Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Nom, chyba jedyne lekarstwo to przerzucić się na jakiś zespół 4.5-gwiazdkowy i grać w tej lidze. Sporo ciekawych drużyn typu właśnie Juventus czy Atletico, a przynajmniej człowiek nie będzie się denerwował na przereklamowanych grajków-botów. Szkoda tylko, że jako fan Arsenalu jestem zmuszony porzucić moją drużynę żeby cokolwiek ugrać :/ Ewentualnie można grać jeszcze reprezentacjami typu Holandia czy Francja. Bo zku.rwić się do poziomu tych bachorów i grać przepowerowanymi teamami nie zamierzam ;D

Odnośnik do komentarza

Qb3k jesli dasz rade przerzuc sie na manual.

 

Nie ma dzieciorów z ADHD, duzo dużo rzadziej gra sie z realem. Powiem ci, że tez gram Arsenalem i to stawia mnie w uprzywilejowanej pozycji bo losuje mi 4 -4,5 gwiazdkowe zespoły (ostatnio Zenit, Schalke czy Parma i Turcja)

 

 

Na manualu to ZUPEŁNIE inna gra.

Odnośnik do komentarza

qb3k Ty się naucz człowieku grać a nie piernicz mi tu takie farmazony, bo pewnie jesteś tak beznadziejny jak cała ta plejada ADHD!

Jak nie chcesz , żeby Ci biegali jak porąbani to sobie ustaw defensywę i naucz grać w obronie, a jak nie to graj drużynami 4.5* i niżej !

Co za typ !

Edytowane przez arboos
  • Plusik 1
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

qb3k Ty się naucz człowieku grać a nie piernicz mi tu takie farmazony, bo pewnie jesteś tak beznadziejny jak cała ta plejada ADHD!

Jak nie chcesz , żeby Ci biegali jak porąbani to sobie ustaw defensywę i naucz grać w obronie, a jak nie to graj drużynami 4.5* i niżej !

Co za typ !

Za dużo wykrzykników, nie rozumiem.

 

Musiałem dać sobie spokój z manualem, bo w ogóle nie znajduje mi meczy ;/ Za to wróciłem do asysty i zmieniłem testowo ustawienie w Arsenalu na 4-3-3, ale z dwoma (Song + Diaby) cofniętymi pomocnikami zamiast jednego. Arteta jako playmaker nieźle wypełnia lukę po Fabregasie, a to ustawienie dodatkowo umożliwia ewentualną zmianę Mikela na Rosickiego lub Benayouna. Póki co wychodzi to całkiem nieźle, dzięki defensywnym pomocnikom jest łatwiej w obronie, a i piłkę przejmuję wcześniej. Braków w ataku na szczęście nie uświadczyłem, więc będę dalej szedł w tę formację.

Odnośnik do komentarza

Każdy po pierwszych meczach miał takie hokejowe wyniki.Jeśli ogarniesz grę ,to w wyższych ligach zdecydowanie tyle bramek nie pada,a mecze często kończą się jednobramkową przewagą .Nie ograniczaj się tylko do jednej formacji. Jeśli grasz na asystach,to zdecydowanie NIE dla ekip topowych (ja gram teraz w 4 lidze i większość meczy gram L.Warszawa). Jeszcze jedno,nie męcz tej fify na siłę,jeśli nie idzie,to daj sobie odpoczynek np.zapuszczając inną grę,wróć po jednym,czy dwóch dniach (POLECAM) , poprostu więcej luzu do tej edycji fify.

Edytowane przez seb.maz
Odnośnik do komentarza

Ktoś mi wytłumaczy dlaczego wszystkie gole tracę w ten sposób?

 

http://www.ea.com/so...s/ugc/103095777

Bo nie zablokowales podania ze skrzydla i dales sie "ruchnac" na zamach na boku. Reszta to juz tylko przypadek, akurat koles wygral przebitke. Nie przelaczasz sie odpowiednio w momencie podania na skrzydlo na moje oko. Ale dokladnie nie widac, bo powtorka nie pokazuje. Wszystkich bramek na 100% w ten sposob nie straciles, chyba ze grales 2 mecze :).

Odnośnik do komentarza

Pewny nie jestem bo nie mam mozliwosci zrobic zoomu ale tam był faul! Metersacker nie trafia czystą, strąca lekko gracza Chelsea - powinien byc chyba karny. Ale karnego nie odgwizdano, za to padła brama.

 

ale co by nie było - błędy sa i będą- bo to tylko gra. Sekret jest prosty- masz robic tak by na twoim polu karnym piłka była jak najmniej :D

Odnośnik do komentarza

zagrałem z pierwszym człowiekiem na świecie w rankingu manualnym na PS3 (Cris Luiz _84 , cos w tym stylu)

 

 

grał Realem , ograł Mój Arsenal 5-0. Dobry skór...czybyk, technika kapitalna, w tłoku potrafił się utrzymac przy piłce, robił skuteczne zwody.

 

Dobra lekcja :D

Odnośnik do komentarza

Pograłem sobie trochę drużynami 4 i 4,5*. Przed chwilą włączyłem Arsenal w finale pucharu bo nie chciało mi nikogo z 4 i 4,5 dolosować.

To co się dzieje w tej grze w meczach drużyn 5* z cyborgami to jest horror.

 

To wcale nie wygląda jak Fifa, 0 myślenia, tylko na pałe do przodu, adhd included, same dzieci. Wygrałem 5:3, ale już nigdy nie włącze sobie w 12stce online 5*drużyny.

 

Na 4* to jest myślenie, podawanie, granie itp. W(pipi) też jest to momentum swoje robi, ale tu zdecydowanie więcej zależy od ciebie, a nie od cyborga.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

zagrałem z pierwszym człowiekiem na świecie w rankingu manualnym na PS3 (Cris Luiz _84 , cos w tym stylu)

 

 

grał Realem , ograł Mój Arsenal 5-0. Dobry skór...czybyk, technika kapitalna, w tłoku potrafił się utrzymac przy piłce, robił skuteczne zwody.

 

Dobra lekcja :D

A ja z nim wygrałem...

 

 

a2f9e8c7905df6b16bf607ef76bcd249.jpg?big

 

Odnośnik do komentarza

Nie chcę zapeszać, ale idzie mi coraz lepiej :sorcerer: Staram się spokojnie grać w obronie, tzn. na swojej połowie boiska. Często nawet po odbiorze piłki podaję na pałę do przodu i tracę possession, ale pilnuję każdego grajka przeciwnika i próbuję go rozpykać bez emocji. Do tego dochodzą raczej defensywne ustawienia (4-2-1-3 dla Arsenalu lub 4-1-3-2 dla Liverpoolu) i można strzelać praktycznie po samych kontrach- w ataku pozycyjnym jestem totalną ciotą, więc takie ustawienia mi pasują. Aha no i zmiana drużyn też swoje robi- grywam teraz też Liverpoolem, trafiła się nawet Valencia czy Chelsea. Dzięki temu mam chłodne spojrzenie na formację przed każdym meczem.

 

W ogóle to wkur.wia mnie fakt, że nagle zrobił mi się średni NAT, a dzisiaj wywaliło mnie raz z LIVE podczas meczu (wygrywałem 2:1) i oczywiście zaliczyło go jako porażkę chociaż nic nie kombinowałem. Przez ludzi bez honoru teraz gry karzą graczy za najmniejsze bzdury ;[

 

A, no i nie gram na manualu, a i tak często wygrywam z City, Realem i Barcą.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...