Skocz do zawartości

Przechodzimy Resident Evil 3 Hard PC


revil92

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jill dowiaduje się od Carlosa, że mają mało czasu na ucieczkę. Rząd chce przeprowadzić atak używając bomb nuklearnych. Bohaterowie muszą się spieszyć lecz pozostaje kilka spraw: Nemesisi, Nicolai oraz w jaki sposób uciekną z miasta. Koniec jest już bliski.

 

 

Jill ostatecznie rozprawia się z Nemesisem. Pora uciekać z miasta i obrócić je w pył.

 

 

To mój ostatni odcinek "walkthrough" z Resident Evil 3. Mam nadzieje, że przysłużyłem się komuś i pomogłem przejść grę w trudnej sytuacji (ale nagrywałem te filmiki także dla tego by powspominać jak to się grało w starego dobrego RE3 :) ). Pozdrawiam serdecznie tych, którzy stale oglądali moje gameplaye oraz mam nadzieje, że znajdzie się jeszcze wielu chętnych, którzy obejrzą te filmiki. Lecz pamiętajcie koszmar nigdy się nie kończy i już niedługo zaczynamy nowe odcinki z Resident Evil (jaka część? jeszcze zdecyduje lub wysłucham głosu ludu :) ).

Edytowane przez revil92
Odnośnik do komentarza

Właśnie zastanawiam się nad Resident Evil: Code Veronica lub Resident Evil 2 :ermm: lecz po głowie mi chodzi także czwarta lub piąta część, a także Alone in The Dark z 2008 roku lecz na bank nagram też starszą wersje.

 

PS: Co do przechodzenia RE3 z innymi wyborami to raczej wątpię, że to nagram. Zmiany nie są duże i znaczne (kilka filmików oraz zakończenie), a także nie wiem czy jest sens.

Edytowane przez revil92
Odnośnik do komentarza

a zmiany jak dla mnie nie sa takie male o ile mnie pamiec nie myli:

-gdy zeskoczysz z tego mostu zamiast zepchnac nemesisa to musisz walczyc z nicholai in da choppa

-gdy oslepisz na wierzy zegarowej nemesisa zamiast go porazic pradem to carlos nie rozwala mu jego wyrzutni

-ze o specjalnych broniach ktorych nie bedziesz miec jak uciekasz przed nemesisem nie wspomne a patrzac na to przejscie sporo ci ulatwily :P

 

moglbys do tego dodac grade A zamiast D :P

 

moj glos oddaje jednak na veronice bo malo w nia gralem i chce zobaczyc czy tez jest taka prosta jak RE3 na hard (ktore sorki ale jest prostsze od normal w RE2 a co dopiero hard w RE2 :P). jak bedziesz robic RE2 to koniecznie dawaj hunka :D

Odnośnik do komentarza
a zmiany jak dla mnie nie sa takie male o ile mnie pamiec nie myli:

-gdy zeskoczysz z tego mostu zamiast zepchnac nemesisa to musisz walczyc z nicholai in da choppa

-gdy oslepisz na wierzy zegarowej nemesisa zamiast go porazic pradem to carlos nie rozwala mu jego wyrzutni

-ze o specjalnych broniach ktorych nie bedziesz miec jak uciekasz przed nemesisem nie wspomne a patrzac na to przejscie sporo ci ulatwily :P

 

moglbys do tego dodac grade A zamiast D

 

Nie musiałeś o tym pisać bo ja to wiem :).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...