Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mam PS4 w trybie czuwania to moge kupic gre przez strone w pracy, przyjsc do domu i ja odpalic. Gra sie automatycznie pobierze.

 

Niestety nie dziala mi to z Vita. Konsolce wylacza sie wifi w trybie czuwania. W opcjach ustawilem, zeby tak nie bylo, ale nie dziala. To samo tyczy sie patchy i update'ow.

 

Co robic?

Odnośnik do komentarza

Mi chyba chodzi wifi w trybie czuwania, bo jak rano wstaję i odłączam ją od ładowania to mam info o przesłanych savach do chmury i synchro trofeów. Więc działa, chyba że znaczenie ma, że się ładuje przez noc? Świeci się tylko czerwone. Zobaczę jak to działa zostawiając na noc z włączonym wifi i trybem uśpienia bez ładowania..

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

dziala wi-fi w trybie czuwania - masz pewnie wlaczony jakis tryb (z glowy nie pamietam nazwy) oszczednosci baterii, ktore wylacza wi-fi jak konsola sie usypia

 

patche, save'y, update'y, kupione gry itp aktualizuje i sciaga automatycznie konsola raz dziennie w godzinach porannych

Odnośnik do komentarza

Jak mam PS4 w trybie czuwania to moge kupic gre przez strone w pracy, przyjsc do domu i ja odpalic. Gra sie automatycznie pobierze.

 

Niestety nie dziala mi to z Vita. Konsolce wylacza sie wifi w trybie czuwania. W opcjach ustawilem, zeby tak nie bylo, ale nie dziala. To samo tyczy sie patchy i update'ow.

 

Co robic?

Zostaw ta opcje o wifi wylaczona - jest to zle przetlumaczone i jak ja zaznaczasz to w trybie czuwania wifi sie wylaczy a nie pozostaje wlaczone - ostatnio tez z tym walczylem:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jednak nie polecam slima xD znaczy waga / design konsolki jest lepszy to LCD przy OLEDzie wgląda biednie, po dłuższym ograniu wydawało mi się że wszystko jest za chmurką, a najdziwniejsze że loadingi niektórych gier były dłuższe xD

 

Tak więc jak macie okazję to bierzecie starą wersję z Oledem,

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dzieki ficus fajna stronka. Dla mnie nadal dosc tytulow by nie sprzedawac konsolki oby wiecej dobrej japonszczyzny do nas trafialo nawet w digitalu zawsze jest szanssa na promo ew. Mozna sciagac z play asia itp. Wlasnie sie czaje na demon gaze gierka sie swietnie sprzedala na tyle ze zapowiedzieli kontynuacje

Odnośnik do komentarza

O wow, to jednak konsola aż tak nie zdechła jeszcze. Tak ja wiem, że to głównie indyki i japońszczyzna, ale jaki jest sens, żeby były tylko gry z dużych konsol portowane nie zawsze z dobrym skutkiem. Będzie kilka większych tytułów niż 2,5D indyki i to też mnie cieszy. Ale szczerze to jednak grając w mniejsze ale genialne tytuły czuję moc tego sprzętu. Duże tytuły mam na dużej konsoli :P W kilku(nastu) tych screenach już się zakochałem  :wub:

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

widze ze temat na gafie sie rozrosl i ma juz ponad 200 gier ale z tego co widze sa juz wklejane pozycje, ktore na razie zmierzaja Japan only i raczej sa male szanse by kiedykolwiek ten kraj opuscily ale mimo to swietny przekroj tego co w chwili obecnej oficjalnie produkowane jest na vite

Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie na wrzesien cos dla siebie szukam i mysle nad disgea albo demon gaze obie gierki na sporo godzin zabawy i swietne opinie wiec pewnie cos wybiore poza tym jeszcze kilka innych jap. pozycji wartych uwagi wiec nie ma na co narzekac raczej no i jeszcze w miedzyczasie w plusie sie sporo pojawi, na ten moment wszystkie mam na biezaco ograne w sumie.

Odnośnik do komentarza

@kubson - a z ciekawości, jak wypada wyświetlacz slima w słońcu? Wiem że w mocnym słońcu każdy wymięknie, ale ostatnio zdarzało mi się pogrywać "w przejazdach" i OLED fata jakoś od biedy daje rade (chyba że trafi się ciemny fragment gry to g... uzik widać). Jasne że szału nie ma, ale przynajmniej cośkolwiek widać, bo na takim 3DSie to już totalna mogiła. A jak w tej kwestii wypada slim?

Odnośnik do komentarza

Jakby kogoś interesowało to ten najlepszy grip z trigerami na licencji Sony jest w Amazon US za 21,47$ z przesyłką standardową do Polski (2-4 tyg.)

http://www.amazon.com/gp/product/B0072A4JVW/ref=ox_ya_os_product_refresh_T1

Zależy ile bank skroi za przewalutowanie, ale ok 80 zł max powinno wyjść (mam nadzieję). Nigdzie, a szczególnie w Europie, nie da się kupić taniej. Dla przykładu na playasia.com to sam grip bez wysyłki jest droższy  :sorcerer:

Na razie czekam, aż status płatności się zmieni na zapłacone..

 

Edit:

Bank pobrał mi 65,19 zł z konta po zapłacie kartą za to zamówienie i status: Preparing for Shipment bardzo mnie cieszy :)

 

Mam nadzieję, że już nic więcej sobie nie doliczy bank, ale BGŻ nie pobiera prowizji od przewalutowania - kosztem są różnice kursowe PLN->EURO->USD

Dobra, dojechał wczoraj trigger grip, jakieś 6 dni przed planowanym doręczeniem, czyli b.szybko. Miła niespodzianka :) Trochę wczoraj pograłem i już coś mogę od siebie powiedzieć.

Zacznę od tego, że granie na gołej Vicie, szczególnie w gry, gdzie często używamy/trzymamy L i R, to masakra. Na leżąco w wyrze to ja nie umiałem. Najpierw kupiłem na aukcji taki plastikowy badziew za 19 zł, http://allegro.pl/uchwyt-handgrip-grip-sony-playstation-vita-psv-i4346090060.html żeby zobaczyć, czy to coś w ogóle zmienia. Oj tak. O wiele wygodniej się gra i już zbliżamy się do feelingu grania padem na stacjonarce. Podkreślę - zbliżamy :P Wady tego rozwiązania - gabaryt gripa, badziewny i męczący ręce materiał wykonania, brak dostępu do ładowania i kart bez ściągnięcia go. To jest wersja do slima, ale wchodzi OLED. Polecam jednak poszukać dedyk. do modeli 1004.

Teraz o tym nowym. Bajka, jeśli chodzi o wady tego zwykłego. Nie występują. Jest mały, zgrabny, jak założymy to nie trzeba ściągać - jest dostęp do wszystkiego. Materiał wykonania - milutki, lekko miękki, taki matowy przyzwoity plastik. Triggery - powiem tak, chodzą dość ciężko i mulaście (trzeba użyć więcej siły, niż na normalnym padzie) mam nadzieję, że ten mechanizm z czasem się chociaż trochę wyrobi, albo ja się przyzwyczają, ale jedno jest pewne - ergonomia Vity, szczególnie w strzelankach zyskała 100%. Takie coś powinno być standardem w bundlach. Teraz jest już b.blisko grania na DS4 :D

Podsumowując - kupiłem na US Amazon lic. trigger grip. Wyniósł mnie ok 65 zł (jest jeszcze to promo!), dotarł w ok 3 tyg. do Polski i jestem b.zadowolony - polecam :)

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...