Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

MESSI, ROBBEN, SILVA, TEVEZ, AGUERO, DZEKO, To też są przekoksy. Na pewno kogoś pominąłem ale to główni

 

No pewnie, pominales tylko cala jedenastke realu + kilku zawodnikow z rezerwy.

 

 

Z mojego bayernu moge wskazac 3-ech koksow, mianowicie: Gomez, Muller, Robben.

 

 

 

W ogole rozmowa o tym mija sie z celem, fakt jest taki ze najlepiej zrobione sa Barca z Realem, slepy nie jestem bo rozegralem z nimi dziesiatki meczy i niezaleznie od poziomu przeciwnika, zawsze udalo sie mu przecisnac tu czy tam i strzelic jakiegos zyga w strone bramki. Nie oszukujmy sie, kazda druzyna 4.5* i wiecej ma przynajmniej jednego koksa w druzynie (np. Napoli z Cavanim), z tym ze da sie z nimi normalnie grac bez skupiania sie glownie na obronie i tym czy nie popelnimy milimetrowego bledu, co oczywiscie jest normalka z realem i barca.

 

 

 

Ja po prostu mam zle przeswiadczenie o osobach grajacych nimi, tu nie chodzi o to ze lubisz ten zespol itd, ale do kur.wy nedzy zagraj czasem czyms innym zeby te mecze nie wygladaly identycznie, po prostu wychodze z zalozenia ze osoby nimi grajace bez przerwy boja sie o spadek, czy ostre dostanie po du.pie w ktoryms z meczow i trzymaja sie najlepszych koksow w grze.

 

 

To tak jest troche z tym graniem real/barca jak z bumem zbierajacym drobne pod mostem. Moze i jestescie wiernymi kibicami i nie gracie by wygrac za wszelka cene, tak samo jak byc moze ten bum nie zbiera na tanie wino tylko biedne dzieci z etiopii. Prawdopodobienstwo rowne.

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza

Może i Cie źle zrozumiałem, bo można to dwojako odbierać kwestia interpretacji. Dla mnie FANBOJ to np. te wszystkie Visca dzieci które choć nie było faulu na Alvesu to krzyczą że był :).

 

Zresztą już nie ważne, bo ta rozmowa schodzi na dziwne tory...

 

Real jest prze koksowany...I co z tego i tak nim bd grać, I nie dlatego ze nie mam umiejętności, Bo jako tako ogarniam, Ci co zemną grali mogą to potwierdzić, I skończmy już te napinki co jest przekokswane a co nie. Bo to i tak nie zmieni tego ze EA to ogarnie ;)

 

 

 

Każdy gra jak lubi... I nie powinno się z tego powodu danej osoby wyśmiewać

Lepiej niech ktoś sie ligą interaktywna zajmie a nie takie głupoty wam w głowach ;)

Edytowane przez adam16505
Odnośnik do komentarza

ja sie dziwie, ze ludzie biora te top star teams, bo znacznie latwiej wygrywac i piac sie w gore grajac 3*. wczesniej myslalem, ze jest inaczej, ale lechem przeskoczylem z 6 ligi do 3 i przynajmniej mam jakas rozorodnosc. gram z Leeds, albo z Legia, albo z La Galaxy, albo z jakimis Astriami, Sturmami, St. Pauli, Celticami i wieloma innymi druzynami. kiedy gralem Juve, to ciagle psg, lile, om i bvb + oczywiscie juve. A jak. zagralem barcelona kilka meczy to non stop real i mc. Oczywiscie ciagle w dupe z nimi :)

Odnośnik do komentarza

a porpos koksów to tych co wymieniliście to są identyczni w rzeczywistosci tak, ze problemu nie ma. Ozil nie jest przesadzony imo.

 

 

Ciekawsze zestawienie wg mnie to niedocenieni gracze: proponuje zawodnika MU mianowicie Javier Hernandez

Odnośnik do komentarza

Adam w ogole mam wrazenie, ze kazda druzyna dla Ciebie ma wiekszych koksow, bo sam masz problem z wygrywaniem pojedynkow. Real to jedna z najlepszych druzyn w grze, a taki Ronaldo niczym nie ustepuje innym cyborgom, deal with it. Cala druzyna zreszta to na pewno top 5 FIfy 12!

I osobiscie zawsze wyznawalem zasade podobna do Forebode. Dla mnie testem umiejetnosci danego gracza w FIFE byly od zawsze pojedynki slabszymi zespolami 3,5-4*) gdzie trzeba sie czyms wykazac, by doprowadzic do sytuacji strzeleckiej.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Wcale tak nie sądzę , ale jak wytłumaczycie fakt że każdy obrońca dogania mi CR bez większych problemów, rzadko kiedy udaje się kogoś obiec A Casillas przynajmniej 3 razy w meczu coś takiego odwali ze bania mała. np. piłka ledwo co turla się do bramki a Casillas rzuca się na nią i wybija do przeciwnika pod nogi itp. i nie mam problemów z wygrywaniem, grałem choćby z Orsonem i może to potwierdzić, z Tobą tez grałem, a nie to w fife 11. Więc mówię jak jest. I nie wiem od czego to zależy, Bo np moi obrońcy przez cały mecz nie mogą dogonić np. Robbena.

Edytowane przez adam16505
Odnośnik do komentarza

Dokladnie, zagraj sobie tym MC trafisz na lepszego kto gra Realem, to moze pokaze Ci co mozna robic ta druzyna.

Nie pamietam, jaki byl nas bilans w FIFE 11, ale pamietam, ze Orson raczej w ta gre nie wymiatal :)

I co to znaczy, ze Ronaldo nie mozesz nikogo obiec. No prosze Cie, on ma taki start do pilki, ze przy dobrze zagranej prostopadlej nie ma szans go zlapac. Sorry, ale dla mnie bzdura.

Odnośnik do komentarza

 

Nie pamietam, jaki byl nas bilans w FIFE 11, ale pamietam, ze Orson raczej w ta gre nie wymiatal :)

 

 

eee w 11 złapałem bazę, skonczyłem z wynikiem 190 -170 czyli przyzwoicie , myslałem, ze bede wymiatał w 12 a tu mam jak na razie 50 -45-70 (mniej wiecej, z pamieci pisze)

 

tym niemniej wole po stokroc 12 :D

 

a z adamem grałem swój 5 mecz w Fifę 12, dopiero co kupiłem, zlał mnie strasznie. Tyle, ze ja Juve a on Realem.

 

Forza Juve :D

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

same here, w FIFE 11 zreszta statystki mozna bylo o kant dupy potluc. Ja sam rozegralem chyba z 60 meczy, ktore nigdy nie byly brane pod uwage przez ciagle ucieczki przeciwnikow. Dziwne, ze w tym roku zlikwidowali bilans na stronie www, przeciez to najwazniejsza statystyka :sorcerer: . Sam jestem cieka jaki mam bilans, ostatnio tylko w UT siedze, a tam o zwyciestwo jest latwiej, przez bardziej akradowe podejscie.

Odnośnik do komentarza

Jest 3 liga na manualu :D

 

Już myślałem, że zostanę w 4, ale jakiś kolo musiał się rozłączyć w 80 min. gdy prowadził 1:0. Tough luck.

Dalej mnie wnerwiają super bramkarze, mogli by ich lekko znerfować, bo co mecz wyjmują niemożliwe strzały.

 

Btw fajny ten gamecard.

 

 

 

Figlarz jest przereklamowany :P

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...