylko nimi

 

aktualnie szukam teamu dla siebie, bo te wszystkie City i Farselony się znudziły, tylko że potrzebuję mieć 5star skillowca bo inaczej nie ma funu, Brazylią i Portugalią gra mi się najprzyjemniej, ale klubu dalej brak, byłby to Man Utd ale nie umiem grać 442 w tej grze w ogóle :) myslę nad Arse albo Chelsea w jakiejś altrenatywnej taktyce bo chciałbym upchać tam te wszystkie Drogby Torresy Maty i Staridze

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...