Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Po dluzszym ograniu FIFY musze zwrocic honor Adamowi1605!

Chlopak mial racje, MC jest najbardziej zboostowanym zespolem w tej grze, ich obrona to samograje i nawet o wiele slabsi przyciwnicy biorac ta druzyne maja szanse na gre na 0 z tylu. Tam nawet za wiele nie trzeba robic, bo nasze pomylki od razu naprawia konsola.

 

 

Odnośnik do komentarza

haha, kur.wa, nie wierze;d naprawde, teraz juz mi się śmiać chce.

 

Znów 1st liga. Typa cisnę, 0:0. Strzela najpierw z du.py po tym jak moi dostają laga - opóźnienie reakcji o niecałą sekundę (nie trzeba mówić jak to dużo czasu). Mówie - spoko, odrobię. Gość jest słaby. Po czym dostaje karnego za nic na 0:2. Oczywiście rzucam się moim bramkarzem w dobrym kierunku, ale bramkarz jakby nie mógł się wybić 0___________o. Rzuca się tak ledwo co, lekko w lewo. A jakby sie rzucił normalnie to by ją wyciągnął bez problemu.

 

Myślę, ciul. Da rade odrobić. Miałem 4 razy KU.RWA szkielet bramki. Oczywiscie bez rezultatu w bramce. Do tego dwa razy ewidentna kosa i faul w polu karnym i dla mnie oczywisnie zadnego karnego nie było.

 

Ja pie.rdole. Czasem naprawde sie zastanawiam jak głupi jestem, że w tą grę wciąż gram.

Odnośnik do komentarza

Ta placzcie dalej. Takie mecze sie zdarzaja i tyle, ale nie jest to norma i nie w kazdym meczu sa cuda na kiju. Nie moga wyeliminowac calkowicie randomu, slupkow, bo byloby nieciekawie.

Ekansik-zapisales sie do turnieju liveleuge o 6tys?

Jakbys chcial posparowac, wyslij zaproszenie.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

customise fifa - edit team - change squad/roster - download updates

 

jest update z transferami i pozmienianymi statsami, tylko zdaje mi się że zdejmą go za chwilę i będa go poprawiać bo głupot jest w nim cała masa np Andy Carroll, Agger, Adam, Henderson, Downing albo Gerrard ma pięciogwiazdkowe skille :)

 

Juve ma teraz 5* czyli goodbye apetajt, nie zobaczycie ich już w H2H, Arsenal, Inter dalej są 5*, Man Utd dalej jest słaby, Evra i Rio pogorszony, Welbeck 79 ehhh :<

 

Real pogorszony ale nie na tyle żeby ludzie przestali nimi grać, Di Maria speed 85, Coentrao 79

 

zboostowali też kilka klubów np Dortmund Lewy 80, Piszczek 78, sprawdzę jak się nimi gra zaraz

 

liczyłem na gruntowne zmiany w ratingach klubów ale miałem za duże oczekiwania chyba - w końcu to EA :ph34r:

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Ta placzcie dalej. Takie mecze sie zdarzaja i tyle, ale nie jest to norma i nie w kazdym meczu sa cuda na kiju. Nie moga wyeliminowac calkowicie randomu, slupkow, bo byloby nieciekawie.

Ekansik-zapisales sie do turnieju liveleuge o 6tys?

Jakbys chcial posparowac, wyslij zaproszenie.

ej, nic nie wiem. Jaki turniej i gdzie?

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

customise fifa - edit team - change squad/roster - download updates

 

 

 

liczyłem na gruntowne zmiany w ratingach klubów ale miałem za duże oczekiwania chyba - w końcu to EA :ph34r:

 

 

mam takie przeczucie- Fifa podbędzie się tych wszystkich dziadostw w multi, gdy pojawi się osobna kategoria dla ścisłych topoów jak obecnie Real czy City

 

to bedzie oznaka, że poszli po rozum do głowy

Odnośnik do komentarza

najsmutniejsze jest to, ze bije tych frajerów z realami, barcami i manc'ami jak chce. pod warunkiem ze nie dostana boosta. Wtedy ch.ooy. Słupki, poprzeczki, lag, dupa. Widac ze typ gra średnio i wykorzystuje schematy, ale klops - nic sie nie da zrobic. Jak masz przegrac to przegrasz, chyba ze typ zacznie sobie specjalnie strzelac samoboje. Czaaaasem sie trafi tym co czuje ze umie grac. Mecz jest wyrownany, nie raz dostaje w dupe. Ale mowie - luuuz, byl lepszy, czuc to bylo. Ale reszta leszczy to ciagle ten sam schemat. 1-2 + L1i trójkąt, albo trójkąt bez L1 i tak non toper. Albo lapsiarskie bramki z glowki, albo C7 nie do dogonienia. Kur.wa, krystyna to czasem jak motor żużlowy sie po szerokim napędza bardziej niż po wewnętrznej 0_________o

Odnośnik do komentarza

LOL, czy tylko ja zauwazylem, ze po aktualizacji zrobili gre dla Lonsa i Orsona ?

Gram dzisiaj z kumplem, z ktorym pojedynki byly zawsze wyrownane, maksymalnie padaly 3 bramki w meczu i czuje sie jakbym gral w FIFE Word Cup ! Znowu napastnicy sa szybsi i bardziej zwrotni od obroncow - przynajmniej 2razy, kazdy strzal techniczny w swiatlo bramki to gol, bo bramkarze zostali tak oslabieni, ze tylko rzucaja sie, zamiast wybijac pilki, mimo, ze gral na 5 obroncow wchodzilem w niego jak w maslo.

Czyzby EA posluchalo sie narzekajacych na gre obronna konsoli, "za dobrych bramkarzy" i ulatwili strzelanie bramek ? Nie wiem jak jest ze slupkami, bo mielismy ich naprawde niewiele, ale jak tak ma wygladac ta rozgrywka idealna, to mamy powrot do radosnej gry i przynajmniej 5 bramek w kazdym spotkaniu ! :whistling:

Odnośnik do komentarza

no wyniki notowałem dzisiaj totalnie randomowe, wygrywałem z wyraźnie lepszymi ode mnie żeby dostać od szmaciarza który biegał Robinho na pałę i wrzucał na Zlatana - 3 gole takie pod rzad, prawie pogryzłem pada

 

nie wiem czy to przez namieszanie w statsach trzeba się tak dostosowywać, ale na to wygląda, dużo teamów to teraz zayebyste ogórki (PSG zbiedzone wch) ale jest też kilka rodzynów jak np Marsylia z koksem Remym albo Dortmund, za(pipi)iście mi się nimi gra teraz bo są dokręceni (Lewy ma wykończenie jak conajmniej Benzema, Hummels na obronie rozbija każdego)

 

najbardziej nie lubię trafić na Milan oraz Tottenham od którego dostaję notoryczny wpie.rdol (Ade to drugi terminator po Mario Gomezie, główka=gol)

 

swoją drogą boost dotyczy też polskiej Ex, zobaczcie staty Rudneva albo Meliksona, najs :woot:

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

ale nawet bramkarze nic nie bronia. Strzelic teraz bramke to zaden problem. Koncze mecze srednio z 6 bramkami, ale sam trace o wiele wiecej niz wczesniej, wlasnie przez glowki, badz przez to, ze pilkarze puszczaja teraz za duzo pilek miedzy nogami (cos jak w PESie). Robie 4 akcje w meczu i strzelam 3 bramki, nawet w krotki rog wszystko wchodzi. Na moj gust cos niezle z(pipi)ali...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy na to wpadliście (prawdopodobnie nie), ale update odnosi się TYLKO do składów. Pozmieniane są statystyki, umiejętności, formacje itp. EA nie dotknęli ani trochę gameplayu. Po prostu są takie kwiatki jak zawsze, nic się nie zmieniło w tej materii.

 

Co do samego update'u - jestem BARDZO, ale to BARDZO zniesmaczony, gdyż moja ukochana Argentyna została zdegradowana na zwykłego średniaka, mimo że ma 5 gwiazdek. Odpadło kilku znaczących zawodników, a za nich dostałem jakieś randomy. W dodatku ci, którzy byli mega kozakami, teraz mają obniżone kilka statsów (Di Maria wolniejszy). A co najważniejsze, doje.bali jakąś śmieszną formacją 4-1-2-1-2. ZERO gry skrzydłami. Jakbym miał teraz grać sezony online, to by mnie krew zalała, bo bym musiał za każdym razem zmieniać całą formację od nowa, nie wspominając o ustalaniu składu. Więcej bym siedział w opcjach niz na murawie. Żenada i kpina. Jak zwykle EA dało dupy :)

Odnośnik do komentarza

No nie wiem figlarz, moze w takim razie obnizyli wszystkim sztuczna inteligencje, bo na moje oko konsola rzadziej naprawia Twoje bledy. Poza tym, ej skoczylem 2 ligi i wszedzie mialem 18 pkt, bo niemal wszystko wchodzi w brame, wszystko...

Zostaje opcja, ze z 5* teamow zrobili bogow!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj organizuję turniej Fify12 u siebie na chacie dla 8-9 ziomali. Zapowiada się gruba biba. Będą również dziewczyny :blum2:

Ponieważ nie chcę, żeby turniej trwał całą noc (i tak nikt by nie wyrzymał)- od razu zaczynamy od ćwierćfinałów a ci co odpadną grają tabelę pocieszenia. Jest również puchar dla zwycięzcy :woot:.

Ta gra jest stworzona dla takich imprez. Przynajmniej ani komp ani online nie będzie mnie oszukiwać.

Relację ze zdjęciami zamieszczę w tym topicu. YO! :yahoo:

Odnośnik do komentarza

pozdro typie i powodzenia.

 

- laski pewnie beda jeczaly ze nikt sie nimi nie interesuje

- potem sie kolesie zainteresuja i nie bedzie im sie juz chcialo grac, a juz na pewno nie "tabeli pocieszenia"

 

Chcesz dobry przepis? Masz tu Ekansiks Tournment Style.

 

- musi być parzyście, jak nie będzie, to niech nawet jedna laska gra.

- każdy wybiera 2 drużyny. Najlepiej zeby kazda byla inna, wtedy czuć duch rozgrywek LM. Wtedy o kolejnosci wybierania niech decyduje losowanie karteczek or sth.

- łacznie mamy powiedzmy 16 drużyn. Gramy od 1/16. Jak macie dużo czasu, to można grać dwumecze. Oczywiście losowanie, ale tak by w pierwszym meczu nie grać samemu ze sobą (dzielisz drużyny na dwie kubki i losujesz w obrębie danej kupki)

- zasada jest jedna. Każdy kto wchodzi do gry, wchodzi z jednym browarem do puli. Albo z 5 ziko, jak kto woli grac.

- jesli ktos totalnie odpadnie na danym szczeblu drzewko-drabinki, tzn, ze dalej ktos przejdzie z 2 druzynami. W tym momencie ktos kto ma 2 druzyny moze ja wystawic na licytacje. Ci, ktorzy przestali grac bo odpadli, nadal moga wrocic do gry na praktycznie kazdym etapie rozgrywki odkupujac od kogos team, kto na danym etapie gry ma dwie druzyny.

- team do licytacji i ten ktorym chce grac dalej wybiera typ ktory jest posiadaczem tych druzyn - a nie reszta zainteresowanych. Jeśli nie chce sprzedawać, to nie musi. Dopiero musi ewentualnie jesli do finału dotrze dwoma swoimi drużynami.

- licytacje zaczynacie od 1zl lub 1 piwa. Przebijać można o minimum 50gr.

- licytować nie mogą osoby, które mają nadal w turnieju 2 drużyny. Mogą za to te, które mają tylko jedną. Jednak pierwszeństwo mają te osoby, które nie mają żadnej. Ci co mają jedną nadal w grze, moga ewentualnie sie licytować gdy nie ma chętnych wśród tych co już odpadli.

 

Tym sposobem każdy jest tak naprawde cały czas w grze. I odpadając np. obydwoma teami na pierwszym etapie czyli 1/16, moga wrocic wykupujac druzyne w pół finale czy nawet w finale (ale to rzadko sie zdarza) i wygrać finał i zgarnąć całą pule 16 piw tudzież kabonke.

 

Tak wiec caly czas kazdy śledzi turniej i tkwi w nim zainteresowany. I to jest najfajniejsze, a nie ze nagle wszyscy odpadna i przy tv zostaja 3 osoby, bo reszta ma juz wyyebane, bo i tak nic nie ugra. Dodatkowo każdy się stara by utrzymać 2 drużyny, bo raz ze zwiększa to pradopodobieństwo dostanie się do finału, a dwa, że drugą drużynę można odprzedać i w najgorszym wypadku wyjść na zero ;)

 

POLECAM bo się sprawdza ten system. Podziwiajcie mądrość ekansika do wymyślania zasad. Elo.

 

 

BTW: Podłączyłem żydboxa, bana nie dostałem. Czy teraz jak włącze fife, ona mi ściągnie update, to mi ściągnie od razu P.Scholes'a do Manu? Czy jednak aby sciagnac nowe składy to musze mieć tego całego network pass'a wykupionego?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...